VII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Dawidowski Roman Straduny 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
102 Rożek Gerard Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
103 Mironova Irina Rossija 12.8 km open opłacono
104 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
105 Truchan Marek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
106 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap
107 Gronski Roman Giżycko 12.8 km open Masters Giżycko
108 Zagański Cezary Piaseczno 12.8 km open opłacono
109 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
110 Chmielewska Anna Olecko 12.8 km open
111 Sulima Andrzej Olecko 12.8 km open opłacono
112 Szeszko Jolanta Suwałki Nordic Walking opłacono
113 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open maratonka grajewo-EŁK opłacono
114 Poźniak Konrad Suwałki 12.8 km open opłacono
115 Fabisiak Ewa Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek opłacono
116 Fabisiak Andrzej Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek opłacono
117 Zajkowski Paweł Białystok 12.8 km open dzikakrew.pl
118 Piwowarczyk Elżbieta Białystok Nordic Walking Masters Białystok opłacono
119 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km open opłacono
120 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km open opłacono
121 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 12.8 km open Straż Graniczna Węgorzewo opłacono
122 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km open opłacono
123 Kołosza Agnieszka Suwałki 12.8 km open opłacono
124 Tylenda Michał Suwałki 12.8 km open opłacono
125 Krejpcio Małgorzata Olecko 12.8 km open opłacono
126 Ćwikowski Artur Olecko 12.8 km open opłacono
127 Szewczak Andrzej Białystok 12.8 km open Masters Białystok opłacono
128 Mikulski Mariusz Suwałki 12.8 km open Emeryt Running opłacono
129 Kur Dariusz Giżycko 12.8 km open opłacono
130 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km open Darek&Hania&Witek&Emilka opłacono
131 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open
132 Fronczyk Izabela Mrągowo 12.8 km open
133 Omilian Przemek Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
134 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km młodzież 16-19 lat LA OSiR Gołdap
135 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
136 Tomczyk Przemysław Sedranki 12.8 km open Olecko Biega opłacono
137 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km open Olecko Biega
138 Przemielewski Kamil Stożne 12.8 km open Olecko Biega
139 Zgiet Jarosław OLECKO 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
140 Kulczyniec Grzegorz Olecko 12.8 km open
141 Zych Krzysztof Olecko 12.8 km open opłacono
142 Kęska Olga Warszawa 12.8 km open opłacono
143 Zieliński Arkadiusz Olecko 12.8 km open opłacono
144 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km open Olecko Biega
145 Suchodolska Edyta Olecko 12.8 km open Olecko Biega
146 Warykowski Stanislaw Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
147 Łada Wiktor Raczki 12.8 km młodzież 16-19 lat
148 Tyczkowska Monika Suwałki 12.8 km open
149 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
150 Korniluk Tomasz Białystok 12.8 km open Outdoor Training
151 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km open Runners Team opłacono
152 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML opłacono
153 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open opłacono
154 Król Mateusz Morąg 12.8 km open opłacono
155 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km open
156 Poniatowski Marek Bełda 12.8 km open opłacono
157 Poniatowski Adam Bełda 12.8 km open opłacono
158 Szumiło Michał Ełk 12.8 km open Lysy 666 Team opłacono
159 Miezio Rafał Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
160 Getek Marcin Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk
161 Wronowski Artur Suwałki 12.8 km open opłacono
162 Laskowski Leszek Giżycko 12.8 km open Szary Wilk Giżycko opłacono
163 Wołczek Tomasz Giżycko 12.8 km młodzież 16-19 lat
164 Górski Grzegorz Stoki 12.8 km open opłacono
165 Polkowski Sylwester Suwałki 12.8 km open RESO Europa Service
166 Remiszewska Aneta Warszawa 12.8 km open opłacono
167 Tombacher Krzysztof Ełk 12.8 km open Miraz Race Team
168 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open opłacono
169 Dzierżyk Ewelina Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
170 Kalicki Hubert Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
171 Dzierżyk Martyna Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
172 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
173 Cieślikowska Marta Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
174 Gniedziejko Robert Ełk 12.8 km open opłacono
175 Spyla Darosław Elk 12.8 km open Serduszko Team Elk opłacono
176 Wojciechowska Beata Olsztyn 12.8 km open opłacono
177 Mikielski Witold Olsztynek 12.8 km open opłacono
178 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Olecko Biega opłacono
179 Prawdzik Renata Ełk 12.8 km open SuperDrużyna opłacono
180 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open SuperDrużynaEłk opłacono
181 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open opłacono
182 Mikielski Daniel Olsztynek 12.8 km open opłacono
183 Mikielski Marek Olsztynek 12.8 km open opłacono
184 Mikielska Danuta Olsztynek 12.8 km open opłacono
185 Wabich Lilia Kowale Oleckie 12.8 km open
186 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open 4W-M BOT opłacono
187 Krygier Rafał Żychlin 12.8 km open
188 Dackiewicz Kamila Białystok 12.8 km open JägRunners opłacono
189 Waszkiewicz Ewelina Białystok 12.8 km open JägRunners opłacono
190 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open opłacono
191 Milanowski Grzegorz Augustów 12.8 km open opłacono
192 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
193 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open opłacono
194 Augustynowicz Piotr Ełk 12.8 km open Polska Organizacja Wojskowa
195 Sokołowski Rafał Suwałki 12.8 km niepełnosprawni team czesio gregor
196 Pelczar Krzysztof Białystok 12.8 km open Jeźdźcy Apokalipsy opłacono
197 Wejkuć Dawid Mrągowo 12.8 km młodzież 16-19 lat Klub Biegacza Mrągowo
198 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
199 Łoniewski Piotr Ełk 12.8 km open
200 Sobieszuk Magdalena Ełk 12.8 km open


Wyświetleń: 8429

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ