VII Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adam Justyna Olecko 12.8 km open opłacono
2 Augustynowicz Piotr Ełk 12.8 km open Polska Organizacja Wojskowa
3 Bagiński Jan Olecko 12.8 km seniorzy powyżej 70 lat Olecko Biega
4 Bajer Emil Suwałki 12.8 km open
5 Banachowska Paulina Biała Piska 12.8 km open 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
6 Bazan Damian Olecko 12.8 km open
7 Borucki Dariusz Gołdap 12.8 km open Łowcy Przygód Gołdap
8 Boruta Karol Pietrasze 12.8 km open opłacono
9 Budnik Sławomir Gołdap 12.8 km open JW 4808 Gołdap
10 Budrewicz Dominik Suwałki 12.8 km open opłacono
11 Budrewicz Katarzyna Suwałki 12.8 km open opłacono
12 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km open opłacono
13 Chamienia Adam Białystok 12.8 km open opłacono
14 Cherek Maciej Gdańsk 12.8 km open opłacono
15 Chmielewska Anna Olecko 12.8 km open
16 Chmielewski Tadeusz Wydminy 12.8 km seniorzy powyżej 70 lat BBL Wydminy
17 Ciałowicz Mariusz Częstochowa 12.8 km open Macyszyn-Toys opłacono
18 Ciborek Patryk Zawady Oleckie 12.8 km open Olecko Biega opłacono
19 Cieślikowska Marta Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
20 Ciszewski Kamil Suwałki 12.8 km open Suwałki NanuQ Team
21 Ćwikowski Artur Olecko 12.8 km open opłacono
22 Czaplejewicz Marta Ełk 12.8 km open Olecko Biega opłacono
23 Czernialis Paweł Suwałki 12.8 km open opłacono
24 Czeszkiewicz Dominik Suwałki 12.8 km open
25 Czopek Jaroslaw Ełk Nordic Walking Maratonka opłacono
26 Dackiewicz Kamila Białystok 12.8 km open JägRunners opłacono
27 Dawidowski Roman Straduny 12.8 km open Serduszko Team Ełk opłacono
28 Deptuła Piotr Ełk 12.8 km open JW 2098 opłacono
29 Derencz Joanna Gołdap 12.8 km open 15 Pułk Przeciwlotniczy Gołdap
30 Drażba Łukasz Suwałki 12.8 km open www.fizjoterpia-suwalki.pl
31 Dykiert Ryszard Filipów 12.8 km niepełnosprawni Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy
32 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 12.8 km open Straż Graniczna Węgorzewo opłacono
33 Dzierżyk Ewelina Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
34 Dzierżyk Martyna Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
35 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km open Druzyna ML opłacono
36 Fabisiak Andrzej Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek opłacono
37 Fabisiak Ewa Sulejówek 12.8 km open Rozbiegany Sulejówek opłacono
38 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km open maratonka grajewo-EŁK opłacono
39 Fiertek Gabriela Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat
40 Figat Mirosław Bartoszyce 12.8 km open Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
41 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km open opłacono
42 Fronczyk Izabela Mrągowo 12.8 km open
43 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km open 4W-M BOT opłacono
44 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km open Szkoła ZSLiZ Olecko opłacono
45 Getek Marcin Ełk 12.8 km open Serduszko Team Ełk
46 Gierszewski Czarek Olecko 12.8 km open opłacono
47 Gniedziejko Robert Ełk 12.8 km open opłacono
48 Górski Grzegorz Stoki 12.8 km open opłacono
49 Gronski Roman Giżycko 12.8 km open Masters Giżycko
50 Grześkowicz Dorota Wydminy 12.8 km open BBL Wydminy
51 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km open
52 Hajduk Adam Toruń / Suwałki 12.8 km open opłacono
53 Hołownia Aneta Ełk 12.8 km open
54 Hołubowicz Jan Olecko Nordic Walking Olecko Biega
55 Hyjek Karol Giżycko 12.8 km open opłacono
56 Jagłowski Patryk Suwałki 12.8 km młodzież 16-19 lat Reso Suwałki Team
57 Jakubowska Danuta Dorota Suwałki Nordic Walking opłacono
58 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km młodzież 16-19 lat LA OSiR Gołdap
59 Jarosz Wojciech Kętrzyn 12.8 km niepełnosprawni
60 Jasińska Marzena Olecko 12.8 km open Olecko Biega opłacono
61 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki 12.8 km open opłacono
62 Jemielianiuk Michał Białystok 12.8 km open opłacono
63 Jerulank Wiesław Grajewo 12.8 km open Maratonka Grajewo opłacono
64 Juszkiewicz Zbigniew Ełk 12.8 km open opłacono
65 Kaczmarczyk Renata Grajewo 12.8 km open Cross Elite Grajewo
66 Kalicki Hubert Olecko 12.8 km młodzież 16-19 lat Szkoła ZSLiZ Olecko
67 Karczewska Joanna Suwałki 12.8 km open opłacono
68 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km open LA OSiR Gołdap
69 Kaszkiel Bożena Suwałki 12.8 km open
70 Kęska Olga Warszawa 12.8 km open opłacono
71 Kiselev Vladimir Gusiev 12.8 km niepełnosprawni Bieg i Zdrowie
72 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km open
73 Klaus Wiesław Olecko 12.8 km open
74 Kniazeva Ekaterina Gusiev 12.8 km open Bieg i Zdrowie
75 Kocisz Kamil Giżycko 12.8 km open BBL Giżycko opłacono
76 Konopczyński Marcin Lenarty 12.8 km open
77 Kopiczko Jan Suwałki Nordic Walking Suwałki
78 Kopiczko Zbigniew Suwałki 12.8 km open
79 Korniluk Tomasz Białystok 12.8 km open Outdoor Training
80 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km open opłacono
81 Kovalenko Maksim Gusiev 12.8 km młodzież 16-19 lat Bieg i Zdrowie
82 Kowalczyk Roman Ostrołęka 12.8 km niepełnosprawni Biegamy dla zdrowia
83 Kowalewski Paweł Olecko 12.8 km open
84 Kowalow Magdalena Cimochy 12.8 km młodzież 16-19 lat
85 Kołosza Agnieszka Suwałki 12.8 km open opłacono
86 Krawiec Mateusz Olecko 12.8 km open opłacono
87 Krejpcio Małgorzata Olecko 12.8 km open opłacono
88 Król Mateusz Morąg 12.8 km open opłacono
89 Królak Agnieszka Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć opłacono
90 Królak Przemek Węgorzewo 12.8 km open Team Kopeć 2bz/15BZ opłacono
91 Krygier Rafał Żychlin 12.8 km open
92 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km open opłacono
93 Kulczyniec Grzegorz Olecko 12.8 km open
94 Kuleszo Karol Suwałki 12.8 km open Pogranicze Polsko - Litewskie opłacono
95 Kur Dariusz Giżycko 12.8 km open opłacono
96 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km open Suwalszczyzna.com.pl
97 Laskowski Leszek Giżycko 12.8 km open Szary Wilk Giżycko opłacono
98 Lavruk Roman Gusiev 12.8 km niepełnosprawni Bieg i Zdrowie
99 Loskin Maksim Gusiev 12.8 km młodzież 16-19 lat Bieg i Zdrowie
100 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km open SuperDrużynaEłk opłacono


Wyświetleń: 9152

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ