VII Bieg Północy i II Marsz Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Litewska Joanna Juszkowo MARSZ Team Deaf opłacono on-line
2 Kroll Rafał Władysławowo MARSZ KORNA BIEGA opłacono on-line
3 Retzlaff Brunon Gdynia BIEG Cykliczny Bieg Śledzia opłacono on-line
4 Zaglewski Andrzej Władysławowo BIEG opłacono on-line
5 Hejka Katarzyna Kartuzy MARSZ opłacono on-line
6 Hejka Władysław Kartuzy MARSZ STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
7 Bandur Grzegorz Poznań BIEG KB MANIAC POZNAŃ opłacono on-line
8 Kozłowski Daniel Władysławowo BIEG opłacono on-line
9 Kaleta Tomasz Goszczyno BIEG Krokowa Biega
10 Dettlaff Włodek Władysławowo BIEG opłacono on-line
11 Adrian Katarzyna Władysławowo MARSZ SIŁOWNIA SUPERGYM PUCK
12 Góral - Brygała Monika Gdańsk MARSZ Elite Team opłacono on-line
13 Tymińska Ewa Gdańsk MARSZ opłacono on-line
14 Tymiński Krzysztof Gdańsk BIEG opłacono on-line
15 Czyż Gabriela Władysławowo BIEG opłacono on-line
16 Domina Andrzej Puck BIEG Gwiazda Morza Resort Spa&Sport opłacono
17 Leśnikowska Anna Jastarnia MARSZ Gwiazda Morza Resort Spa&Sport opłacono
18 Duczyński Szymon Jastarnia MARSZ Gwiazda Morza Resort Spa&Sport opłacono
19 Necel Marek Władysławowo BIEG opłacono on-line
20 Pieper Anita Puck BIEG opłacono on-line
21 Weiland Adrian Słupsk BIEG NIGHT WOLVES SŁUPSK
22 Brygała Krzysztof Gdańsk MARSZ Elite Team
23 Brygała Agata Gdańsk MARSZ Elite Team opłacono on-line
24 Pastuszka Artur Bieruń BIEG Run/Stunt opłacono on-line
25 Hoppa Anna Bolszewo BIEG opłacono on-line
26 Mól Wioletta Czeladź MARSZ #czeladzbiega
27 Lesner Dariusz Puck BIEG Biegamy Razem Władysławowo
28 Bullmann Dawid Werblinia/Świecino BIEG LKS Puck/ RCI Gdynia
29 Wielgórski Piotr Gdańsk BIEG opłacono on-line
30 Cwalina Magdalena Gdynia BIEG opłacono on-line
31 Lesner Dariusz Puck BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
32 Litwin Piotr Gdańsk BIEG OCEANIC opłacono on-line
33 Michniewicz Joanna Gdańsk BIEG opłacono on-line
34 Bystram Aleksandra Puck BIEG TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO opłacono on-line
35 Humanowski Maciej Władysławowo BIEG KP PSP Puck | OSP Władysławowo opłacono on-line
36 Buczkowski Damian Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
37 Świętochowski Krzysztof Gdańsk BIEG opłacono on-line
38 Pek Krzysztof Gdynia BIEG opłacono on-line
39 Gaffke Weronika Żarnowiec BIEG opłacono on-line
40 Gaffke Henryk Żarnowiec BIEG KING OSCAR Gniewino opłacono on-line
41 Nowicki Jacek Reda BIEG opłacono on-line
42 Kazyaka Józef Gdynia MARSZ opłacono on-line
43 Dawidowski Roman Puck MARSZ opłacono on-line
44 Socha Adam Gdańsk MARSZ opłacono on-line
45 Łukaszewska Dorota Osiek MARSZ opłacono on-line
46 Mroziński Albert Aleksandrów Łódzki BIEG opłacono on-line
47 Mrozińska Renata Aleksandrów Łódzki BIEG opłacono on-line
48 Kryża Arkadiusz Władysławowo BIEG ,,273'' opłacono on-line
49 Ćwirzeń Ewa Trzcianka MARSZ Wolf Race opłacono on-line
50 Furman Krzysztof Piła BIEG Króliczki w plecaku opłacono on-line
51 Okon Aleksandra Choczewo MARSZ opłacono on-line
52 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz BIEG Klubzdrowia24h
53 Gbyl Klaudia Władysławowo BIEG opłacono on-line
54 Baca Katarzyna Gniewowo MARSZ opłacono on-line
55 Łaszewska Honorata Żelazno MARSZ opłacono on-line
56 Busłowicz Katarzyna Choczewo MARSZ opłacono on-line
57 Dybowska Joanna Toruń MARSZ opłacono on-line
58 Mulkowska Mariola Toruń MARSZ opłacono on-line
59 Budzisz Rafał Chałupy BIEG opłacono on-line
60 Schwarz Izabela Pogórze MARSZ opłacono on-line
61 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór MARSZ opłacono on-line
62 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz BIEG Kaszebe Łebcz opłacono on-line
63 Dorobczyński Marek Chałupy BIEG Korona biega opłacono on-line
64 Toporek Rafał Przodkowo MARSZ opłacono on-line
65 Borkowski Marcin Częstochowa BIEG Zabiegani Częstochowa opłacono on-line
66 Skarżyńska Alina Władysławowo BIEG opłacono on-line
67 Wiśniewski Krzysztof Bydgoszcz BIEG Trispace opłacono on-line
68 Wiśniewska Lucyna Bydgoszcz BIEG TriSpace opłacono on-line
69 Suwała Jarek Gdynia BIEG opłacono on-line
70 Sienny Sebastian Gdynia BIEG opłacono on-line
71 Polis Marzena Gdańsk MARSZ STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
72 Nowak Beata Gdańsk MARSZ STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
73 Galik Marzena Gdynia MARSZ opłacono on-line
74 Rogowska Monika Gdynia BIEG opłacono on-line
75 Kwiatkowska Agnieszka Rumia BIEG WieWiór Team opłacono on-line
76 Kwiatkowski Grzegorz Rumia BIEG WieWiór Team opłacono on-line
77 Moszka Wioletta Leszno BIEG opłacono on-line
78 Dydymski Krzysztof Rumia BIEG opłacono on-line
79 Dydymska Monika Rumia BIEG opłacono on-line
80 Wieliczko Małgorzata Hel BIEG
81 Maciejowski Wiesław Olkusz BIEG opłacono
82 Wrzos Krzysztof Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo / Virtual Runner Club opłacono on-line
83 Kępa Andrzej Koszalin MARSZ FAMILY TEAM opłacono on-line
84 Szweda Mieczysław Swarzewo BIEG opłacono on-line
85 Rolewski Kuba Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
86 Litzau Michał Władysławowo BIEG opłacono on-line
87 Kollek-Wittbrodt Lidia Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
88 Sikora Andrzej Nowa Wieś Malborska BIEG 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
89 Damps Katarzyna Skrzeszewo BIEG Przyjaciele w biegu
90 Kamińska Daria Łubianka MARSZ opłacono on-line
91 Kostecka Justyna Łubianka MARSZ opłacono on-line
92 Łączny Jarosław Bydgoszcz BIEG Polonia Bydgoszcz SLA opłacono on-line
93 Buźniak Arkadiusz Nowy Sącz BIEG Brygada Beskidów opłacono on-line
94 Tocha Zbigniew Skórcz BIEG Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
95 Olbrych Urszula Częstochowa MARSZ
96 Olbrych Piotr Częstochowa BIEG
97 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo BIEG Run Babys opłacono on-line
98 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia BIEG opłacono on-line
99 Pohl Sebastian Gdynia BIEG
100 Zalewski Daniel Susz BIEG TRI NEGU opłacono on-line


Wyświetleń: 4868

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ