VII Bieg Północy i II Marsz Północy

VII Bieg Północy i II Marsz Północy - 12km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 124 TOPOREK RAFAŁ M 1 PRZODKOWO 12km NW 1:17:57 9.24 [km/h] 0:06:30 [min/km]
2 90 DAWIDOWSKI ROMAN M 2 PUCK 12km NW 1:18:23 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
3 116 PANEK ANETA K 1 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 12km NW 1:33:33 7.70 [km/h] 0:07:48 [min/km]
4 105 KROLL RAFAŁ M 3 WŁADYSŁAWOWO KORNA BIEGA 12km NW 1:34:50 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
5 108 LITEWSKA JOANNA K 2 JUSZKOWO TEAM DEAF 12km NW 1:35:11 7.56 [km/h] 0:07:56 [min/km]
6 100 KAZYAKA JÓZEF M 4 GDYNIA 12km NW 1:35:41 7.52 [km/h] 0:07:58 [min/km]
7 87 BRYGAŁA AGATA K 3 GDAŃSK ELITE TEAM 12km NW 1:36:16 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km]
8 111 MAŁKIEWICZ JACEK M 5 SOLEC KUJAWSKI 12km NW 1:36:46 7.44 [km/h] 0:08:04 [min/km]
9 114 OBERZIG-ZASADA MAGDALENA K 4 WŁADYSŁAWOWO 12km NW 1:39:31 7.23 [km/h] 0:08:18 [min/km]
10 125 TOWARNICKA IZABELA K 5 GDYNIA TEAM DEAF 12km NW 1:44:23 6.90 [km/h] 0:08:42 [min/km]
11 127 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 6 BANINO ELITE TEAM 12km NW 1:46:17 6.77 [km/h] 0:08:51 [min/km]
12 86 BACA KATARZYNA K 6 GNIEWOWO 12km NW 1:46:52 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km]
13 121 SCHWANN MIROSŁAW M 7 WEJHEROWO 12km NW 1:46:55 6.73 [km/h] 0:08:55 [min/km]
14 93 GALIK MARZENA K 7 GDYNIA 12km NW 1:48:47 6.62 [km/h] 0:09:04 [min/km]
15 120 RADOMSKA JOANNA K 8 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 12km NW 1:49:07 6.60 [km/h] 0:09:06 [min/km]
16 96 GÓRAL - BRYGAŁA MONIKA K 9 GDAŃSK ELITE TEAM 12km NW 1:51:28 6.46 [km/h] 0:09:17 [min/km]
17 117 PAWLOK GRZEGORZ M 8 KATOWICE 12km NW 1:52:47 6.38 [km/h] 0:09:24 [min/km]
18 113 NOWAK BEATA K 10 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 12km NW 1:52:59 6.37 [km/h] 0:09:25 [min/km]
19 119 POLIS MARZENA K 11 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 12km NW 1:52:59 6.37 [km/h] 0:09:25 [min/km]
20 104 KOSTENCKA AGA K 12 BANINO ELITE TEAM 12km NW 1:53:29 6.34 [km/h] 0:09:27 [min/km]
21 95 GÓRA BEATA K 13 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 12km NW 1:55:28 6.24 [km/h] 0:09:37 [min/km]
22 94 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 14 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 12km NW 1:56:16 6.19 [km/h] 0:09:41 [min/km]
23 91 DUCZYŃSKI SZYMON M 9 JASTARNIA GWIAZDA MORZA RESORT SPA&SPORT 12km NW 1:58:01 6.10 [km/h] 0:09:50 [min/km]
24 107 LEŚNIKOWSKA ANNA K 15 JASTARNIA GWIAZDA MORZA RESORT SPA&SPORT 12km NW 1:58:01 6.10 [km/h] 0:09:50 [min/km]
25 115 OKON ALEKSANDRA K 16 CHOCZEWO 12km NW 2:02:40 5.87 [km/h] 0:10:13 [min/km]
26 88 BUSŁOWICZ KATARZYNA K 17 CHOCZEWO 12km NW 2:02:40 5.87 [km/h] 0:10:13 [min/km]
27 106 KULCZYCKI JAN M 10 GDAŃSK/SOPOT 12km NW 2:02:42 5.87 [km/h] 0:10:14 [min/km]
28 103 KOSTECKA JUSTYNA K 18 ŁUBIANKA 12km NW 2:04:24 5.79 [km/h] 0:10:22 [min/km]
29 99 KAMIŃSKA DARIA K 19 ŁUBIANKA 12km NW 2:04:25 5.79 [km/h] 0:10:22 [min/km]
30 118 PIASKOWSKA MAŁGORZATA K 20 SUCHY DWÓR 12km NW 2:04:35 5.78 [km/h] 0:10:23 [min/km]
31 122 SCHWARZ IZABELA K 21 POGÓRZE 12km NW 2:04:37 5.78 [km/h] 0:10:23 [min/km]
32 126 TYMIŃSKA EWA K 22 GDAŃSK 12km NW 2:04:54 5.76 [km/h] 0:10:25 [min/km]
33 112 MULKOWSKA MARIOLA K 23 TORUŃ 12km NW 2:05:39 5.73 [km/h] 0:10:28 [min/km]
- 92 DYBOWSKA JOANNA K - TORUŃ 12km NW DSQ - [km/h] - [min/km]

VII Bieg Północy i II Marsz Północy - 16km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 49 ŁĄCZNY JAROSŁAW M 1 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ SLA 16km 1:09:59 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
2 7 BUCZKOWSKI DAMIAN M 2 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:12:51 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
3 47 LITWIN PIOTR M 3 GDAŃSK OCEANIC 16km 1:13:25 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
4 17 DOROBCZYŃSKI MAREK M 4 CHAŁUPY KORONA BIEGA GMINA 16km 1:15:04 12.79 [km/h] 0:04:42 [min/km]
5 85 ZALEWSKI DANIEL M 5 SUSZ TRI NEGU 16km 1:15:35 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km]
6 33 KOBIERZYŃSKI PAWEŁ M 6 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:16:56 12.48 [km/h] 0:04:49 [min/km]
7 84 ZAGLEWSKI ANDRZEJ M 7 WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:18:27 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
8 5 BORKOWSKI MARCIN M 8 CZĘSTOCHOWA ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA 16km 1:18:42 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
9 25 GOJKE DAWID M 9 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:19:12 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km]
10 19 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 10 RUMIA 16km 1:19:33 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
11 24 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 16km 1:20:09 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km]
12 73 SUWAŁA JAREK M 11 GDYNIA 16km 1:20:52 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
13 38 KOZŁOWSKI DANIEL M 12 WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:22:21 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
14 41 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 2 RUMIA WIEWIÓR TEAM 16km 1:23:38 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
15 42 KWIATKOWSKI GRZEGORZ M 13 RUMIA WIEWIÓR TEAM 16km 1:23:38 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
16 66 RETZLAFF BRUNON M 14 GDYNIA CYKLICZNY BIEG ŚLEDZIA 16km 1:23:56 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km]
17 27 HUMANOWSKI MACIEJ M 15 WŁADYSŁAWOWO KP PSP PUCK | OSP WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:24:16 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
18 70 SIENNY SEBASTIAN M 16 GDYNIA 16km 1:25:37 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
19 13 CZYŻ GABRIELA K 3 WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:25:52 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
20 11 CWALINA MAGDALENA K 4 GDYNIA 16km 1:26:21 11.12 [km/h] 0:05:24 [min/km]
21 59 NECEL MAREK M 17 WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:26:30 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
22 12 CYBULSKA MONIKA K 5 GRUDZIĄDZ 16km 1:29:15 10.76 [km/h] 0:05:35 [min/km]
23 51 MACIEJOWSKI WIESŁAW M 18 OLKUSZ 16km 1:29:49 10.69 [km/h] 0:05:37 [min/km]
24 16 DOMINA ANDRZEJ M 19 PUCK GWIAZDA MORZA RESORT SPA&SPORT 16km 1:29:54 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km]
25 63 PAWLOK ANNA K 6 KATOWICE 16km 1:32:09 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
26 77 TOCHA ZBIGNIEW M 20 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 16km 1:32:10 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
27 67 ROGOWSKA MONIKA K 7 GDYNIA 16km 1:32:23 10.39 [km/h] 0:05:46 [min/km]
28 65 PIEPER ANITA K 8 PUCK 16km 1:32:44 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
29 64 PEK KRZYSZTOF M 21 GDYNIA 16km 1:32:50 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
30 68 ROGOZIEWICZ PIOTR M 22 GRUDZIĄDZ 16km 1:32:56 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
31 71 SIKORRA BEATA K 9 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:33:13 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
32 44 LADEMANN MACIEJ M 23 DARZLUBIE 16km 1:33:30 10.27 [km/h] 0:05:51 [min/km]
33 14 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 10 BOLSZEWO RUN BABYS 16km 1:33:41 10.25 [km/h] 0:05:51 [min/km]
34 21 GAFFKE HENRYK M 24 ŻARNOWIEC KING OSCAR GNIEWINO 16km 1:34:01 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
35 22 GAFFKE WERONIKA K 11 ŻARNOWIEC 16km 1:34:02 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
36 6 BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA MONIKA K 12 GDYNIA 16km 1:36:29 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km]
37 55 MOTYLEWSKI RADOSŁAW M 25 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 16km 1:36:41 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
38 56 MROZIŃSKA RENATA K 13 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 16km 1:37:20 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
39 57 MROZIŃSKI ALBERT M 26 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 16km 1:37:21 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
40 3 BOLLIN WIESŁAWA K 14 WŁADYSŁAWOWO GREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:37:28 9.85 [km/h] 0:06:06 [min/km]
41 83 WRZOS KRZYSZTOF M 27 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO / VIRTUAL RUNNER CLUB GMINA 16km 1:37:51 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
42 32 KLEBBA KRZYSZTOF M 28 PUCK / ŁEBCZ KASZEBE ŁEBCZ 16km 1:38:20 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
43 53 MICHNIEWICZ JOANNA K 15 GDAŃSK 16km 1:39:07 9.69 [km/h] 0:06:12 [min/km]
44 75 SZWEDA MIECZYSŁAW M 29 SWARZEWO 16km 1:39:44 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
45 35 KOLLEK-WITTBRODT LIDIA K 16 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:39:57 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
46 61 PASTUSZKA ARTUR M 30 BIERUŃ RUN/STUNT 16km 1:40:24 9.56 [km/h] 0:06:17 [min/km]
47 37 KONKEL EDYTA K 17 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:40:29 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km]
48 82 WITKOWSKA BEATA K 18 GDAŃSK #KASZANIENAMOKA 16km 1:40:36 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km]
49 48 LITZAU MICHAŁ M 31 WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:40:39 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km]
50 15 DETTLAFF WŁODEK M 32 WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:41:48 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
51 18 DYDYMSKA MONIKA K 19 RUMIA 16km 1:43:16 9.30 [km/h] 0:06:27 [min/km]
52 4 BORCHMANN-BISEWSKA AGNIESZKA K 20 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:44:29 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
53 39 KREFT JOANNA K 21 OSTROWO GMINA 16km 1:44:29 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
54 50 MACH IZABELA K 22 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:44:37 9.18 [km/h] 0:06:32 [min/km]
55 60 NOWICKI JACEK M 33 REDA 16km 1:44:43 9.17 [km/h] 0:06:33 [min/km]
56 80 WIŚNIEWSKA LUCYNA K 23 BYDGOSZCZ TRISPACE 16km 1:44:59 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
57 34 KOLLEK ANNA K 24 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO / ART GMINA 16km 1:46:37 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
58 69 ROLEWSKI KUBA M 34 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:46:53 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
59 58 MYŚLISZ ŁUKASZ M 35 WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:48:21 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km]
60 81 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 36 BYDGOSZCZ TRISPACE 16km 1:49:07 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km]
61 2 BANDUR GRZEGORZ M 37 POZNAŃ KB MANIAC POZNAŃ 16km 1:49:28 8.77 [km/h] 0:06:51 [min/km]
62 36 KONKEL ANDRZEJ M 38 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:49:54 8.74 [km/h] 0:06:52 [min/km]
63 78 TYMIŃSKI KRZYSZTOF M 39 GDAŃSK 16km 1:51:38 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km]
64 46 LEWIŃSKA DOMINIKA K 25 WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 1:51:47 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km]
65 20 FURMAN KRZYSZTOF M 40 PIŁA KRÓLICZKI W PLECAKU 16km 1:52:52 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]
66 74 SZAFKOWSKI ARKADIUSZ M 41 SOLEC KUJAWSKI SOLECCY BIEGACZE 16km 1:53:46 8.44 [km/h] 0:07:07 [min/km]
67 54 MOSZKA WIOLETTA K 26 LESZNO 16km 1:57:39 8.16 [km/h] 0:07:21 [min/km]
68 10 BYSTRAM ALEKSANDRA K 27 PUCK TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO 16km 2:02:22 7.85 [km/h] 0:07:39 [min/km]
69 79 WIELGÓRSKI PIOTR M 42 GDAŃSK 16km 2:11:51 7.28 [km/h] 0:08:14 [min/km]
70 72 SKARŻYŃSKA ALINA K 28 WŁADYSŁAWOWO GMINA 16km 2:21:06 6.80 [km/h] 0:08:49 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ