Pozostali uczestnicy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chuchla Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
2 Kies Iwona Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
3 Kaczmarczyk Mariusz Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy VULCAN opłacono
4 Makowski Marek Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
5 Warzocha Mirosław Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
6 Nagórski Marcin Katowice Pozostali uczestnicy Prestor Team opłacono
7 Lorek Adrian Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
8 Klapetek Jacek Katowice Pozostali uczestnicy ŚKK Goliat opłacono
9 Kacperek Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
10 Gierok Artur KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
11 Krzesiak Michał Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
12 Famuła Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Future Processing Running Team / Tri Division Triathlon Team / Famuła Team opłacono
13 Sitko Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
14 Pasak Agnieszka Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
15 Małysa Łukasz Orzesze Pozostali uczestnicy opłacono
16 Meller Piotr Lędziny Pozostali uczestnicy opłacono
17 Mazur Marek Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
18 Brzeziecka Wioletta Chorzów Pozostali uczestnicy Hajduki Lotajom opłacono
19 Wątroba Tomasz Chruszczobród Pozostali uczestnicy Ukryta Opcja Niemiecka opłacono
20 Stanisz Michał Gliwice Pozostali uczestnicy Ukryta Opcja Niemiecka opłacono
21 Holik Marek Chruszczobród Pozostali uczestnicy Ukryta Opcja Niemiecka opłacono
22 Nowak Szymon Chorzów Pozostali uczestnicy Overwatch opłacono
23 Janusz Barbara kaniów Pozostali uczestnicy
24 Stanek Natalia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
25 Leszczyna Danuta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
26 Basa Przemysław Ruda Śląska Pozostali uczestnicy KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA opłacono
27 Nowak Jacek Katowice Pozostali uczestnicy Natura Biegu opłacono
28 Stanek Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy MSLabs running team opłacono
29 Urlik Rafal Katowice Pozostali uczestnicy FC Szyszolandia Katowice opłacono
30 Krupa Grzegorz Katowice Pozostali uczestnicy Z kijkami po drodze opłacono
31 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy
32 Bauc Bartłomiej Katowice Pozostali uczestnicy Ukryta Opcja Niemiecka opłacono
33 Kugiel Grzegorz Chorzów Pozostali uczestnicy DrużynaMOJACUKRZYCA.PL opłacono
34 Lysko Marek Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
35 Balon Maria Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
36 Bonisławska Beata Katowice ligota Pozostali uczestnicy mój styl opłacono
37 Stanisz Sebastian Katowice Pozostali uczestnicy Ukryta Opcja Niemiecka opłacono
38 Zobek Edward Sosnowiec Pozostali uczestnicy Osoba niepełnosprawna opłacono
39 Zuber Monika Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa na kijach opłacono
40 Pucher Jadwiga Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
41 Kopczyk Iwona Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
42 Skowronek Maciej Orzesze Pozostali uczestnicy opłacono
43 Marczak-Olejniczak Anna Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy opłacono
44 Zagórska Anna Radlin Pozostali uczestnicy opłacono
45 Dudzik zenon KATOWICE Pozostali uczestnicy opłacono
46 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Stadion Śląski opłacono
47 Solik Krystyna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
48 Kulpa Marek Mikołów Pozostali uczestnicy AKMB Pędziwiatr Gliwice opłacono
49 Marcak Barbara Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
50 Mróz Jacek Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
51 Marcak Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
52 Gierlotka Maciej Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
53 Paszyńska Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
54 suchon krzysztof pyskowice Pozostali uczestnicy opłacono
55 Mosioł Aleksandra Katowice Pozostali uczestnicy O matko i córko.. opłacono
56 Sendobry Henryk Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ADOPCJANAODLEGLOSC.PL opłacono
57 Matuszczyk Maciej Katowice Pozostali uczestnicy CZP Tychy opłacono
58 Solik Krzysztof Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
59 Olszański Karol Katowice Pozostali uczestnicy Fear The Return opłacono
60 Przechrzta Sylwia Łaziska Górne Pozostali uczestnicy Cuda na kijach opłacono
61 Borycka-Świerzy Bogusława Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
62 Wcisło Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
63 Jastrzębska Ewa Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice opłacono
64 Kasperczyk Joanna Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
65 Antowski Tomasz Poznań Pozostali uczestnicy opłacono


Wyświetleń: 3185

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ