Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Yellobike opłacono
2 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
3 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa na kijach opłacono
4 Teinert Amelia Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat Zabiegani Nauczyciele opłacono
5 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
6 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
7 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
8 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
9 Depta Michał RUDA ŚLĄSKA Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
10 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
11 Youssef Hanna Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat TL Pogoń opłacono
12 Gurczyńska Zuzanna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
13 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team opłacono
14 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
15 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
16 Smołk Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
17 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
18 Kuczborski Piotr Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat Harpagan Sosnowiec opłacono
19 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
20 Tokarz Aleksandra Piekary Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat Lecymy Durś
21 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
22 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
23 Cieślik Mirosław Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat II Lo mikołow opłacono
24 Przechrzta Aleksander Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
25 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
26 Marekwica Jakub Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Mk team opłacono
27 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
28 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
29 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
30 Švach Krzysztof Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
31 Švach Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
32 Michalski Maciej Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa na Kijach opłacono
33 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
34 Szymura Kamil Rybnik Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
35 Wiertelorz Mikołaj Bielsko-Biała Dzieci i młodzież do 18 lat Lubię Burpees'y opłacono


Wyświetleń: 10209

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ