Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
2 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
3 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
4 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
5 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
6 Depta Michał RUDA ŚLĄSKA Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
7 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
8 Gurczyńska Zuzanna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
9 Smołk Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
10 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
11 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
12 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
13 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
14 Przechrzta Aleksander Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
15 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
16 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
17 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
18 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
19 Švach Krzysztof Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
20 Švach Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
21 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
22 Szymura Kamil Rybnik Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
23 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa na kijach opłacono
24 Michalski Maciej Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat Ekipa na Kijach opłacono
25 Kuczborski Piotr Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat Harpagan Sosnowiec opłacono
26 Cieślik Mirosław Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat II Lo mikołow opłacono
27 Tokarz Aleksandra Piekary Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat Lecymy Durś
28 Wiertelorz Mikołaj Bielsko-Biała Dzieci i młodzież do 18 lat Lubię Burpees'y opłacono
29 Marekwica Jakub Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Mk team opłacono
30 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team opłacono
31 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
32 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
33 Youssef Hanna Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat TL Pogoń opłacono
34 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Yellobike opłacono
35 Teinert Amelia Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat Zabiegani Nauczyciele opłacono


Wyświetleń: 8241

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ