Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
2 | Komuda Justyna | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
3 | Komuda Tomasz | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
4 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Yellobike | opłacono |
5 | Borek Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | opłacono |
6 | Kaszewski Igor | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
7 | Jokisz Bożena | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
8 | Pawelczyk józef | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | opłacono |
9 | Kozikiewicz Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | FORMART | opłacono |
10 | Osojca Mariusz | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
11 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Energoprojekt-Katowice | opłacono |
12 | Paruzel-Osojca Joanna | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
13 | Zok Adrianna | Psary | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
14 | Osojca Damian | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
15 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
16 | Nowakowski Aleksander | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
17 | Szczepański Sebastian | Kopytówka | Polska | Pozostali uczestnicy | Kopytko | opłacono |
18 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
19 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
20 | Jędyczek Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
21 | Szkamruk Janusz | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
22 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
23 | Nowakowska Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nowakowscy | opłacono |
24 | Nowakowski Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Nowakowscy | opłacono |
25 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
26 | Frelek Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PwC SDC Runners Team | opłacono |
27 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
28 | Kula Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ADEA | opłacono |
29 | Kizler Genowefa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono |
30 | Duda Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | opłacono |
31 | Czapiewski Janusz | Bieruń | Polska | Pozostali uczestnicy | Przenosimy Góry | opłacono |
32 | Łuszcz Zbigniew | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
33 | Łuszcz Magdalena | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
34 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
35 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
36 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
37 | POGORZELSKA WIESŁAWA | GORZYCE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
38 | Wojciechowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
39 | Wojciechowska Joanna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
40 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
41 | Goryczka Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Lubię Burpees'y | opłacono |
42 | BUJOCZEK MILENA | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
43 | BUJOCZEK Ewa | BYTOM | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
44 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
45 | Sowiar Maciej | Kielce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
46 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | opłacono |
47 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | opłacono |
48 | Zydroń Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono |
49 | Domagała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
50 | Tyka Edward Tyka | świetochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | niestowarzyszony | opłacono |
51 | Górecka Iwona | Switochlowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
52 | Chruściel DONATA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
53 | Bienek Lila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
54 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
55 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
56 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono |
57 | Olejniczak Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | BWH | opłacono |
58 | Raszka Ewelina | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
59 | Zydroń Grzegorz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
60 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
61 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | opłacono |
62 | Haufa Dariusz | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
63 | Teinert Amelia | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
64 | Helm Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
65 | Kania Jakub | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
66 | Kania Marcin | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
67 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
68 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | ŁAZISKIE KARLUSY | opłacono |
69 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
70 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | IRU75 | opłacono |
71 | Majek Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Augusteam | opłacono |
72 | Gurczyński SŁAWOMIR | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
73 | Gurczyńska Zuzanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
74 | Gurczyńska monika | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
75 | gurczyński krzysztof | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
76 | Osadnik Adam | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | opłacono |
77 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
78 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
79 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
80 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Augusteam | opłacono |
81 | Depta Michał | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
82 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
83 | Grudziński Robert | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
84 | Wysocki Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | bałtycka | opłacono |
85 | Milkowski Jan | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
86 | Witała Oskar | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
87 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
88 | Witała Marzena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
89 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
90 | Smołk Dominik | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
91 | Smołka Katarzyna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
92 | Smołka Wojciech | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
93 | Nędza Jadwiga | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Ała Ała | opłacono |
94 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono |
95 | Saternus iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
96 | Hermann Matthias | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
97 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | opłacono |
98 | Wawro Małgorzata Wawro | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
99 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
100 | Sołoma Agnieszka | Piekary Slaśkie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | opłacono |
Wyświetleń: 14566