Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cichoń Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
2 | Krasoń ANNA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
3 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
4 | Cieślik Maciek | Bielsko-Biała | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
5 | Targosz Justyna | Bielsko-Biała | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
6 | Cieślak Paweł | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
7 | Staszewski Henryk | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
8 | Youssef Anna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
9 | Fastriok Marek | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
10 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
11 | Kurek Beata | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
12 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
13 | Hartel Hennryk | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
14 | Švach Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
15 | Švach Krzysztof | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
16 | Švach Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
17 | Ryk Łukasz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
18 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
19 | Skrzyński Janusz | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
20 | Buchta Marcin | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
21 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
22 | Grabowski Piotr | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
23 | Wysocka Katarzyna | katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
24 | Wysocki Mariusz | katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
25 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
26 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
27 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
28 | Kania Agnieszka | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
29 | Kania Michał | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
30 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
31 | Wawro Małgorzata Wawro | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
32 | Hermann Matthias | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
33 | Saternus iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
34 | Smołka Wojciech | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
35 | Smołka Katarzyna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
36 | Maćkowiak Patrycja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
37 | Smołk Dominik | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
38 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
39 | Witała Marzena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
40 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
41 | Witała Oskar | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
42 | Milkowski Jan | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
43 | Grudziński Robert | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
44 | Depta Andrzej | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
45 | Depta Michał | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
46 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
47 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
48 | Siuta Krzysztof | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
49 | gurczyński krzysztof | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
50 | Gurczyńska monika | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
51 | Gurczyńska Zuzanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
52 | Gurczyński SŁAWOMIR | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
53 | Leśniak Mariusz | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
54 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
55 | Kania Marcin | Łaziska Górne | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
56 | Kania Jakub | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
57 | Helm Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
58 | Haufa Dariusz | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
59 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
60 | Zydroń Grzegorz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
61 | Raszka Ewelina | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
62 | Leszczyk Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
63 | Świta Jarosław | Wodzisław Śląski | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
64 | Bienek Lila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
65 | Chruściel DONATA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
66 | Górecka Iwona | Switochlowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
67 | Domagała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
68 | Sowiar Maciej | Kielce | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
69 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
70 | BUJOCZEK Ewa | BYTOM | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
71 | BUJOCZEK MILENA | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
72 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
73 | Wojciechowska Joanna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
74 | Wojciechowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
75 | POGORZELSKA WIESŁAWA | GORZYCE | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
76 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
77 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
78 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
79 | Łuszcz Magdalena | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
80 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
81 | Łuszcz Zbigniew | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
82 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
83 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
84 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
85 | Szkamruk Janusz | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
86 | Jędyczek Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
87 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
88 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
89 | Nowakowski Aleksander | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
90 | Ostrowska Justyna | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
91 | Osojca Damian | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
92 | Zok Adrianna | Psary | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
93 | Paruzel-Osojca Joanna | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
94 | Osojca Mariusz | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
95 | Jokisz Bożena | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
96 | Szewior Sebastian | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
97 | Kaszewski Igor | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono | |
98 | Komuda Tomasz | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
99 | Komuda Justyna | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
100 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono |
Wyświetleń: 14582