Bieg Główny 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sikora Kamil Sikora Będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
2 Turchan Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
3 Wysota Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
4 Dziubek Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
5 GRABOWSKA MONIKA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
6 Partyka Ernest Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
7 Nowrotek Celina Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
8 Gawroński Adam Chrzanów Bieg Główny 10km opłacono
9 Kowalska Monika Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
10 Jackowska Monika Bedzin Bieg Główny 10km opłacono
11 Szczepara Michal Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
12 BARANOWSKI MIROSŁAW KATOWICE Bieg Główny 10km opłacono
13 Jendrośka Dawid Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
14 Morcinek Robert Imielin Bieg Główny 10km opłacono
15 Malinowski Łukasz Będzin Bieg Główny 10km opłacono
16 Gemra Bartłomiej Będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
17 Wieczorek Michał Czeladz Bieg Główny 10km opłacono
18 Kołak Alicja Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
19 Bielecki Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
20 Tor Kamil Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
21 Uhorczak Edward sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
22 Kucharski Krystian Siemianowice Sląskie Bieg Główny 10km opłacono
23 Machura Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
24 Nalepka Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
25 Francuz-Jendroska Paulina Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
26 Uhorczak Jakub Będzin Bieg Główny 10km opłacono
27 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
28 Grałek Aleksandra Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
29 Siudy Przemysław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
30 Palt Tomasz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
31 Wójcik Jakub sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
32 Nabrdalik Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
33 Siwy Karolina Będzin Bieg Główny 10km opłacono
34 Kotulińska Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
35 Nowacka Amelia Sławków Bieg Główny 10km limit osiągnięty
36 ZARYCHTA AGNIESZKA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
37 Marszałek Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
38 Markocki Tomek Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
39 Patas Magdalena Patas Wodzisław Śląski Bieg Główny 10km limit osiągnięty
40 Węgler Zbiegniew Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
41 Kawecka Ania Maków Bieg Główny 10km opłacono
42 Sroga Arkadiusz Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
43 Kamiński Paweł Czeladź Bieg Główny 10km opłacono
44 Ratajczyk Martyna Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
45 Drozd Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
46 Piątek Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
47 Doległo Izabela Bolęcin Bieg Główny 10km opłacono
48 Kapicki Jan Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
49 Korus Julia Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
50 Cywińska-Małota Monika Katowice Bieg Główny 10km opłacono
51 Czarnota Piotr Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
52 Błaszczyk Jan Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
53 Kajzer Damian Będzin Bieg Główny 10km opłacono
54 Kostrzewski Mateusz Myszków Bieg Główny 10km opłacono
55 Wywiał Kacper Wojkowice Bieg Główny 10km opłacono
56 URBANIK-GORCZYCA DARIA Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
57 Kamińska Dorota Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
58 Ratajczak Aleksander Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
59 Kasprzyk Jakub Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
60 KULCZYŃSKA Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
61 Frankiewicz Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
62 Wałowski Szymon Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
63 Gręda Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
64 Derejczyk Adrianna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
65 Treffon Tomasz Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
66 Tracz Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
67 Kamola Monika Kamola Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
68 Sajdak Karol Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
69 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
70 Skiba Marcin będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
71 Dudziak Ryszard Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
72 Berger Jurek Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
73 Czech Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
74 Góral Iwona Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
75 Figura Michał Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
76 Gubała-Kacała Marzenna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
77 Musioł Katarzyna Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
78 Hejak Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
79 Borchert Marcin Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
80 Mucha Stanisław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
81 Piasecka-Rodak Joanna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
82 Szymański Mariusz Rokitno Szlacheckie Bieg Główny 10km limit osiągnięty
83 Pałaży Nina Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
84 Seweryn Grzegorz Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
85 Gurdek Daniel Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
86 Piasecki Henryk Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
87 Siudej Bartłomiej Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
88 Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
89 Kijak Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
90 stelmach marek sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
91 Bujok Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
92 Wolak Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
93 Surma Weronika Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
94 Burian MARTA STRZELCE OPOLSKIE Bieg Główny 10km limit osiągnięty
95 Grzelec Grażyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
96 Siwy Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
97 Bogusz Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
98 Strzelecki Piotr ZABRZE Bieg Główny 10km opłacono
99 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
100 Główka Justyna Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 49947

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ