Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Korpus-Mielczarska Katarzyna Sławków Bieg Główny 10km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE / Tomasz Klisz HIT THE TRAIL opłacono
2 Bujnowska Iwona Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
3 Cieślicki Mateusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Azymut Team opłacono
4 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa Bieg Główny 10km JestLepiejRunTeam opłacono
5 Wilk Dariusz Miedźno Bieg Główny 10km 1973 opłacono
6 Michalak Sandra SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Triathlon X-Team opłacono
7 Wilczek Małgorzata Toszek Bieg Główny 10km ista biegAmy opłacono
8 Janik Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
9 Piwowarczyk Adam Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
10 Urbanek Martin Sierakowice Bieg Główny 10km ista biegAmy opłacono
11 Stareprawo Grażyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
12 Sznura Piotr Jemielnica Bieg Główny 10km Ista BiegAmy opłacono
13 Nowak Katarzyna Żarki Bieg Główny 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
14 Jamroży Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km Magneti Marelli Poland Sosnowiec opłacono
15 Kapicki Jan Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
16 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg Główny 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
17 Wojdas Mateusz Będzin Bieg Główny 10km opłacono
18 Antonczyk Adam Jastrzebie Zdroj Bieg Główny 10km opłacono
19 Stasierski Maciej Katowice Bieg Główny 10km Triathlon X-Team opłacono
20 Dzierżek Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Triathlon X-Team opłacono
21 Nowak Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
22 Nowak Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10km MYFITNESSPLACE opłacono
23 Mirowski Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Stonehenge opłacono
24 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km MYFITNESSPLACE opłacono
25 Turosz Zofia Sosnowiec Bieg Główny 10km 1973 opłacono
26 Carski Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
27 Maczek-Gądek Monika Sosnowiec Bieg Główny 10km ZABIEGANI opłacono
28 Augustyniak Kamil Libiąż Bieg Główny 10km Warchlaki Adelajdy opłacono
29 racinowski piotr dabrowa gornicza Bieg Główny 10km opłacono
30 Łokieć Katarzyna Sławków Bieg Główny 10km opłacono
31 Laskowska Katarzyna Gliwice Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania Team opłacono
32 Kwieciak Jarosław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Pogoria Biega opłacono
33 Stolarz Wojciech Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
34 Biały Kamil Siewierz Bieg Główny 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
35 Wąsowicz Grzegorz Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
36 Wąsowicz Sławomir Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
37 Żaba Marek Sosnowiec Bieg Główny 10km Magneti Marelli / Triathlon X-Team opłacono
38 Lubas Grzegorz Zawiercie Bieg Główny 10km Leśni Olimpijczycy opłacono
39 Smaczyński Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
40 Kwapisz Kamil Ruda Śląska Bieg Główny 10km opłacono
41 Prukop Anna Katowice Bieg Główny 10km opłacono
42 Gęgotek Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
43 Wywiał Kacper Wojkowice Bieg Główny 10km opłacono
44 Partyka Ernest Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
45 Szczepanek Łukasz Libiąż Bieg Główny 10km Warchlaki Adelajdy opłacono
46 SZCZESZAK TOMASZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km Ewsasz Team opłacono
47 Witor Tobiasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
48 Derejczyk Adrianna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
49 Jachimowicz Jakub Ruda Śląska Bieg Główny 10km Lokostar Team opłacono
50 Labiak Krystian Katowice Bieg Główny 10km opłacono
51 Maciejewski Michał Poczesna Bieg Główny 10km Sportczesna / Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono
52 Gargol Aleksandra Katowice Bieg Główny 10km opłacono
53 Pasek Damian Bytom Bieg Główny 10km TEAM PASEK opłacono
54 Pasek Magdalena Bytom Bieg Główny 10km TEAM PASEK opłacono
55 Haik Aneta Rędziny Bieg Główny 10km opłacono
56 PAPESZ TOMASZ Ruda Śląska Bieg Główny 10km OPEL ACTIVE TEAM opłacono
57 Baran Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Ruszamy Dąbrowę opłacono
58 Seweryn Natalia Sosnowiec Bieg Główny 10km Magneti Marelli Poland opłacono
59 Ślęzak Sylwia Jaworzno Bieg Główny 10km CKS Budowlani opłacono
60 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg Główny 10km Pogoria Biega opłacono
61 Geletukha Tatiana Czestochowa Bieg Główny 10km Zabiegani Czestochowa Kalinowski TIME opłacono
62 Pachurka Ewa Jarocin Bieg Główny 10km opłacono
63 Książek Grzegorz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe opłacono
64 Orzechowski Adam Katowice Bieg Główny 10km Mysłowicki Klub Biegacza No.1 opłacono
65 POTOCZNY MIROSŁAW JAWORZNO Bieg Główny 10km opłacono
66 Dymek Orestes Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
67 Kawczynski Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
68 Jaroń Bartłomiej Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
69 Wzorek Ilona Kielce Bieg Główny 10km opłacono
70 kasprzyk wiesław sosnwiec Bieg Główny 10km opłacono
71 Olszenko Andrzej Będzin Bieg Główny 10km ABB Sp. z o.o. opłacono
72 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
73 Gramatyka Paweł Kraków Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
74 Jas Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
75 Flisiński Łukasz Flisiński Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
76 Hajdas Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
77 Dziąbor Andrzej Będzin Bieg Główny 10km #byledomety opłacono
78 Bednarski Rafał Gliwice Bieg Główny 10km Partacze opłacono
79 Hangiel Monika Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
80 Pałasz Jacek Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
81 Bielecki Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
82 Synowiec Rafał Chełmek Bieg Główny 10km opłacono
83 Jamrozik Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
84 Barczyk Mateusz Załęże Bieg Główny 10km opłacono
85 Józef Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
86 Śmiałek Sonia Katowice Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
87 Brzezinski Damian WYSOKA Bieg Główny 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
88 Bednarz Jakub DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km Alchemia Biegania opłacono
89 Tracz Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
90 Krupa LUKASZ KATOWICE Bieg Główny 10km FC Cwaniaki opłacono
91 Bąchór Bartosz Załęże Bieg Główny 10km - opłacono
92 BARSKI RAFAŁ MYSŁOWICE Bieg Główny 10km opłacono
93 Domagała Maciej Katowice Bieg Główny 10km opłacono
94 Duży Beata Katowice Bieg Główny 10km opłacono
95 Woźniak Artur Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
96 Motyl Piotr Katowice Bieg Główny 10km opłacono
97 Piotrowicz Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
98 Sajdak Karol Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
99 Ćwikliński Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Klub Żeglarski Zagłębie opłacono
100 Kalata Grzegorz Bytom Bieg Główny 10km Biegamy z Sercem opłacono


Wyświetleń: 45964

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ