Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Furman Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km Krytyka Czystego Biegania limit osiągnięty
2 Magiera Piotr Myszków Bieg Główny 10km limit osiągnięty
3 Wojcik Jakub Gliwice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
4 Sztuka Damian Sztuka Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
5 Porębska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km MKS-MOS Płomień Sosnowiec limit osiągnięty
6 BOBEREK GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km Pogoria Biega limit osiągnięty
7 Patas Magdalena Patas Wodzisław Śląski Bieg Główny 10km limit osiągnięty
8 Francuz-Jendroska Paulina Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
9 Jendrośka Dawid Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
10 Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Triathlon X-Team limit osiągnięty
11 Tytko Grzegorz Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
12 Cimała Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Ista BiegAmy limit osiągnięty
13 Biżek Patryk Będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
14 Gruszka Michał Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Kuźnia Triathlonu limit osiągnięty
15 Wiszyński Damian Chorzów Bieg Główny 10km limit osiągnięty
16 Darska Katarzyna Zawiercie Bieg Główny 10km Leśni Olimpijczycy limit osiągnięty
17 Vykhopen Iurii Kyiv Bieg Główny 10km SC BIG-TIME RIVNE limit osiągnięty
18 Kamola Monika Kamola Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
19 Pawlik Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
20 Bryś Krzysztof Piekary Ślaskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś limit osiągnięty
21 Balicka Anna Poraj Bieg Główny 10km limit osiągnięty
22 Haładus Marcin Miłość Bieg Główny 10km BREMBO limit osiągnięty
23 Wyjadłowska Anna Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
24 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km FitOlaa limit osiągnięty
25 Romańska Klaudia Dabrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
26 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
27 Szymański Mariusz Rokitno Szlacheckie Bieg Główny 10km limit osiągnięty
28 Krukowska Monika Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
29 Grucel Sławomir Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
30 Dolata Krzysztof Dolata Gliwice Bieg Główny 10km SOCIOS SILESIA limit osiągnięty
31 Wróbel Marek Łask Bieg Główny 10km limit osiągnięty
32 Sawicki Michał Łazy Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE limit osiągnięty
33 Staszewski Konrad Sosnowiec Bieg Główny 10km #czeladzbiega limit osiągnięty
34 Kowalczyk Rafał Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
35 Cieślik Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
36 cesarz justyna będzin Bieg Główny 10km On - Sight Team limit osiągnięty
37 Kawalec Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
38 Lewandowska Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem limit osiągnięty
39 Zalewski Zbigniew Rokitno Szlacheckie Bieg Główny 10km Skarpa Rokitno limit osiągnięty
40 Madejczyk Izabela Sosnowiec Bieg Główny 10km Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec limit osiągnięty
41 Cis Adam Sosnowiec Bieg Główny 10km Adam Cis limit osiągnięty
42 Barcik Robert Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
43 Nowacka Amelia Sławków Bieg Główny 10km limit osiągnięty
44 KOZERA Paweł SOSNOWIEC Bieg Główny 10km limit osiągnięty
45 Hycnar Katarzyna Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega limit osiągnięty
46 Kosmala Sebastian Sosnowiec Bieg Główny 10km Husaria Race Team limit osiągnięty
47 Wysota Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
48 Tuchowska Anna sosnowiec Bieg Główny 10km one team limit osiągnięty
49 Burian MARTA STRZELCE OPOLSKIE Bieg Główny 10km limit osiągnięty
50 Albrecht Dariusz Arendal Bieg Główny 10km ACTIV EAGLES PRO limit osiągnięty
51 Popiela Mirosław Strzelce Opolskie Bieg Główny 10km ACTIV EAGLES PRO limit osiągnięty
52 Ciuraszkiewicz Konrad Olkusz Bieg Główny 10km limit osiągnięty
53 Gaik Kamil Sosnowiec Bieg Główny 10km MKS-MOS Płomień Sosnowiec limit osiągnięty
54 Klichta Kacper Klichta Brzeg Bieg Główny 10km Ledwo10M limit osiągnięty
55 Szczepanek Beniamin Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
56 Bul Daniel Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 10km limit osiągnięty
57 Puchalik Aleksandra Posada Jaśliska Bieg Główny 10km limit osiągnięty
58 Nalepka Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
59 Cieślik Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Brak limit osiągnięty
60 Siwek Piotr MYSŁOWICE Bieg Główny 10km limit osiągnięty
61 Gemra Bartłomiej Będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
62 zieliński sebastian zabrze Bieg Główny 10km limit osiągnięty
63 Kornes Janusz Sosnowiec Bieg Główny 10km TRI DG limit osiągnięty
64 Wochnik Beata Katowice Bieg Główny 10km Biegamy z oszczepem limit osiągnięty
65 Konarski Rafał Rogoźnik Bieg Główny 10km limit osiągnięty
66 Koźmiński Mirosław Będzin Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem limit osiągnięty
67 Lubnau Marek Sosnowiec Bieg Główny 10km marklan limit osiągnięty
68 Szmukier Marcin Koziegłowy Bieg Główny 10km AZS UŚ Katowice limit osiągnięty
69 Pytel Sergiusz Tychy Bieg Główny 10km limit osiągnięty
70 Podsiadło Pawel mierzęcice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
71 Nowak Henryk Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
72 Latkowski Kamil Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
73 Jach Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
74 Grałek Aleksandra Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
75 Stasiak Zbigniew Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
76 Wolak Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
77 Mazur Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Benteler limit osiągnięty
78 Sypek Grzegorz Sosnowiec Bieg Główny 10km Fit Bull Team limit osiągnięty
79 Kasztelan-Hunia Ewa Bytom Bieg Główny 10km limit osiągnięty
80 Kłosuń Dariusz Kłosuń Sosnowiec Bieg Główny 10km DTW limit osiągnięty
81 Kania Agnieszka Mysłowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
82 Kmita Aneta Kmita Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
83 Sikora Arkadiusz Chorzów Bieg Główny 10km limit osiągnięty
84 Sakwa Jarosław Sosnowiec Marsz NW 6km limit osiągnięty
85 Gołąb Paweł Sosnowiec Marsz NW 6km Wkurw_team limit osiągnięty
86 Piątek Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
87 Małka Irena Gliwice Marsz NW 6km limit osiągnięty
88 Małka Marian gliwice Marsz NW 6km limit osiągnięty
89 Doleżek Łukasz Sosnowiec Marsz NW 6km limit osiągnięty
90 ziecina Lucyna czerwionka Marsz NW 6km limit osiągnięty
91 Drozd Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
92 Czaja Ewa Katowice Bieg Główny 10km parkrun Katowice limit osiągnięty
93 Kaszuba Michał Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Grupa Nomax limit osiągnięty
94 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km PRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY limit osiągnięty
95 Sędzik Aleksander Bytom Bieg Główny 10km limit osiągnięty
96 Król Krystyna Sosnowiec Marsz NW 6km Recepturki limit osiągnięty
97 Słupianek Paweł Katowice Marsz NW 6km Lecymy Durś limit osiągnięty
98 Słupianek Sonia Katowice Marsz NW 6km limit osiągnięty
99 Kuczyk Szymon SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg Główny 10km Chop ze Żelaza Tri Team limit osiągnięty
100 Załęcka Monika Katowice Bieg Główny 10km parkrun Katowice limit osiągnięty


Wyświetleń: 44230

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ