Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
202 Przyborek Bartosz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
203 Szarek Rafał Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
204 KMERA TOMASZ SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Saint-Gobain-SQUAD opłacono
205 Cieślik-Kapral Barbara Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Magneti Marelli Poland limit osiągnięty
206 Kapral Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Robim Co Możem ... limit osiągnięty
207 Sikora Kamil Sikora Będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
208 Dziubek Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
209 Morcinek Robert Imielin Bieg Główny 10km opłacono
210 Bęben Jerzy Rozwadza Bieg Główny 10km Dyczuś Team opłacono
211 Sobota Mariusz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
212 Wójcik Jakub sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
213 Korzus Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
214 Gigoń Dariusz Jaworzno Bieg Główny 10km KBMCKiS Jaworzno opłacono
215 CHOJOWSKI OSKAR DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km opłacono
216 Chojowska Edyta Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
217 kędzierski łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Zagłębie Sosnowiec opłacono
218 Labocha Roman Sosnowiec Bieg Główny 10km ZADYSZKA opłacono
219 Lasota Arkadiusz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
220 Kasprzyk Łukasz Będzin Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
221 Filipczyk Barbara Będzin Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
222 GRZYB Michał SOSNOWIEC Bieg Główny 10km 87121014439 opłacono
223 ŁUKASZEWSKA Agnieszka DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km opłacono
224 ŁUKASZEWSKI Marcin DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km opłacono
225 Przyłucka Grażyna Preczów Bieg Główny 10km opłacono
226 KONIECZNY Sandra Zdzieszowice Bieg Główny 10km Dyczuś Team opłacono
227 Biedroń Dariusz Paniówki Bieg Główny 10km Byle do przodu limit osiągnięty
228 stacchetti luca siewierz Bieg Główny 10km BREMBO opłacono
229 Jaksik Magdalena Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
230 Imbor Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 10km TKKF SATURN CZELADZ opłacono
231 Piasecka-Rodak Joanna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
232 Piasecki Henryk Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
233 Strójwąs Magdalena Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
234 Jarek Agata Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
235 Banyś Jacek Zawiercie Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
236 Świętek Jakub Katowice Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
237 Zasada Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
238 Tomalik Anna Sarnów Bieg Główny 10km opłacono
239 Nowak Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10km SALVE-REDITUM opłacono
240 Świeca Marcin Górki Wielkie Bieg Główny 10km Fundacja Pomocy Goldenom Aurea opłacono
241 Kozak Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec opłacono
242 Szkoda-Kozak Maria Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
243 Koźmienko Beata Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
244 Duda Karolina Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
245 Knapik Beata Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
246 Knapik Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
247 Maćkowski Wojciech Czeladź Bieg Główny 10km limit osiągnięty
248 Ciołek Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Brembo opłacono
249 Borchert Marcin Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
250 Pałaży Nina Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
251 Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
252 Motyka Sebastian Sosnowiec Bieg Główny 10km A-Team limit osiągnięty
253 Gawroński Grzegorz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
254 Pokrzywa Adam Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
255 Rykalski Damian Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
256 Wiekieta Marek Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
257 Opuchlik Roman Świetochłowice Bieg Główny 10km opłacono
258 Guzik Justyna Gołaczewy Bieg Główny 10km Wolbrom Team opłacono
259 PRZEBINDA BOGDAN WOŁOWICE Bieg Główny 10km #AdamCzerwińskiTeam limit osiągnięty
260 PRZEBINDA RENATA WOŁOWICE Bieg Główny 10km #AdamCzerwińskiTeam limit osiągnięty
261 Bryliński Przemek Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
262 Klimek Janusz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
263 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
264 Chaberka Agnieszka Wolbrom Bieg Główny 10km Wolbrom Team opłacono
265 Hrynkiewicz Przemysław Sosnowiec Bieg Główny 10km Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec opłacono
266 Maciejewski Arkadiusz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
267 Pawlik Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
268 Pawlik Grzegorz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
269 Płażyński Bartosz Sosnowiec Bieg Główny 10km W Pogoni za Duchem opłacono
270 Jurewicz Marta Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
271 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
272 PALUCH DANIEL DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km limit osiągnięty
273 Kostrzewiński Łukasz Częstochowa Bieg Główny 10km Rebellion Of Free Runners opłacono
274 Warska - Kubiak Monika Sosnowiec Bieg Główny 10km Rebellion Of Free Runners opłacono
275 Lis Maciej Bojszów Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
276 Pilecki Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km #bbkts opłacono
277 Ślusarczyk Dariusz sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
278 Konderla Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km opłacono
279 Konderla Bożena Bytom Bieg Główny 10km opłacono
280 Opuchlik Tomasz Studzienice Bieg Główny 10km Aktywna Pszczyna Runners Team limit osiągnięty
281 Sojka Piotr Bąków Bieg Główny 10km Aktywna Pszczyna Runners Team opłacono
282 Mączka Krystian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
283 Nabrdalik Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
284 Myca Paweł Wolbrom Bieg Główny 10km Wolbrom Team limit osiągnięty
285 Kliks Kazimierz Zabrze Bieg Główny 10km FIS-SST TEAM opłacono
286 Bielecka Marta Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
287 Urgacz Roman sosnowiec Bieg Główny 10km ZaDyszka opłacono
288 Ślosarczyk Gabrysia Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
289 Starzycki Przemysław Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS JAWORZNO opłacono
290 Sosnal Dawid Sosnowiec Bieg Główny 10km KS Kalinowa opłacono
291 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
292 Bednarczyk Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
293 Jakubiak Dawid Rybnik Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
294 Lassota-Bujak Mariola Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
295 Dąbrowiak Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
296 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg Główny 10km Ostra Góra 351 opłacono
297 Adamus-Kowalska Justyna Imielin Bieg Główny 10km opłacono
298 Korczak Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
299 Zawadzki Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś opłacono
300 Hauton Monika Sosnowiec Bieg Główny 10km Nie teraz, potem opłacono


Wyświetleń: 49936

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ