Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
501 Słaboń Mariusz Wolbrom Bieg Główny 10km KIWK-a biega opłacono
502 Gębska Joanna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
503 Waniek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km GBR KajTaMeta opłacono
504 Betka Bartłomiej Będzin Bieg Główny 10km opłacono
505 Wdowik Jakub Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
506 Lewandowski Arkadiusz Dąbrowa górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
507 KRZYSZTOWCZYK JOANNA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km KIWKa biega... opłacono
508 Bożyk Mariusz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
509 GRABOWSKA MONIKA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
510 Wilk Anna Katowice Bieg Główny 10km KIWKa biega opłacono
511 Klimas Pawel Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
512 Latkowski Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
513 Klimas Agnieszka Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
514 Bącalska Monika Katowice Bieg Główny 10km opłacono
515 Białowąs Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
516 Wiśniewski Jarosław Sosnowiec Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
517 CEBULA Agata Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
518 Pietyszuk Dariusz Gliwice Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
519 Rogowicz Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Truchtacz Mysłowice opłacono
520 Czarnota Piotr Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
521 URBANIK-GORCZYCA DARIA Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
522 Semper Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km Fundacja Exodus opłacono
523 Kania Jakub Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
524 Cuber Żaneta Lędziny Bieg Główny 10km Grupa pościgowa opłacono
525 Strączek Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
526 Zielonka Robert Chrzanów Bieg Główny 10km Motomaster opłacono
527 Idzikowski Adam Świętochłowice Bieg Główny 10km Zapiekato Team opłacono
528 Idzikowska Angelika Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
529 Radomski Jacek Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
530 Sikora Arkadiusz Chorzów Bieg Główny 10km limit osiągnięty
531 Kmita Aneta Kmita Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
532 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Zdzieraj Kapcie opłacono
533 Taul Dawid Taul Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 10km opłacono
534 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
535 Kania Agnieszka Mysłowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
536 Szymański Radosław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
537 Kawulak Kazimierz Jaworzno Bieg Główny 10km Kb MCKiS Jaworzno opłacono
538 Czopek Agnieszka Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
539 Jamrocha Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
540 Strama Adam Poraj Bieg Główny 10km Edi powolniak opłacono
541 ŻALIŃSKA TERESA JAWORZNO Bieg Główny 10km Jaworzno Runners opłacono
542 Kłosuń Dariusz Kłosuń Sosnowiec Bieg Główny 10km DTW limit osiągnięty
543 Pecyna Barbara Sosnowiec Bieg Główny 10km Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec opłacono
544 Król Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
545 Mizgajski Marek Sosnowiec Bieg Główny 10km pływanie-sosnowiec.pl opłacono
546 Kasztelan-Hunia Ewa Bytom Bieg Główny 10km limit osiągnięty
547 Karcz Aleksandra Wolbrom Bieg Główny 10km Wolbrom Team opłacono
548 stelmach marek sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
549 Bebiołka Dawid Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
550 Jarzębowicz Paweł Oświęcim Bieg Główny 10km Zadyszka Oświęcim opłacono
551 Semper Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
552 Kraśniewski Damian Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
553 Kraśniewska Anita Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
554 Kawa Jacek Sosnowiec Bieg Główny 10km Latacze Ostrowy Górnicze opłacono
555 Drozdowski Wiesław sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
556 Garbat Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
557 Maj Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
558 Kowalkowski Tomasz Klucze Bieg Główny 10km opłacono
559 Siwy Karolina Będzin Bieg Główny 10km opłacono
560 Moń Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km CARBON OCR RACING TEAM opłacono
561 Szatniewska Agnieszka Będzin Bieg Główny 10km owocowa kraina opłacono
562 Frankiewicz Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
563 Sypek Grzegorz Sosnowiec Bieg Główny 10km Fit Bull Team limit osiągnięty
564 Turek Rafał Będzin Bieg Główny 10km owocowa kraina opłacono
565 Gubała-Kacała Marzenna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
566 Bujok Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
567 Pieczaba Patryk Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
568 Mazur Paweł Mazur Wojkowice Bieg Główny 10km opłacono
569 Czajor Kinga Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
570 Wasyliszyn-Sztaba Agata Sosnowiec Bieg Główny 10km Szkoła Podstawowa nr 1 w Sosnowcu opłacono
571 Jajuga Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
572 Mazur Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Benteler limit osiągnięty
573 Jackowska Monika Bedzin Bieg Główny 10km opłacono
574 Semper Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10km MKS-MOS Płomień Sosnowiec opłacono
575 Witek Tobiasz Katowice Bieg Główny 10km Studio GTS Katowice opłacono
576 Paszewski Zbigniew Częstochowa Bieg Główny 10km Leśne Ludki Żarki Letnisko opłacono
577 Porębski Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
578 Piotrowski Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
579 Nowak Renata Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
580 Kowalczyk-Grochla Agata Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
581 Lech Miłosz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
582 Kalita Artur Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
583 Kułakowski Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km w pogoni za duchem opłacono
584 Wojsław Tomasz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
585 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
586 Kamiński Paweł Czeladź Bieg Główny 10km opłacono
587 Wolak Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
588 Wawrzycki Przemysław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
589 Jędrzejczyk Mariusz sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
590 Piotrowska Eliza Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
591 Kotulińska Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
592 Grzegorzyca Marcin Grzegorzyca Gierałtowice Bieg Główny 10km opłacono
593 Czado Artur Sosnowiec Bieg Główny 10km Bolero Team opłacono
594 Różanka Weronika Będzin Bieg Główny 10km Bolero Team opłacono
595 Dydziak Iwona Sosnowiec Bieg Główny 10km Bolero Team opłacono
596 Chuderska Izabela Jaworzno Bieg Główny 10km Bolero Team opłacono
597 Ogonek Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 10km Zabiegani opłacono
598 Pawłowski Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
599 Stasiak Zbigniew Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
600 Muszyński Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 49942

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ