Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sikora Kamil Sikora Będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
2 Turchan Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
3 Kocel Grzegorz Nowa Wieś Marsz NW 6km opłacono
4 Wysota Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
5 Szuba Marta brzesko Marsz NW 6km opłacono
6 Dziubek Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
7 GRABOWSKA MONIKA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
8 Partyka Ernest Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
9 Gałka Anna Brzesko Marsz NW 6km opłacono
10 Nowrotek Celina Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
11 Gawroński Adam Chrzanów Bieg Główny 10km opłacono
12 Kowalska Monika Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
13 Jackowska Monika Bedzin Bieg Główny 10km opłacono
14 Szczepara Michal Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
15 BARANOWSKI MIROSŁAW KATOWICE Bieg Główny 10km opłacono
16 Jendrośka Dawid Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
17 Morcinek Robert Imielin Bieg Główny 10km opłacono
18 Malinowski Łukasz Będzin Bieg Główny 10km opłacono
19 Gemra Bartłomiej Będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
20 Wieczorek Michał Czeladz Bieg Główny 10km opłacono
21 Kołak Alicja Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
22 Bielecki Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
23 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km limit osiągnięty
24 Tor Kamil Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
25 Uhorczak Edward sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
26 Kucharski Krystian Siemianowice Sląskie Bieg Główny 10km opłacono
27 Machura Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
28 Nalepka Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
29 Francuz-Jendroska Paulina Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
30 Zobek Edward Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
31 Uhorczak Jakub Będzin Bieg Główny 10km opłacono
32 Stolarski Mirek Katowice Marsz NW 6km limit osiągnięty
33 Godzwon Mirosław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
34 Grałek Aleksandra Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
35 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz NW 6km limit osiągnięty
36 Siudy Przemysław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
37 Palt Tomasz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
38 Delowska Agata Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
39 Wójcik Jakub sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
40 Nabrdalik Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
41 Siwy Karolina Będzin Bieg Główny 10km opłacono
42 Kotulińska Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
43 Bucka Monika Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km limit osiągnięty
44 Nowacka Amelia Sławków Bieg Główny 10km limit osiągnięty
45 ZARYCHTA AGNIESZKA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
46 Marszałek Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
47 Kwaśniak-Minor Zuzanna Czeladź/Będzin Marsz NW 6km opłacono
48 Markocki Tomek Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
49 Patas Magdalena Patas Wodzisław Śląski Bieg Główny 10km limit osiągnięty
50 Wójcik Monika sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
51 Węgler Zbiegniew Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
52 Kawecka Ania Maków Bieg Główny 10km opłacono
53 Sroga Arkadiusz Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
54 Kamiński Paweł Czeladź Bieg Główny 10km opłacono
55 Ratajczyk Martyna Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
56 Łazarczyk Darek Wolbrom Marsz NW 6km limit osiągnięty
57 Drozd Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
58 Piątek Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
59 Doległo Izabela Bolęcin Bieg Główny 10km opłacono
60 Kapicki Jan Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
61 Korus Julia Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
62 Cywińska-Małota Monika Katowice Bieg Główny 10km opłacono
63 Czarnota Piotr Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
64 Błaszczyk Jan Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
65 Kajzer Damian Będzin Bieg Główny 10km opłacono
66 Kostrzewski Mateusz Myszków Bieg Główny 10km opłacono
67 Wywiał Kacper Wojkowice Bieg Główny 10km opłacono
68 URBANIK-GORCZYCA DARIA Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
69 Kamińska Dorota Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
70 Ratajczak Aleksander Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
71 Kasprzyk Jakub Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
72 KULCZYŃSKA Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
73 Frankiewicz Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
74 Wałowski Szymon Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
75 Gręda Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
76 Derejczyk Adrianna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
77 Więcek Beata Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
78 Treffon Tomasz Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
79 Tracz Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
80 Kamola Monika Kamola Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
81 Barchanowska Maria Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
82 Sajdak Karol Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
83 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
84 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Marsz NW 6km opłacono
85 Skiba Marcin będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
86 Dudziak Ryszard Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
87 Berger Jurek Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
88 Czech Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
89 Góral Iwona Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
90 Figura Michał Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
91 Gubała-Kacała Marzenna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
92 Musioł Katarzyna Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
93 Hejak Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
94 Borchert Marcin Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
95 Mucha Stanisław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
96 Piasecka-Rodak Joanna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
97 Szymański Mariusz Rokitno Szlacheckie Bieg Główny 10km limit osiągnięty
98 Pałaży Nina Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
99 Seweryn Grzegorz Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
100 Gurdek Daniel Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 44231

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ