Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Korpus-Mielczarska Katarzyna Sławków Bieg Główny 10km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE / Tomasz Klisz HIT THE TRAIL opłacono
2 Furman Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km Krytyka Czystego Biegania limit osiągnięty
3 Magiera Piotr Myszków Bieg Główny 10km limit osiągnięty
4 Wojcik Jakub Gliwice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
5 Sztuka Damian Sztuka Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
6 Bujnowska Iwona Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
7 Porębska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km MKS-MOS Płomień Sosnowiec limit osiągnięty
8 BOBEREK GRZEGORZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km Pogoria Biega limit osiągnięty
9 Cieślicki Mateusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Azymut Team opłacono
10 Stelmaszczyk Dominik Częstochowa Bieg Główny 10km JestLepiejRunTeam opłacono
11 Patas Magdalena Patas Wodzisław Śląski Bieg Główny 10km limit osiągnięty
12 Francuz-Jendroska Paulina Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
13 Jendrośka Dawid Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
14 Wilk Dariusz Miedźno Bieg Główny 10km 1973 opłacono
15 Michalak Sandra SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Triathlon X-Team opłacono
16 Kwaśkiewicz Oliwia Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Triathlon X-Team limit osiągnięty
17 Tytko Grzegorz Katowice Bieg Główny 10km limit osiągnięty
18 Wilczek Małgorzata Toszek Bieg Główny 10km ista biegAmy opłacono
19 Janik Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
20 Piwowarczyk Adam Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
21 Urbanek Martin Sierakowice Bieg Główny 10km ista biegAmy opłacono
22 Stareprawo Grażyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
23 Sznura Piotr Jemielnica Bieg Główny 10km Ista BiegAmy opłacono
24 Cimała Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Ista BiegAmy limit osiągnięty
25 Biżek Patryk Będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
26 Nowak Katarzyna Żarki Bieg Główny 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
27 Gruszka Michał Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km Kuźnia Triathlonu limit osiągnięty
28 Jamroży Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km Magneti Marelli Poland Sosnowiec opłacono
29 Kapicki Jan Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
30 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg Główny 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
31 Wojdas Mateusz Będzin Bieg Główny 10km opłacono
32 Antonczyk Adam Jastrzebie Zdroj Bieg Główny 10km opłacono
33 Stasierski Maciej Katowice Bieg Główny 10km Triathlon X-Team opłacono
34 Dzierżek Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Triathlon X-Team opłacono
35 Nowak Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
36 Nowak Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10km MYFITNESSPLACE opłacono
37 Mirowski Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Stonehenge opłacono
38 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km MYFITNESSPLACE opłacono
39 Turosz Zofia Sosnowiec Bieg Główny 10km 1973 opłacono
40 Carski Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
41 Maczek-Gądek Monika Sosnowiec Bieg Główny 10km ZABIEGANI opłacono
42 Augustyniak Kamil Libiąż Bieg Główny 10km Warchlaki Adelajdy opłacono
43 racinowski piotr dabrowa gornicza Bieg Główny 10km opłacono
44 Wiszyński Damian Chorzów Bieg Główny 10km limit osiągnięty
45 Łokieć Katarzyna Sławków Bieg Główny 10km opłacono
46 Laskowska Katarzyna Gliwice Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania Team opłacono
47 Darska Katarzyna Zawiercie Bieg Główny 10km Leśni Olimpijczycy limit osiągnięty
48 Kwieciak Jarosław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Pogoria Biega opłacono
49 Stolarz Wojciech Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
50 Biały Kamil Siewierz Bieg Główny 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
51 Wąsowicz Grzegorz Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
52 Wąsowicz Sławomir Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
53 Żaba Marek Sosnowiec Bieg Główny 10km Magneti Marelli / Triathlon X-Team opłacono
54 Lubas Grzegorz Zawiercie Bieg Główny 10km Leśni Olimpijczycy opłacono
55 Smaczyński Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
56 Kwapisz Kamil Ruda Śląska Bieg Główny 10km opłacono
57 Prukop Anna Katowice Bieg Główny 10km opłacono
58 Vykhopen Iurii Kyiv Bieg Główny 10km SC BIG-TIME RIVNE limit osiągnięty
59 Gęgotek Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
60 Wywiał Kacper Wojkowice Bieg Główny 10km opłacono
61 Partyka Ernest Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
62 Szczepanek Łukasz Libiąż Bieg Główny 10km Warchlaki Adelajdy opłacono
63 SZCZESZAK TOMASZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km Ewsasz Team opłacono
64 Witor Tobiasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
65 Kamola Monika Kamola Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
66 Derejczyk Adrianna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
67 Jachimowicz Jakub Ruda Śląska Bieg Główny 10km Lokostar Team opłacono
68 Labiak Krystian Katowice Bieg Główny 10km opłacono
69 Maciejewski Michał Poczesna Bieg Główny 10km Sportczesna / Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono
70 Gargol Aleksandra Katowice Bieg Główny 10km opłacono
71 Pasek Damian Bytom Bieg Główny 10km TEAM PASEK opłacono
72 Pasek Magdalena Bytom Bieg Główny 10km TEAM PASEK opłacono
73 Pawlik Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
74 Haik Aneta Rędziny Bieg Główny 10km opłacono
75 PAPESZ TOMASZ Ruda Śląska Bieg Główny 10km OPEL ACTIVE TEAM opłacono
76 Baran Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Ruszamy Dąbrowę opłacono
77 Seweryn Natalia Sosnowiec Bieg Główny 10km Magneti Marelli Poland opłacono
78 Ślęzak Sylwia Jaworzno Bieg Główny 10km CKS Budowlani opłacono
79 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg Główny 10km Pogoria Biega opłacono
80 Geletukha Tatiana Czestochowa Bieg Główny 10km Zabiegani Czestochowa Kalinowski TIME opłacono
81 Bryś Krzysztof Piekary Ślaskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś limit osiągnięty
82 Balicka Anna Poraj Bieg Główny 10km limit osiągnięty
83 Pachurka Ewa Jarocin Bieg Główny 10km opłacono
84 Książek Grzegorz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe opłacono
85 Haładus Marcin Miłość Bieg Główny 10km BREMBO limit osiągnięty
86 Orzechowski Adam Katowice Bieg Główny 10km Mysłowicki Klub Biegacza No.1 opłacono
87 POTOCZNY MIROSŁAW JAWORZNO Bieg Główny 10km opłacono
88 Dymek Orestes Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
89 Wyjadłowska Anna Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
90 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km FitOlaa limit osiągnięty
91 Kawczynski Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
92 Jaroń Bartłomiej Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
93 Wzorek Ilona Kielce Bieg Główny 10km opłacono
94 kasprzyk wiesław sosnwiec Bieg Główny 10km opłacono
95 Romańska Klaudia Dabrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
96 Olszenko Andrzej Będzin Bieg Główny 10km ABB Sp. z o.o. opłacono
97 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
98 Gramatyka Paweł Kraków Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
99 Jas Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
100 Flisiński Łukasz Flisiński Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 40725

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ