Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
901 Wójcik Monika sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
902 Wójcik Jakub sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
903 Sobota Mariusz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
904 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Marsz NW 6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
905 Bęben Jerzy Rozwadza Bieg Główny 10km Dyczuś Team opłacono
906 Morcinek Robert Imielin Bieg Główny 10km opłacono
907 Dziubek Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
908 Sikora Kamil Sikora Będzin Bieg Główny 10km limit osiągnięty
909 Kapral Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Robim Co Możem ... limit osiągnięty
910 Cieślik-Kapral Barbara Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Magneti Marelli Poland limit osiągnięty
911 Rutka Mariola Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km limit osiągnięty
912 Rutka Piotr Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km limit osiągnięty
913 KMERA TOMASZ SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Saint-Gobain-SQUAD opłacono
914 Szarek Rafał Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
915 Zastrzeżyńska Justyna Jaworzno Marsz NW 6km limit osiągnięty
916 Przyborek Bartosz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
917 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
918 Kałuża Arkadiusz Bieruń Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania Team opłacono
919 Mańczykowski Paweł Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km opłacono
920 Mańczykowska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km opłacono
921 Nowak Monika Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
922 Cupiał Mariola Sosnowiec Bieg Główny 10km W pogoni za duchem / Hit The Trail opłacono
923 Brol Dominika Katowice Bieg Główny 10km opłacono
924 Koczubiej Zofia Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
925 Cupiał Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 10km W pogoni za duchem opłacono
926 Podstawny Rafal Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
927 Kuczborski Jarosław Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
928 Durzyńska Barbara Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
929 Durzyński Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
930 Pietruch Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
931 Agdan Krzysztof Czeladź Bieg Główny 10km opłacono
932 Błaszczyszyn Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
933 Górnik Jerzy katowice Marsz NW 6km Katowice 49 opłacono
934 Kalaga Małgorzata Chruszczobród Marsz NW 6km GRUPA JURA'PL limit osiągnięty
935 Stodolski Mateusz Sosnowiec Bieg Główny 10km Brembo opłacono
936 Siudy Przemysław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
937 Gancarczyk Klaudia Sosnowiec Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
938 Uhorczak Jakub Będzin Bieg Główny 10km opłacono
939 Uhorczak Edward sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
940 Turchan Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
941 KLIM KATARZYNA Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE limit osiągnięty
942 Wójcik Anna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
943 Oboz Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE limit osiągnięty
944 Gołębiowski Piotrek Chorzów Bieg Główny 10km Będzin Team opłacono
945 Skrzycka-Gołębiowska Ewa Chorzów Marsz NW 6km Będzin Team opłacono
946 Warso Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 10km Pogoria Morsuje opłacono
947 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
948 Wójtowicz Radosław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
949 Struzik Robert sosnowiec Bieg Główny 10km Klub 69 opłacono
950 KOCOT PATRYCJA NOWA WIEŚ Bieg Główny 10km Ostra Góra 351 opłacono
951 Bigos Grzegorz Jaworzno Bieg Główny 10km Pan opłacono
952 Dziopa Agnieszka Sosnowiec Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
953 Dziopa Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
954 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
955 Kawczyński Radosław Sosnowiec Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
956 Jureczko Joanna Bytom Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
957 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
958 Dźwigał Ewa Będzin Marsz NW 6km Będzin Team limit osiągnięty
959 Pawęzowska Anna Będzin Bieg Główny 10km Będzin Team opłacono
960 Jasica Mateusz Sławków Bieg Główny 10km Kusy Bukowno limit osiągnięty
961 Wojciechowski Marcin Będzin Bieg Główny 10km Promet-2 kraty pomostowe opłacono
962 Jarszak Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza opłacono
963 Rzepka Piotr Świętochłowice Bieg Główny 10km Hernik Team opłacono
964 Unuczek Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km PwC SDC Runners Team limit osiągnięty
965 Samson Krzysztof Chorzów Bieg Główny 10km PwC SDC Runners Team opłacono
966 Durleta Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km Latacze Ostrowy Górnicze opłacono
967 ochowicz andrzej chrzanow Bieg Główny 10km KCH ENDURO DYNAMIT limit osiągnięty
968 Marek Jarosław Sosnowiec Bieg Główny 10km Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych opłacono
969 BUGAJSKI ARTUR DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km Pogoria Morsuje limit osiągnięty
970 Hajduk-Dołba Monika Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije opłacono
971 Kolka Piotr Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
972 Kolarczyk Kamila Sosnowiec Bieg Główny 10km Wirusy limit osiągnięty
973 Marszałek Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
974 Delowska Agata Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
975 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km limit osiągnięty
976 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km Wirusy opłacono
977 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
978 Gierczak Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Wolnobieg opłacono
979 Mazur Ida Sosnwiec Bieg Główny 10km opłacono
980 Witczyk Łukasz Częstochowa Marsz NW 6km opłacono
981 Bugiel Natalia Tychy Marsz NW 6km opłacono
982 Żurawiecki Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Żryj Pełnią Życia opłacono
983 Żak Arkadiusz Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km DNT opłacono
984 OŚCIŁOWICZ Ewa Sosnowiec Marsz NW 6km MOSiR Sosnowiec/City Cross Zagórze opłacono
985 Struzik Agata Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
986 Warchoł Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
987 Suślik Sobiesław Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
988 Księżopolski Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
989 Wojdyło Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Brembo opłacono
990 Hładki Tadeusz Czerwionka-Leszczyny Bieg Główny 10km FUCHS OIL TEAM opłacono
991 Stejzygier Aneta Tychy Bieg Główny 10km FUCHS OIL TEAM limit osiągnięty
992 Hrynkiewicz Izabela Sosnowiec Bieg Główny 10km Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec opłacono
993 Gdula Martyna Bieruń Bieg Główny 10km GRUPA POŚCIGOWA opłacono
994 Krupa-Szczęsny Izabela Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
995 Konopka Czesław Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczykije opłacono
996 Konopka Teresa Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczykije opłacono
997 Marczak Ewelina Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
998 Sokół Adam Katowice Bieg Główny 10km FUCHS OIL TEAM opłacono
999 Patryarcha Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1000 Wolski Dominik Będzin Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 45868

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ