Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1001 Pańkowski Bartłomiej Będzin Bieg Główny 10km Tymbar Team limit osiągnięty
1002 Wolak-Wolska Aneta Będzin Bieg Główny 10km opłacono
1003 Plucińska Edyta Sosnowiec Bieg Główny 10km FUCHS OIL TEAM opłacono
1004 Pluciński Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km FUCHS OIL TEAM opłacono
1005 Kotuliński Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Bikehead opłacono
1006 Więcek Beata Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
1007 Kamińska Dorota Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1008 Korus Karina Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Cidry lotajom opłacono
1009 Szkarłat Anna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km ADS Masna limit osiągnięty
1010 Mierzejewska Małgorzata Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
1011 Piłko Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Kocham Biegać opłacono
1012 Kasperek Ireneusz Zabrze Bieg Główny 10km FIS-SST TEAM opłacono
1013 Gierczak Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km ES "Team" opłacono
1014 Kasperek Magdalena Zabrze Bieg Główny 10km FIS-SST TEAM opłacono
1015 Przybylska Dorota Sosnowiec Bieg Główny 10km Aktywni Sosnowiec opłacono
1016 Kraiński Piotr Czeladź Marsz NW 6km #czeladzbiega opłacono
1017 Przybylski Andrzej Sosnowiec Bieg Główny 10km Aktywni Sosnowiec opłacono
1018 Szczęśniak Małgorzata Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1019 Góra Mateusz Będzin Bieg Główny 10km opłacono
1020 Młodzik Daniel Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1021 Zachciał Dagmara Wojkowice Bieg Główny 10km opłacono
1022 Kastelik Szymon Gilowice Bieg Główny 10km Grzmot Gilowice opłacono
1023 Redziak Robert Sosnowiec Bieg Główny 10km Gitfit opłacono
1024 Redziak Iza Sosnowiec Bieg Główny 10km Gitfit opłacono
1025 Knol Agnieszka Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1026 Ziętek Andrzej Sławków Bieg Główny 10km opłacono
1027 Burnagiel Tomasz Czerwionka-Leszczyny Bieg Główny 10km opłacono
1028 Paliga Rafał Toporowice Bieg Główny 10km Ostra Góra 351 opłacono
1029 Hryszkiewicz Barbara Miedary Bieg Główny 10km FIS-SST TEAM opłacono
1030 Podleśny Paweł Bieruń Bieg Główny 10km opłacono
1031 Żylak Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1032 Pitas Andrzej Rogoźnik Bieg Główny 10km BIEGI W ROGOŹNIKU opłacono
1033 Studniarz Rafał Czeladź-Piaski Bieg Główny 10km Sekcja Piaski opłacono
1034 Chrzanowska Barbara Sosnowiec Bieg Główny 10km zdzieraj kapcie opłacono
1035 Porębska Patrycja Sosnowiec Marsz NW 6km limit osiągnięty
1036 Włodarczyk Sławomir Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1037 Kliks Andrzej Sosnowiec Bieg Główny 10km FIS-SST TEAM opłacono
1038 Porębski Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
1039 Stępień-Koj Małgorzata Będzin Bieg Główny 10km #ZabijGrubasa opłacono
1040 Lulko Magdalena Czeladź Bieg Główny 10km Sekcja Piaski opłacono
1041 Sobieraj Bartosz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1042 Pogorzelska Barbara Sosnowiec Marsz NW 6km FIS-SST TEAM opłacono
1043 Pogorzelska-Kliks Agata Sosnowiec Bieg Główny 10km FIS-SST TEAM opłacono
1044 Koj Michał Będzin Bieg Główny 10km #ZabijGrubasa opłacono
1045 Parszewski Krzysztof SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
1046 Garbat Ryszard Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
1047 Soter Bartłomiej Czeladź Bieg Główny 10km Kotrak Team opłacono
1048 HEFEMAN EWA KATOWICE Marsz NW 6km limit osiągnięty
1049 Pałyga Agnieszka Sosnowiec Bieg Główny 10km parkrun Katowice opłacono
1050 Garbat Michał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1051 BAŁAZY MICHAŁ Sosnowiec Bieg Główny 10km Pogoria Morsuje opłacono
1052 Szczęsna -Sobczyk Marle Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
1053 Ćwiok Marek Paniówki Bieg Główny 10km limit osiągnięty
1054 Olszewski Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km parkrun Katowice opłacono
1055 Mikołajski Damian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Team DAMIKO opłacono
1056 Ćwiok Barbara Paniówki Bieg Główny 10km limit osiągnięty
1057 Piątek - Olszewska Klaudia Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km parkrun Katowice opłacono
1058 Cieżak-Rauszer Magdalena Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
1059 Bartnik Sebastian Jastrzębie-Zdrój Bieg Główny 10km Street Spirit opłacono
1060 Główka Justyna Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
1061 Kubaczka- Ligenza Sylwia Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1062 Wilsz Adam Paniówki Bieg Główny 10km FIS-SST TEAM opłacono
1063 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
1064 Surma Weronika Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1065 Wilsz Ewa Paniówki Bieg Główny 10km FIS-SST TEAM opłacono
1066 Musioł Katarzyna Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
1067 Figura Michał Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
1068 Łazarczyk Darek Wolbrom Marsz NW 6km limit osiągnięty
1069 Kawecka Ania Maków Bieg Główny 10km opłacono
1070 DYCZEK KLAUDIA ZDIESZOWICE Bieg Główny 10km Dyczuś Team opłacono
1071 Kowalski Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem limit osiągnięty
1072 Palt Tomasz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
1073 Sobieszczańska Agnieszka Prudnik Bieg Główny 10km Dyczuś Team opłacono
1074 Kowalska Monika Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1075 Kowalski Janusz Sosnowiec Bieg Główny 10km Saint-Gobain Squad opłacono
1076 Malinowski Adrian Będzin Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1077 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg Główny 10km Będzin Team limit osiągnięty
1078 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg Główny 10km Będzin Team limit osiągnięty
1079 Szymański Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
1080 Mazur Krzysztof Częstochowa Bieg Główny 10km opłacono
1081 Bielecki Mariusz Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1082 Czeczot Łukasz Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
1083 Burnagiel Agata Czerwionka-Leszczyny Bieg Główny 10km HRmax Żory opłacono
1084 Bartosik Monika Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1085 Badek Kinga Sosnowiec Bieg Główny 10km Pogoria morsuje opłacono
1086 Antosiewicz Bogusława Czeladź Marsz NW 6km #czeladzbiega opłacono
1087 Pernikoza Michał Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1088 Kania Agnieszka Łaziska Górne Marsz NW 6km limit osiągnięty
1089 Hasiak Grzegorz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1090 Czapkiewicz Gosia Rogoźnik Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1091 Kukiełka Adam Sosnowiec Bieg Główny 10km Zagłębie Sosnowiec opłacono
1092 Kaczor Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10km PKO Bank Polski opłacono
1093 Kręgiel Paweł Sosnowiec Marsz NW 6km 100% Zagłębie limit osiągnięty
1094 Klejszta Grzegorz Mysłowice Bieg Główny 10km #Czeladzbiega opłacono
1095 Przyłucki Grzegorz Preczów Bieg Główny 10km opłacono
1096 Marcinkowska Beata Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1097 Szczypa Robert Katowice Bieg Główny 10km V13 opłacono
1098 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczykije opłacono
1099 Nowak Agnieszka Czeladź Marsz NW 6km #czeladzbiega limit osiągnięty
1100 Apostolski Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono


Wyświetleń: 40682

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ