Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1101 Korczak Oliwia czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1102 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem limit osiągnięty
1103 Patyk Ryszard Czeladź Marsz NW 6km #czeladzbiega opłacono
1104 Brom Tomasz Świętochłowice Bieg Główny 10km Bieg z Chrystusem! opłacono
1105 JACH JOLANTA CZELADŹ Marsz NW 6km #czeladzbiega opłacono
1106 Figura Anna Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
1107 Popczyk Ewelina Sosnowiec Bieg Główny 10km ProfiAutoTeam opłacono
1108 Kaszuba Katarzyna Czeladź Marsz NW 6km #czeladzbiega opłacono
1109 BORCZ TOMASZ SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
1110 Grząba Joanna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1111 Kaszuba Łukasz Czeladz Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1112 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 6km W Pogoni Za Duchem opłacono
1113 Zielińska Urszula Katowice Marsz NW 6km opłacono
1114 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg Główny 10km Wirusy opłacono
1115 Pacyna Danuta Katowice Marsz NW 6km opłacono
1116 Romańska Katarzyna Katowice Marsz NW 6km #Czeladzbiega opłacono
1117 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Główny 10km Zabiegani Nauczyciele opłacono
1118 Materny Anna Czeladź Marsz NW 6km #Czeladzbiega opłacono
1119 Sprycha Sławomir Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1120 MAJCHRZYK DOROTA Czeladz Bieg Główny 10km #czeladzbiega limit osiągnięty
1121 Gliniecki Bartłomiej Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
1122 Bojda Danuta Kędzierzyn-Koźle Marsz NW 6km KE-KO TEAM opłacono
1123 Socha Marek Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1124 Bujak-Kapa Dorota Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1125 nowak tomasz dąbrowa górnicza Bieg Główny 10km magneti marelli opłacono
1126 Kapa Tomasz czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
1127 Wlazło Monika Sosnowiec Bieg Główny 10km Grupa pościgowa opłacono
1128 Wlazło Marcin Sosnowiec Bieg Główny 10km Grupa pościgowa opłacono
1129 Łoszajć Justyna Sosnowiec Marsz NW 6km Wirusy opłacono
1130 Czub Jarosław Sosnowiec Marsz NW 6km Wirusy opłacono
1131 Widawski Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
1132 Dorobisz Magdalena SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
1133 Florkiewicz Jakub Florkiewicz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1134 Pieniążek Katarzyna Czeladź Bieg Główny 10km opłacono
1135 Wieczorek Marta Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1136 Wieczorek Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1137 Dziuk Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
1138 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg Główny 10km Zimnokrwiści opłacono
1139 Macholc Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Zimnokrwisci opłacono
1140 Kowalczyk Joanna Kraków Marsz NW 6km 1973 opłacono
1141 KOWALCZYK Tadeusz Kraków Marsz NW 6km opłacono
1142 Korus Julia Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1143 ZARYCHTA AGNIESZKA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
1144 Zobek Edward Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
1145 Wieczorek Michał Czeladz Bieg Główny 10km opłacono
1146 macholc piotr dąbrowa górnicza Bieg Główny 10km żółwik opłacono
1147 Szczygieł Marek Zawiercie Marsz NW 6km GRUPA JURA'PL opłacono
1148 Bysiec Radosław Sosnowiec Bieg Główny 10km Misiaki opłacono
1149 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 6km limit osiągnięty
1150 Białas Bartosz Brudzowice Bieg Główny 10km DEAF RUNNER opłacono
1151 Paszyńska Ewa Katowice Marsz NW 6km opłacono
1152 Nowak Ryszard Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1153 Wiesner Stanisława Katowice Marsz NW 6km opłacono
1154 Jastrzębska Ewa Katowice Marsz NW 6km Truchtacz Mysłowice opłacono
1155 Cieśla Urszula Katowice Marsz NW 6km Truchtacz Mysłowice opłacono
1156 Tekieli Joanna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1157 Leski Józef Zawiercie Marsz NW 6km opłacono
1158 Tekieli Tomasz Sosnowiec Bieg Główny 10km KLUB BYŁYCH DŻENTELMENÓW opłacono
1159 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
1160 Liberek Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1161 Trzybulska Klaudia Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1162 Sobala Radosław Sosnowiec Bieg Główny 10km Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec opłacono
1163 Hinc Marcin Zabrze Marsz NW 6km opłacono
1164 Skóra Aleksandra Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
1165 Dudek Jan Kędzierzyn-Koźle Marsz NW 6km KE-KO TEAM limit osiągnięty
1166 Danielewicz Anna Kędzierzyn-Koźle Marsz NW 6km KE-KO TEAM limit osiągnięty
1167 Wajzer Lucja Zawiercie Marsz NW 6km GRUPA JURA'PL opłacono
1168 MEJDER ARKADIUSZ KATOWICE Bieg Główny 10km OPP KATOWICE opłacono
1169 Wower Maria Katowice Marsz NW 6km csc adventure academy opłacono
1170 Zuwała Anna Sosnowiec Bieg Główny 10km RAGNAR TEAM opłacono
1171 Zuwała Robert Sosnowiec Bieg Główny 10km RAGNAR TEAM opłacono
1172 Świda Maciej Sosnowiec Bieg Główny 10km Magneti Marelli Poland opłacono
1173 Wydrzyński Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km KLUB BYŁYCH DŻENTELMENÓW opłacono
1174 Lubowiecki Adam Katowice Marsz NW 6km opłacono


Wyświetleń: 45099

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ