Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
501 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
502 Taul Dawid Taul Kędzierzyn-Koźle Bieg Główny 10km opłacono
503 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Zdzieraj Kapcie opłacono
504 Kmita Aneta Kmita Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
505 Sikora Arkadiusz Chorzów Bieg Główny 10km limit osiągnięty
506 Radomski Jacek Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
507 Idzikowska Angelika Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
508 Idzikowski Adam Świętochłowice Bieg Główny 10km Zapiekato Team opłacono
509 Zielonka Robert Chrzanów Bieg Główny 10km Motomaster opłacono
510 Strączek Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
511 Cuber Żaneta Lędziny Bieg Główny 10km Grupa pościgowa opłacono
512 Kania Jakub Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
513 Semper Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km Fundacja Exodus opłacono
514 URBANIK-GORCZYCA DARIA Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
515 Czarnota Piotr Jaworzno Bieg Główny 10km opłacono
516 Rogowicz Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Truchtacz Mysłowice opłacono
517 Pietyszuk Dariusz Gliwice Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
518 CEBULA Agata Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
519 Wiśniewski Jarosław Sosnowiec Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
520 Białowąs Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
521 Bącalska Monika Katowice Bieg Główny 10km opłacono
522 Klimas Agnieszka Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
523 Latkowski Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
524 Klimas Pawel Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
525 Wilk Anna Katowice Bieg Główny 10km KIWKa biega opłacono
526 GRABOWSKA MONIKA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km opłacono
527 Sakwa Jarosław Sosnowiec Marsz NW 6km limit osiągnięty
528 Bożyk Mariusz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
529 Gołąb Paweł Sosnowiec Marsz NW 6km Wkurw_team limit osiągnięty
530 KRZYSZTOWCZYK JOANNA SOSNOWIEC Bieg Główny 10km KIWKa biega... opłacono
531 Lewandowski Arkadiusz Dąbrowa górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
532 Wdowik Jakub Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
533 Betka Bartłomiej Będzin Bieg Główny 10km opłacono
534 Waniek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km GBR KajTaMeta opłacono
535 Gębska Joanna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
536 Słaboń Mariusz Wolbrom Bieg Główny 10km KIWK-a biega opłacono
537 Kijak Artur Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
538 Nowrotek Celina Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
539 Ziuziański Roman Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
540 Kuszka Michał Mikołów Bieg Główny 10km KIWKa biega / STS Biegaton Mikołów opłacono
541 WALCZAK MARCIN Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
542 Malinowski Mateusz Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
543 Piątek Ewa Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
544 Drabiński Mariusz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
545 Krawczyk Łukasz Będzin Bieg Główny 10km opłacono
546 Majka Tomasz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
547 Wikierski Michał Gliwice Bieg Główny 10km opłacono
548 Małka Irena Gliwice Marsz NW 6km limit osiągnięty
549 Małka Marian gliwice Marsz NW 6km limit osiągnięty
550 Puchała Ewelina Katowice Bieg Główny 10km Da Vinci Team opłacono
551 Doleżek Łukasz Sosnowiec Marsz NW 6km limit osiągnięty
552 Deszyńska Wioletta Gliwice Marsz NW 6km opłacono
553 CIEŚLIKIEWICZ JANUSZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km opłacono
554 Cieślikiewicz Mateusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
555 Cieślikiewicz Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
556 ziecina Lucyna czerwionka Marsz NW 6km limit osiągnięty
557 Piskuń Piotr Katowice Bieg Główny 10km Inżynieria Biegania Team opłacono
558 Marondel Katarzyna Bytom Marsz NW 6km Silesia Nordic Team opłacono
559 Basiaga Jolanta Piekary Śląskie Bieg Główny 10km RunBRun opłacono
560 Pęcherczyk Anna Czeladź Marsz NW 6km #czeladzbiega opłacono
561 Madera Marcin Katowice Bieg Główny 10km opłacono
562 Drozd Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km limit osiągnięty
563 SZATON BOGUSŁAW CZELADŹ Bieg Główny 10km TKKF SATURN CZELADZ opłacono
564 Czaja Ewa Katowice Bieg Główny 10km parkrun Katowice limit osiągnięty
565 Placek Dawid Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Ficosa Team opłacono
566 Płatos Sławomir Będzin Marsz NW 6km opłacono
567 Gębska Elżbieta Będzin Marsz NW 6km Kije w Dobrych Rękach/Recepturki opłacono
568 Kaszuba Michał Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Grupa Nomax limit osiągnięty
569 Nowak Wojciech Nowak Sosnowiec Bieg Główny 10km Latacze Ostrowy Górnicze opłacono
570 Węgler Zbiegniew Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
571 Gałka Anna Brzesko Marsz NW 6km opłacono
572 Szuba Marta brzesko Marsz NW 6km opłacono
573 Purc Paweł Sławków Bieg Główny 10km SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE opłacono
574 JEZIERSKI PRZEMYSŁAW Lubrza Bieg Główny 10km AMATOR opłacono
575 Bobakowski Marek Luszowice/Katowice Bieg Główny 10km Byle do przodu opłacono
576 Kucharski Krystian Siemianowice Sląskie Bieg Główny 10km opłacono
577 Czerwińśki Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km plywanie-sosnowiec.pl opłacono
578 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km PRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY limit osiągnięty
579 Jankowska Becia sosnowiec Bieg Główny 10km WIRUSY opłacono
580 Jadasz Anna Gogolin Bieg Główny 10km Arkadiusz Gardzielewski Running Team opłacono
581 Wiktor Arkadiusz Czeladź Bieg Główny 10km opłacono
582 Hoły Leszek Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
583 Nowak Łukasz Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
584 Florecki Andrzej Gliwice Bieg Główny 10km AKMB Pędziwiatr Gliwice opłacono
585 Szozda Teresa Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
586 Zarzycki Marek Sosnowiec Bieg Główny 10km Plywanie-Sosnowiec.pl opłacono
587 Nowak Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
588 Krajewski Paweł Bytom Marsz NW 6km Fuchs Oil Team opłacono
589 Kupfer Aleksandra Ruda Śląska Marsz NW 6km Fuchs Oil Team opłacono
590 Bulik Witold Gilowice Bieg Główny 10km Olimpijczyk Gilowice opłacono
591 Gawron Janusz Sosnowiec Bieg Główny 10km Zagłębiowski Klub Oyama Karate opłacono
592 Gawron Ewelina Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
593 Wąs Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km MOSiR Sosnowiec/City Cross Zagórze opłacono
594 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW 6km opłacono
595 Pieczara Krzysztof Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
596 Stano Grzegorz Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
597 Sędzik Aleksander Bytom Bieg Główny 10km limit osiągnięty
598 Słota-Nowakowska Anna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
599 Giemza Piotr Dabrowa Gornicza Bieg Główny 10km Brembo opłacono
600 Król Krystyna Sosnowiec Marsz NW 6km Recepturki limit osiągnięty


Wyświetleń: 45962

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ