Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
801 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg Główny 10km Ostra Góra 351 opłacono
802 Dąbrowiak Krzysztof Sosnowiec Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
803 Lassota-Bujak Mariola Czeladź Bieg Główny 10km #czeladzbiega opłacono
804 Jakubiak Dawid Rybnik Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
805 Bednarczyk Paweł Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
806 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
807 Sosnal Dawid Sosnowiec Bieg Główny 10km KS Kalinowa opłacono
808 Starzycki Przemysław Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS JAWORZNO opłacono
809 Ślosarczyk Gabrysia Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
810 Nawrocka Danuta Dabrowa Gornicza Marsz NW 6km DĄBROWA NORDIC TEAM opłacono
811 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Gornicza Marsz NW 6km DĄBROWA NORDIC TEAM opłacono
812 Szymczewski Włodzimierz Świętochłowice Marsz NW 6km opłacono
813 Urgacz Roman sosnowiec Bieg Główny 10km ZaDyszka opłacono
814 Bielecka Marta Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
815 Tomczyk Dariusz Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
816 Tomczyk Elżbieta Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
817 Kliks Kazimierz Zabrze Bieg Główny 10km FIS-SST TEAM opłacono
818 Korczak Wioletta Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
819 Myca Paweł Wolbrom Bieg Główny 10km Wolbrom Team limit osiągnięty
820 Nabrdalik Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
821 Mączka Krystian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
822 Sojka Piotr Bąków Bieg Główny 10km Aktywna Pszczyna Runners Team opłacono
823 Opuchlik Tomasz Studzienice Bieg Główny 10km Aktywna Pszczyna Runners Team limit osiągnięty
824 Fuglewicz Ewa Wolbrom Marsz NW 6km Wolbrom Team opłacono
825 Konderla Bożena Bytom Bieg Główny 10km opłacono
826 Konderla Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km opłacono
827 Ślusarczyk Dariusz sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
828 Kocel Grzegorz Nowa Wieś Marsz NW 6km opłacono
829 Pilecki Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km #bbkts opłacono
830 Lis Maciej Bojszów Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
831 Warska - Kubiak Monika Sosnowiec Bieg Główny 10km Rebellion Of Free Runners opłacono
832 Kostrzewiński Łukasz Częstochowa Bieg Główny 10km Rebellion Of Free Runners opłacono
833 PALUCH DANIEL DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km limit osiągnięty
834 Piętka Radosław Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
835 Jurewicz Marta Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
836 Płażyński Bartosz Sosnowiec Bieg Główny 10km W Pogoni za Duchem opłacono
837 Maciejewska Monika Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
838 Pawlik Grzegorz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
839 Pawlik Katarzyna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
840 Maciejewski Arkadiusz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
841 Hrynkiewicz Przemysław Sosnowiec Bieg Główny 10km Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec opłacono
842 Chaberka Agnieszka Wolbrom Bieg Główny 10km Wolbrom Team opłacono
843 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Bieg Główny 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
844 Klimek Janusz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
845 Bryliński Przemek Sosnowiec Bieg Główny 10km limit osiągnięty
846 PRZEBINDA RENATA WOŁOWICE Bieg Główny 10km #AdamCzerwińskiTeam limit osiągnięty
847 PRZEBINDA BOGDAN WOŁOWICE Bieg Główny 10km #AdamCzerwińskiTeam limit osiągnięty
848 Guzik Justyna Gołaczewy Bieg Główny 10km Wolbrom Team opłacono
849 Opuchlik Roman Świetochłowice Bieg Główny 10km opłacono
850 Wiekieta Marek Siemianowice Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
851 Rykalski Damian Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
852 Pokrzywa Adam Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
853 Gawroński Grzegorz Katowice Bieg Główny 10km opłacono
854 Czopek Małgorzata Skałka Marsz NW 6km Grupa Jura'Pl opłacono
855 Motyka Sebastian Sosnowiec Bieg Główny 10km A-Team limit osiągnięty
856 Ciszewska Anna Skałka Marsz NW 6km Grupa Jura'PL opłacono
857 Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
858 Pałaży Nina Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
859 Borchert Marcin Świętochłowice Bieg Główny 10km opłacono
860 Ciołek Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km Brembo opłacono
861 Maćkowski Wojciech Czeladź Bieg Główny 10km limit osiągnięty
862 Kucypera Teresa Tarnowskie Góry Marsz NW 6km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
863 Knapik Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
864 Knapik Beata Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
865 Duda Karolina Olkusz Bieg Główny 10km opłacono
866 Koźmienko Beata Jaworzno Bieg Główny 10km KB MCKiS Jaworzno opłacono
867 Szkoda-Kozak Maria Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
868 Kozak Piotr Sosnowiec Bieg Główny 10km Szkoła Podstawowa nr 1 Sosnowiec opłacono
869 Świeca Marcin Górki Wielkie Bieg Główny 10km Fundacja Pomocy Goldenom Aurea opłacono
870 Nowak Rafał Sosnowiec Bieg Główny 10km SALVE-REDITUM opłacono
871 Tomalik Anna Sarnów Bieg Główny 10km opłacono
872 Grzywocz irena Mosina Marsz NW 6km 1951 opłacono
873 Zasada Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
874 Świętek Jakub Katowice Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
875 Banyś Jacek Zawiercie Bieg Główny 10km Mostostal Zabrze UNITED opłacono
876 Jarek Agata Mysłowice Bieg Główny 10km opłacono
877 Strójwąs Magdalena Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
878 Piasecki Henryk Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
879 Piasecka-Rodak Joanna Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
880 Imbor Wojciech Sosnowiec Bieg Główny 10km TKKF SATURN CZELADZ opłacono
881 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie Marsz NW 6km MK TEAM Siemianowice Śląskie opłacono
882 Jaksik Magdalena Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
883 stacchetti luca siewierz Bieg Główny 10km BREMBO opłacono
884 Biedroń Dariusz Paniówki Bieg Główny 10km Byle do przodu limit osiągnięty
885 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW 6km limit osiągnięty
886 KONIECZNY Sandra Zdzieszowice Bieg Główny 10km Dyczuś Team opłacono
887 Przyłucka Grażyna Preczów Bieg Główny 10km opłacono
888 ŁUKASZEWSKI Marcin DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km opłacono
889 ŁUKASZEWSKA Agnieszka DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km opłacono
890 GRZYB Michał SOSNOWIEC Bieg Główny 10km 87121014439 opłacono
891 Filipczyk Barbara Będzin Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
892 Kasprzyk Łukasz Będzin Bieg Główny 10km Team URODZENI BIEGACZE opłacono
893 Lasota Arkadiusz Sosnowiec Bieg Główny 10km opłacono
894 Labocha Roman Sosnowiec Bieg Główny 10km ZADYSZKA opłacono
895 kędzierski łukasz Sosnowiec Bieg Główny 10km Zagłębie Sosnowiec opłacono
896 Chojowska Edyta Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
897 CHOJOWSKI OSKAR DĄBROWA GÓRNICZA Bieg Główny 10km opłacono
898 Kochański Paweł Sosnowiec Marsz NW 6km opłacono
899 Gigoń Dariusz Jaworzno Bieg Główny 10km KBMCKiS Jaworzno opłacono
900 Korzus Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km W Pogoni Za Duchem opłacono


Wyświetleń: 45967

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ