Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Litwin Sławomir | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Pogoria Biega | opłacono |
102 | Nowak Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Pogoria Biega | opłacono |
103 | SZCZECIŃSKI MACIEJ | GLIWICE | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
104 | Kamiński Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | Harpagan Sosnowiec / Ficosa | opłacono |
105 | Pawęzowska-Bąbska Adela | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
106 | Siudej Bartłomiej | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
107 | Berger Jurek | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
108 | Tor Kamil | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
109 | Bień Natalia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | W POGONI ZA DUCHEM | opłacono |
110 | Bień Mariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | W POGONI ZA DUCHEM | opłacono |
111 | Broczkowski Przemysław | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
112 | Zięba Łukasz | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
113 | Pawęzowska- Czerwik Karolina | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
114 | Ślusarski Darek | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | Team URODZENI BIEGACZE | opłacono |
115 | Szymański Mateusz | Wrocław | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
116 | Lesniewski Stanisław | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
117 | Bujnowski Arek | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | KMW | opłacono |
118 | Lisiewicz Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
119 | Pawęzowska Małgorzata | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
120 | Małycha Artur | TYCHY | Polska | Bieg Główny 10km | DLA JADWINI | opłacono |
121 | Gratsch Sebastian | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | Vattenfall | opłacono |
122 | Marczewski Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
123 | Gaik Patryk | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | opłacono |
124 | Szymiczek Radosław | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
125 | mól wioletta | czeladź | Polska | Bieg Główny 10km | #czeladzbiega | opłacono |
126 | Hobler Piotr Hobler | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Fundacja EXODUS w Sosnowcu | opłacono |
127 | Topolski Adrian | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
128 | Lisowski Paweł | Kraków | Polska | Bieg Główny 10km | Klub biegacza RTV EURO AGD | opłacono |
129 | Boguta Beata | Kraków | Polska | Bieg Główny 10km | #AdamCzerwińskiTeam | opłacono |
130 | Soboszczyk Magdalena | Świętochłowice | Polska | Bieg Główny 10km | AZS Uniwersytet Śląski | opłacono |
131 | Ruski Mariusz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Fundacja Exodus | opłacono |
132 | Kopytek Rafał | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Fundacja Exodus | opłacono |
133 | Zurawik Daniel | Jaworzno | Polska | Bieg Główny 10km | PPI Systemy-Grzewcze | opłacono |
134 | Darsicka-Mączka Roksana | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10km | TEAM URODZENI BIEGACZE | opłacono |
135 | Żero Dagmara | Będzin | Polska | Bieg Główny 10km | Ghostbikers | opłacono |
136 | Żero Sebastian | Będzin | Polska | Bieg Główny 10km | Ghostbikers | opłacono |
137 | Jędrychowski Edward | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
138 | Jacek Dawid | Leśnica | Polska | Bieg Główny 10km | Gogolin Biega | opłacono |
139 | Jeruzol Marcin | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
140 | Kozieł Mateusz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | POCANCEROWANI | opłacono |
141 | KRZYŻAK KRZYSZTOF | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg Główny 10km | W Pogoni Za Duchem | opłacono |
142 | Gwóźdź Edyta | Jaworzno | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
143 | Sowiński Adam | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
144 | Magoń Maciej | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Team URODZENI BIEGACZE | opłacono |
145 | Boroń Klaudia | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
146 | Boroń Przemysław | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
147 | Róg Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
148 | Biel Fabian | bielsko-biała | Polska | Bieg Główny 10km | Headstrong Bielsko-Biała | opłacono |
149 | Niedurny Marcin | Ruda Śląska | Polska | Bieg Główny 10km | Endurance Team | opłacono |
150 | Kowalczyk Robert | Przyszowice | Polska | Bieg Główny 10km | Ista BiegAmy | opłacono |
151 | CHROBASIK MONIKA CHROBASIK | SIEMIANOWICE SLASKIE | Polska | Bieg Główny 10km | MK TEAM Siemianowice Śląskie | opłacono |
152 | Borzęcki Andrzej | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
153 | Recsak Tibor | Komarom | Węgry | Bieg Główny 10km | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
154 | Kwatera Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
155 | Szreter Marta | Sławków | Polska | Bieg Główny 10km | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | opłacono |
156 | Ciesielski Adrian | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | "Nie mam w obowiązku, poddać się" | opłacono |
157 | Górnikiewicz Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
158 | RĘBISZ AGNIESZKA | RACIBÓRZ | Polska | Bieg Główny 10km | Eko - Okna Runners | opłacono |
159 | RĘBISZ MARIUSZ | Racibórz | Polska | Bieg Główny 10km | EASY RUN RACIBÓRZ | opłacono |
160 | Gręda Łukasz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
161 | Rychlik Sławomir | Cynków | Polska | Bieg Główny 10km | A może się uda | opłacono |
162 | Gajek-Sikora Olga | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
163 | Szalai Norbert | Komarom | Węgry | Bieg Główny 10km | Kefe Komarom | opłacono |
164 | Dobi Zsigmomd | Komarom | Węgry | Bieg Główny 10km | Kefe Komarom | opłacono |
165 | Farka Peter | Komarom | Węgry | Bieg Główny 10km | Kefe Komarom | opłacono |
166 | Bottlik Balint | Komarom | Węgry | Bieg Główny 10km | Kefe Komarom | opłacono |
167 | Dombi Tamas | Komarom | Węgry | Bieg Główny 10km | Kefe Komarom | opłacono |
168 | Bottlik Dorina | Komarom | Węgry | Bieg Główny 10km | Kefe Komarom | opłacono |
169 | Laszlo Gabor | Komarom | Węgry | Bieg Główny 10km | Kefe Komarom | opłacono |
170 | KOZERA Sylwia | SOSNOWIEC | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
171 | Zdziebko Michał | Jerzmanowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
172 | Zdziebko Ewelina | Jerzmanowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
173 | Cieśla Anna | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10km | Lecymy Durś | opłacono |
174 | KOZERA Krzysztof | SOSNOWIEC | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
175 | KOZERA ANNA | SOSNOWIEC | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
176 | Motyl Artur | Olkusz | Polska | Bieg Główny 10km | KS OLKUSZ | opłacono |
177 | Motyl Alojzy | Olkusz | Polska | Bieg Główny 10km | KS OLKUSZ | opłacono |
178 | Góral Iwona | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
179 | Dąbrowiak Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
180 | Kołak Szymon Kołak | Pyskowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
181 | Krzyminska Patrycja | Gliwice | Polska | Bieg Główny 10km | RunBabyPolska | opłacono |
182 | Kowalik Tomasz | Częstochowa | Polska | Bieg Główny 10km | Zabiegani Częstochowa | opłacono |
183 | Kołak Alicja | Gliwice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
184 | Wypysiński Daniel | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | Brembo | opłacono |
185 | Bugajski Cezary | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | ELMONTER OŚWIETLENIE | opłacono |
186 | Górski Sylwester | Częstochowa | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
187 | Majchrzak Katarzyna | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
188 | Juszczak Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna Meritum | opłacono |
189 | Mierzejewski Radosław | Mysłowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
190 | OGONOWSKI Dariusz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
191 | Kowalski Tomasz | Dabrowa Gornicza | Polska | Bieg Główny 10km | W Pogoni za Duchem | opłacono |
192 | Chruściel Tomasz | Będzin Grodziec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
193 | Furman Artur | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | Ghostbikers | opłacono |
194 | Hajduk Piotr | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | W Pogoni Za Duchem | opłacono |
195 | Hajduk Barbara | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | W Pogoni Za Duchem | opłacono |
196 | Tokarz Lidia | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
197 | Ratajczak Aleksander | Piekary Śląskie | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
198 | Kołodziej Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg Główny 10km | W pogoni za duchem | opłacono |
199 | Woźniak Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
200 | Woźniak Wojech | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono |
Wyświetleń: 64374