Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Huon Patric Val de Reuil Bieg 10 km L opłacono
2 Babieczko Andrzej Gościszewo BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum XL opłacono on-line
3 Baczewski Robert Tczew Bieg 10 km Latif Team XL opłacono on-line
4 Bajur Bartosz Gościszewo Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) AWL M opłacono on-line
5 Balmas Piotr Kwidzyn Bieg 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN L opłacono on-line
6 Bandurski Jacek SOPOT Bieg 10 km (70+) M opłacono
7 Baniukiewicz Dariusz Barczewo Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej ZK Barczewo XL opłacono on-line
8 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg 10 km M opłacono on-line
9 Barcikowska Agnieszka Elblag Bieg 10 km S opłacono on-line
10 Barcikowska Wioletta Elblag Bieg 10 km M opłacono on-line
11 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg 10 km GRUPA MALBORK L opłacono on-line
12 Barnaś Agata Malbork Bieg 10 km małżeństwa Grupa Malbork S
13 Barnaś Krzysztof Malbork Bieg 10 km małżeństwa Grupa Malbork M
14 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
15 benderski grzegorz kwidzyn Bieg 10 km XL opłacono on-line
16 Benhari El Mokthar Val de Reuil Bieg 10 km Atleta VRAC M opłacono
17 Bianga Michał Malbork Bieg 10 km L opłacono on-line
18 Białek Piotr Olsztyn Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej 3Bro/ZK Barczewo XL opłacono on-line
19 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 10 km Latif Team M opłacono on-line
20 Bochnacki Michał Bochnacki Pszczółki Bieg 10 km Pszczółki L opłacono on-line
21 Bogusz Mateusz Kwidzyn Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn L opłacono on-line
22 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Bieg 10 km L opłacono on-line
23 Bouttier Mickael Val de Reuil Bieg 10 km L opłacono
24 Brzozowska Iwona Unisław Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej Przebiegli Unisław i okolice XS opłacono on-line
25 Budnik Bartosz INOWROCŁAW Bieg 10 km Dąbrowski Team L opłacono on-line
26 Burzyński Marek Świecie Bieg 10 km L opłacono on-line
27 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 10 km M opłacono on-line
28 Błaszczak Dominik Sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Bleki Team Sztumskie Pole opłacono on-line
29 Cebula Bogdan Sztum BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum M opłacono on-line
30 Chabowski Tomasz Tczew Bieg 10 km Biegający Tczew L opłacono on-line
31 Chabowski Tomasz sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum Biega L opłacono on-line
32 Chmielecka Beata Kwidzyn Bieg 10 km www.biegiemnapomoc.pl XL opłacono on-line
33 Chmura Ewa Grudziądz Bieg 10 km małżeństwa M opłacono on-line
34 Chmura Tomasz Grudziądz Bieg 10 km małżeństwa XL opłacono on-line
35 Ćwikliński Stanisław Rokitki Bieg 10 km L opłacono on-line
36 Cybula Paweł Kazimierz Bieg 10 km L
37 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega M opłacono on-line
38 CZARZASTY ZBIGNIEW IŁAWA Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej ZK Iława L opłacono on-line
39 Czerwiec Michał Rumia Bieg 10 km L opłacono on-line
40 DĄBEK artur STARGARD Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej L opłacono
41 Dąbrowska Paulina Grudziądz Bieg 10 km M
42 Dąbrowski Edmund Grudziądz Bieg 10 km M
43 Dackiewicz Marek Malbork Bieg 10 km Grupa Malbork M opłacono on-line
44 Daniel Kacper Karpiny Bieg 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN L
45 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 10 km L
46 Deptuła Mirosława Elbląg Bieg 10 km S opłacono on-line
47 Dering Marcin Demlin Bieg 10 km L opłacono on-line
48 Doering Agnieszka Sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) M opłacono on-line
49 Dywelski Mirosław Tczew Bieg 10 km Biegający Tczew L opłacono on-line
50 Dziedzic Andrzej Grabówko 41 Bieg 10 km M opłacono on-line
51 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN L opłacono on-line
52 Dziedziewicz Sebastian Elbląg Bieg 10 km M opłacono on-line
53 Ejsmont Magdalena Kąty Rybackie Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej M opłacono on-line
54 Ewertowska Julia Sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztumskie Smoki M opłacono on-line
55 Falasa Krzysztof Pszczółki Bieg 10 km KBR Poland M opłacono on-line
56 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega L opłacono on-line
57 Fieodorow Tomasz Barczewo Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej BSB Barczewo Biega/ZK Barczewo M opłacono on-line
58 FILA ANTONI SZTUM BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum L opłacono on-line
59 FILA DARIUSZ LUBLEWO Bieg 10 km L opłacono on-line
60 FILA PIOTR NOWY DWÓR GDAŃSKI Bieg 10 km L opłacono on-line
61 Garbowski Krzysztof Sztum Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej(czlnkowie LKS Zantyr Sztum) Zakład Karny w Sztumie / LKS Zantyr Sztum XS opłacono on-line
62 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg 10 km M opłacono on-line
63 GAŁUSZKA BARTŁOMIEJ Grudziądz Bieg 10 km małżeństwa XL opłacono on-line
64 Gałuszka Dorota Grudziądz Bieg 10 km małżeństwa(funkcjonariusze Służby Więziennej) ZK Nr 1 Grudziądz XS opłacono on-line
65 Giembicki Jan Sztum BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum S opłacono on-line
66 Grabowski Mateusz Prabuty Bieg 10 km Nortis M
67 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg 10 km L opłacono on-line
68 GRZYWACZ MAGDALENA Gdańsk Bieg 10 km S opłacono on-line
69 Grzywiński Wojciech Mikołajki Pomorskie BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum M opłacono on-line
70 Gładki Zdzisław Elbląg Bieg 10 km (70+) ESK Nestora w Elblagu L
71 Hoppe Gerd Ritterhude Bieg 10 km XL opłacono
72 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA Grudziądz Bieg 10 km Wtorkowy Trening M opłacono on-line
73 Jakimczuk Aleksandra Braniewo Bieg 10 km XS opłacono on-line
74 Jamet Marc-Antoine Val de Reuil Bieg 10 km L opłacono
75 JANIK Roman KWIDZYN Bieg 10 km KWIDZYN BIEGA L opłacono on-line
76 Jarocki Bartosz Szczecin Bieg 10 km M opłacono on-line
77 Jasinski Arkadiusz Szczecin Bieg 10 km M opłacono on-line
78 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg 10 km ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM M opłacono on-line
79 Jaskot Jerzy Malbork Bieg 10 km niezrzeszony M opłacono on-line
80 Jaskuła Wojciech Tomaszów Mazowiecki Bieg 10 km M opłacono
81 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg 10 km M opłacono on-line
82 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS ZANTYR SZTUM M opłacono on-line
83 JĘDRZEJCZAK ROBERT MALBORK Bieg 10 km S opłacono on-line
84 Jerzyk Michał Wiśliny Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn M opłacono on-line
85 Jerzyk Paweł Wiśliny Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn M opłacono on-line
86 jesionkowski grzegorz malbork Bieg 10 km L opłacono on-line
87 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum L opłacono on-line
88 Jurołajć Tomasz Lipowina/Braniewo Bieg 10 km 43blp Braniewo S opłacono on-line
89 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Bieg 10 km L opłacono on-line
90 Kaminski Marcin Sztum BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum M opłacono on-line
91 Kanarek Dawid Czernin Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) L opłacono on-line
92 kapszewicz przemysław Sztum Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej(mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) L opłacono on-line
93 Kargól Dorota Tczew Bieg 10 km Latif Team L opłacono on-line
94 Kasperski Artur Poznań Bieg 10 km Polonia Środa / Goggle PAE Team M opłacono on-line
95 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega L opłacono on-line
96 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 10 km Active Malbork
97 Kałużny Marcin Nowy Dwór Gdański Bieg 10 km M opłacono on-line
98 Kessler Michael Ritterhude Bieg 10 km XL opłacono
99 Kiliarska Valentyna Ukraine Bieg 10 km S
100 Kiliszek Joanna Kwidzyn Bieg 10 km M opłacono on-line


Wyświetleń: 10503

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ