Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | Rutka Karol | Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | M | opłacono on-line | |
202 | Rybczyński Andrzej | Malbork | Polska | Bieg 10 km | L | opłacono on-line | |
203 | Sadowska Aneta | sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | XS | opłacono on-line | |
204 | Sarnowski Łukasz | Iława | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej | ZK IŁAWA | XL | opłacono on-line |
205 | Sarosiek Patryk | Malbork | Polska | Bieg 10 km | Damian Rudnik Team | M | opłacono on-line |
206 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Bieg 10 km | L | opłacono on-line | |
207 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg 10 km małżeństwa (mieszkańcy Miasta I Gminy Sztum) | S | opłacono on-line | |
208 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg 10 km małżeństwa (mieszkańcy Miasta I Gminy Sztum) | M | opłacono on-line | |
209 | Selke Radosław | Milanówek | Polska | Bieg 10 km | UKS MTE MILANÓWEK | S | |
210 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg 10 km | S | opłacono on-line | |
211 | Serzysko Wojciech | Malbork | Polska | Bieg 10 km | L | opłacono on-line | |
212 | Sievert Marcel | Ritterhude | Niemcy | Bieg 10 km | XL | opłacono | |
213 | Sinicki Bartłomiej | Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | M | opłacono on-line | |
214 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | Bieg 10 km | PSP Elbląg | L | opłacono on-line |
215 | Skibińska Anna | Elbląg | Polska | Bieg 10 km małżeństwa | ETT-Elbląg Triathlon Team | L | opłacono on-line |
216 | Skibiński Robert | Elbląg | Polska | Bieg 10 km małżeństwa | L | opłacono on-line | |
217 | Skoczynski Leszek | Sztum | Polska | BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | L | |
218 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg 10 km | Niezrzeszony | L | opłacono on-line |
219 | Skrzypski Patrycjusz | Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | L | opłacono on-line | |
220 | Skrzypski Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | www.rehaholistic.pl | M | |
221 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg 10 km | OSP POGRODZIE | L | opłacono on-line |
222 | Slobodianiuk Denis | Winnica | Polska | Bieg 10 km | TeamOchal | M | |
223 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | MIŚ Biega | M | opłacono on-line |
224 | Sobków Adam | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | BHMW_Gdynia | L | opłacono on-line |
225 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | L | opłacono on-line |
226 | Sowiński Adam | Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Victoria Sztum | XL | opłacono on-line |
227 | Spalk Krzysztof | Sztum | Polska | BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | XL | opłacono on-line |
228 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | L | opłacono on-line | |
229 | stachurski mariusz | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | L | opłacono on-line | |
230 | Stankiewicz Grzegorz | Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | BREAK POINT | M | opłacono on-line |
231 | Stankiewicz Radosław | Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | BREAK POINT | M | opłacono on-line |
232 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Run Beach Morning | M | opłacono on-line |
233 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg 10 km | Maratończyk - Elbląg | L | opłacono on-line |
234 | Stojewski Jarek | Sławno | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej | Spoko | L | opłacono on-line |
235 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg 10 km | Active Malbork | S | opłacono on-line |
236 | Stolarów Robert | Malbork | Polska | Bieg 10 km | Active Malbork | M | opłacono on-line |
237 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | Bieg 10 km | rozbiegany susz | S | |
238 | Sumicki Krzysztof | Barczewo | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej | L | opłacono on-line | |
239 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Amator | L | opłacono on-line |
240 | Szeremeta Adam | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Cidry Lotajom | L | |
241 | Szewczyk Bartłomiej | Milejewo | Polska | Bieg 10 km | M | opłacono on-line | |
242 | Szewczyk Magdalena | Milejewo | Polska | Bieg 10 km małżeństwa | L | opłacono on-line | |
243 | Szewczyk Mirosław | Milejewo | Polska | Bieg 10 km małżeństwa(funkcjonariusze Służby Więziennej) | M | opłacono on-line | |
244 | Szot Dawid | Sztum | Polska | BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | L | opłacono on-line |
245 | Szpalerski Adam | Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | /RunWithYou/ | XL | opłacono on-line |
246 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km małżeństwa | Kwidzyn Biega | M | |
247 | Szymański Wojciech | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km małżeństwa | L | ||
248 | Szymoniak Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | M | opłacono on-line | |
249 | Sławińska Anna | Iława | Polska | Bieg 10 km | Rezerwowe Psy | S | opłacono on-line |
250 | Tabor Leszek | Sztum | Polska | BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | M | opłacono on-line |
251 | TERLIKOWSKI Grzegorz | Stargard | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej | L | opłacono | |
252 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km | Akademia Biegania Grudziądz | M | opłacono on-line |
253 | Tofil Adrian | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | L | opłacono on-line | |
254 | Tofil Adriana | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | S | opłacono on-line | |
255 | Tonga Jan | Elbląg | Polska | Bieg 10 km | L | opłacono on-line | |
256 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | Bieg 10 km | Malbork Biega | S | opłacono on-line |
257 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej(czlnkowie LKS Zantyr Sztum) | LKS Zantyr Sztum | L | opłacono on-line |
258 | Tryba Zdzisław | Sztum | Polska | BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | L | opłacono | |
259 | Trzciński Radosław | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | XL | opłacono on-line |
260 | Tul Paulina | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | Gmina Gardeja Biega | S | opłacono on-line |
261 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | L | opłacono on-line |
262 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | M | opłacono on-line |
263 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | M | opłacono on-line | |
264 | Urbaszek Krystian | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Bieg 10 km | M | opłacono | |
265 | Wądołowski Daniel | Malbork | Polska | Bieg 10 km | L | ||
266 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Kujawscy S7 Runners | S | |
267 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Bieg 10 km | RimTimTeamRuners Braniewo | M | opłacono on-line |
268 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | M | opłacono on-line | |
269 | Wąż Mariusz | Reda | Polska | Bieg 10 km | Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | M | |
270 | Willma Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | L | opłacono on-line | |
271 | Wiśniewski Krzysztof | Ostrołęka | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej | Zakład Karny w Przytułach Starych | M | opłacono on-line |
272 | Wisniewski Piotr | Gdansk/ Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | XXL | opłacono on-line | |
273 | Wnuk Jakub | Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | M | opłacono on-line | |
274 | Wójcicki Grzegorz | Sławno | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej | AŚ Słupsk | XXL | |
275 | Wojnowski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | Dream Tri Team | M | opłacono on-line |
276 | Wójtowicz Robert | Ostrołęka | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej | ZK Przytuły Stare/Amator_Sportu Ostrołęka | S | opłacono on-line |
277 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | Sowiński Team | L | opłacono on-line |
278 | Wylk Magdalena | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | M | opłacono on-line | |
279 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | Bieg 10 km małżeństwa | PIES ICH GANIAŁ | M | opłacono on-line |
280 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | Bieg 10 km małżeństwa | PIES ICH GANIAŁ | M | opłacono on-line |
281 | Właz Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km (70+) | L | ||
282 | Zabielski Józef | Szczecin | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej | AŚ SZCZECIN | L | opłacono on-line |
283 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg 10 km | L | opłacono on-line | |
284 | Zając Bartosz | Kierzliny | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej | BSB Barczewo Biega/ ZK Barczewo | XXL | opłacono on-line |
285 | Zaleśna Agnieszka | Toruń | Polska | Bieg 10 km | S | opłacono on-line | |
286 | Zarzycki Dariusz | Ustka | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej | XL | opłacono on-line | |
287 | Zawicka Anna | Malbork | Polska | Bieg 10 km | S | opłacono on-line | |
288 | Zdziennicki Bartek | Sztum | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej(czlnkowie LKS Zantyr Sztum) | LKS Zantyr Sztum | M | opłacono on-line |
289 | Zembrzuski Andrzej Zembrzuski | Sztum | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej(mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | ZK SZTUM | XL | opłacono on-line |
290 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej(czlnkowie LKS Zantyr Sztum) | LKS Zantyr Sztum | L | opłacono on-line |
291 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg 10 km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | S | |
292 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg 10 km | M | opłacono on-line | |
293 | Zwolińska Anna | Sztumskie Pole | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | M | opłacono on-line | |
294 | Zwoliński Sebastian | Sztumskie Pole | Polska | Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) | L | opłacono on-line | |
295 | Łucka Anna | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km małżeństwa | Akademia Biegania Grudziądz | S | opłacono on-line |
296 | Łucki Mirosław | Grudziądz | Polska | Bieg 10 km małżeństwa | L | opłacono on-line | |
297 | Łukomski Andrzej | sztum | Polska | BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) | LKS Zantyr Sztum | L | opłacono on-line |
Wyświetleń: 25432