Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 CZAPSKI-PRUSZAK Piotr Tczew START - 42km opłacono on-line
2 Gumkowski Mateusz Kwidzyn START - 42km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
3 Zaborowski Mariusz Malbork START - 42km opłacono on-line
4 Stolarski Jacek Gdańsk START - 42km
5 Świtońska Aleksandra Gdynia START - 42km
6 Szerszeń Michał Kwidzyn START - 42km ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM opłacono on-line
7 Ņilovs Valdis Ogre START - 42km MARATONA KLUBS opłacono on-line
8 Pobłocki Jan Gdańsk START - 42km Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono on-line
9 Sypniewska Hanna Gdynia START - 42km Spartanie Dzieciom/ Golden Team opłacono on-line
10 Barcikowski Krzysztof Malbork START - 42km GRUPA MALBORK opłacono on-line
11 Golec Ryszard Żywiec START - 42km KT Żywiec opłacono on-line
12 Mudziejewski Jarosław Bydgoszcz START - 42km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
13 Kurzawski Andrzej Gdańsk START - 42km opłacono
14 Puchalski Dawid ELBLĄG START - 42km opłacono on-line
15 Borkowski Michał Gdańsk START - 42km opłacono on-line
16 Kmieć Cezary Warszawa START - 42km Axians Running Team opłacono on-line
17 Wierzba Krzysztof Gdańsk START - 42km opłacono on-line
18 Sobczak Borys Sobczak Olsztyn START - 42km opłacono on-line
19 Łuczak Justyna Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
20 Kobyra Janusz Elbląg START - 42km opłacono on-line
21 Skārda Dzintra Aizkraukle START - 42km AIZKRAUKLE opłacono on-line
22 Rymkiewicz Aleksandra Elblag START - 42km opłacono on-line
23 Wysocka Alicja Prabuty START - 42km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
24 Wysocki Mariusz Prabuty START - 42km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
25 Bladowski Borys Rokocin START - 42km THALES opłacono
26 Słowiński Roman GDYNIA START - 42km PARKRUN GDYNIA opłacono on-line
27 Konarzewski Jacek Rumia START - 42km Rumia biega opłacono on-line
28 Gruchała Radosław Kościerzyna START - 42km opłacono on-line
29 Chyła Tomasz Gdańsk START - 42km opłacono on-line
30 Nowak Aleksander Gdańsk START - 42km opłacono on-line
31 Kołomyjski Andrzej Gdańsk START - 42km opłacono on-line
32 Caban Wojciech Tczew START - 42km opłacono on-line
33 Maszota Franciszek Bartoszyce START - 42km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
34 Pruszyńska Marlena Tczew START - 42km opłacono on-line
35 Okła Patrycja Gdańsk START - 42km
36 Kania Maciej Rumia START - 42km opłacono on-line
37 Kwiecień Maciej Tczew START - 42km opłacono on-line
38 Lianguzova Svitlana Kijów START - 42km opłacono on-line
39 wodejko artur solec kujawski START - 42km TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI opłacono on-line
40 Asayevich Roman Mińsk START - 42km amator opłacono on-line
41 Kołtysz Roman Myszków START - 42km opłacono on-line
42 Serafiński Mirosław Poznań START - 42km opłacono on-line
43 Kubiak Rafał Solec Kujawski START - 42km Soleccy Biegacze opłacono on-line
44 Górski Kamil Gniew START - 42km domRustykalny.pl opłacono on-line
45 Stojak Krzysztof Suchy Dąb START - 42km opłacono on-line
46 Paczkowski Rafał Dobre Miasto START - 42km opłacono on-line
47 Elminowski Edward Olsztyn START - 42km opłacono on-line
48 Kiryk Dariusz Lubiszewo START - 42km opłacono on-line
49 Chamerski Bartosz Dzierzgoń START - 42km opłacono on-line
50 Dydak Dawid Zawiercie START - 42km Team Deaf running opłacono on-line
51 Lipka Jakub Reda START - 42km opłacono on-line
52 Halik Tomasz Kwidzyn START - 42km Novartis Running Team opłacono on-line
53 Stasiński Adam Gdańsk START - 42km Run Beach Morning Team opłacono on-line
54 Piekarski Dariusz Tczew START - 42km opłacono on-line
55 Guzowski Jacek Elbląg START - 42km opłacono on-line
56 Kwiatkowski Radosław Wałdowo Szlacheckie START - 42km
57 Kwiatkowski Adam Wałdowo Szlacheckie START - 42km opłacono on-line
58 Pypeć Mariusz Prabuty START - 42km Pogoń Prabuty opłacono on-line
59 Kowalski Waldemar Borkowo START - 42km Leasing Polski Team opłacono on-line
60 Kłaczyński Mariusz Grudziądz START - 42km # Biegacze
61 Abucewicz Waldemar Władysławowo START - 42km MKS Władysławowo opłacono on-line
62 Jerzewski Leszek Łódź START - 42km opłacono on-line
63 Gendig-Formela Ryszard Nowa Wieś Lęborska START - 42km AMBITIOUS RUNNERS TEAM opłacono on-line
64 Stradomski Roman Gdańsk START - 42km Tri Mama opłacono on-line
65 stanco mariola stanco rumia START - 42km opłacono on-line
66 Smyk Kamil Rumia START - 42km opłacono on-line
67 Waśniewski Edward Pelplin START - 42km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
68 Czachorowski Adrian Subkowy START - 42km opłacono on-line
69 Czechowski Dawid Subkowy START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
70 Czechowska Dorota Subkowy START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
71 Jastrzembski Edmund Gdańsk START - 42km Silesia Marathon Team opłacono on-line
72 Brzozowski Piotr Rokitki START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
73 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
74 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański START - 42km opłacono on-line
75 Grzywacz Karol Gdynia START - 42km opłacono on-line
76 Szeler Joanna Warszawa START - 42km Silesia Marathon Team/Nagonka/Biegająca z psami
77 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA START - 42km BHMW_Gdynia opłacono on-line
78 Walkowicz Bartłomiej Gdynia START - 42km opłacono on-line
79 Trzciński GRZEGORZ PRABUTY START - 42km Pogoń Prabuty opłacono on-line
80 Jurga Kamila Gdansk START - 42km opłacono on-line
81 Lange Katarzyna Gdańsk START - 42km Iron Team opłacono on-line
82 Witkowski Robert Gdansk START - 42km opłacono on-line
83 Wojnarowska Weronika Gdynia START - 42km
84 Koziarska Anna Elbląg START - 42km opłacono on-line
85 Ćwikliński Stanisław Rokitki START - 42km opłacono on-line
86 BARANOWSKI Marek Kosakowo START - 42km opłacono on-line
87 Belka Przemysław Iława START - 42km Iława Biega opłacono on-line
88 Michalik Tomasz Gdańsk START - 42km 4plusMOPS opłacono on-line
89 Ostrowski Józef Tczew START - 42km Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto opłacono on-line
90 Przybylski Patryk Toruń START - 42km
91 Grzelak Robert Gardeja START - 42km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
92 Walkiewicz Karol Tczew START - 42km opłacono on-line
93 Gurbowicz Jarosław Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
94 ŚCIECHOWICZ Adam Gdynia START - 42km Centrum Operacji Morskich opłacono on-line
95 Gruszeczka Mateusz Gdynia START - 42km Polska Grupa Biegowa opłacono on-line
96 Stefański Andrzej ELBLĄG START - 42km Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
97 Adamska Justyna Banino START - 42km
98 Licznerski Artur Juszkowo START - 42km opłacono on-line
99 Waligórski Tomasz Gdynia START - 42km opłacono on-line
100 Fabich Andrzej Tczew START - 42km Zimne piwko już czeka na mecie opłacono on-line


Wyświetleń: 6317

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ