Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Caban Wojciech Tczew START opłacono on-line
2 Maszota Franciszek Bartoszyce START Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY 90.00 PLN
3 Pruszyńska Marlena Tczew START opłacono on-line
4 Okła Patrycja Gdańsk START 90.00 PLN
5 Kania Maciej Rumia START opłacono on-line
6 Kwiecień Maciej Tczew START opłacono on-line
7 Lianguzova Svitlana Kijów START opłacono on-line
8 wodejko artur solec kujawski START TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI opłacono on-line
9 Asayevich Roman Mińsk START amator opłacono on-line
10 Kołtysz Roman Myszków START opłacono on-line
11 Serafiński Mirosław Poznań START opłacono on-line
12 Kubiak Rafał Solec Kujawski START Soleccy Biegacze opłacono on-line
13 Górski Kamil Gniew START domRustykalny.pl opłacono on-line
14 Stojak Krzysztof Suchy Dąb START opłacono on-line
15 Paczkowski Rafał Dobre Miasto START opłacono on-line
16 Elminowski Edward Olsztyn START opłacono on-line
17 Kiryk Dariusz Lubiszewo START opłacono on-line
18 Chamerski Bartosz Dzierzgoń START opłacono on-line
19 Dydak Dawid Zawiercie START Team Deaf running opłacono on-line
20 Lipka Jakub Reda START opłacono on-line
21 Halik Tomasz Kwidzyn START Novartis Running Team opłacono on-line
22 Stasiński Adam Gdańsk START Run Beach Morning Team opłacono on-line
23 Piekarski Dariusz Tczew START 90.00 PLN
24 Guzowski Jacek Elbląg START opłacono on-line
25 Kwiatkowski Radosław Wałdowo Szlacheckie START 90.00 PLN
26 Kwiatkowski Adam Wałdowo Szlacheckie START opłacono on-line
27 Pypeć Mariusz Prabuty START Pogoń Prabuty opłacono on-line
28 Kowalski Waldemar Borkowo START Leasing Polski Team 90.00 PLN
29 Kłaczyński Mariusz Grudziądz START # Biegacze 90.00 PLN
30 Abucewicz Waldemar Władysławowo START MKS Władysławowo opłacono on-line
31 Jerzewski Leszek Łódź START opłacono on-line
32 Gendig-Formela Ryszard Nowa Wieś Lęborska START AMBITIOUS RUNNERS TEAM opłacono on-line
33 Stradomski Roman Gdańsk START Tri Mama opłacono on-line
34 stanco mariola stanco rumia START opłacono on-line
35 Smyk Kamil Rumia START opłacono on-line
36 Waśniewski Edward Pelplin START Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
37 Czachorowski Adrian Subkowy START opłacono on-line
38 Czechowski Dawid Subkowy START Biegający Tczew opłacono on-line
39 Czechowska Dorota Subkowy START Biegający Tczew opłacono on-line
40 Jastrzembski Edmund Gdańsk START Silesia Marathon Team opłacono on-line
41 Brzozowski Piotr Rokitki START Biegający Tczew opłacono on-line
42 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
43 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański START opłacono on-line
44 Grzywacz Karol Gdynia START opłacono on-line
45 Szeler Joanna Warszawa START Silesia Marathon Team/Nagonka/Biegająca z psami 90.00 PLN
46 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA START BHMW_Gdynia opłacono on-line
47 Walkowicz Bartłomiej Gdynia START opłacono on-line
48 Trzciński GRZEGORZ PRABUTY START Razem Trenujemy Sport opłacono on-line
49 Jurga Kamila Gdansk START opłacono on-line
50 Lange Katarzyna Gdańsk START Iron Team opłacono on-line
51 Witkowski Robert Gdansk START opłacono on-line
52 PEPLIŃSKI Grzegorz Sztum START LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
53 Wojnarowska Weronika Gdynia START 90.00 PLN
54 Koziarska Anna Elbląg START opłacono on-line
55 Ćwikliński Stanisław Rokitki START opłacono on-line
56 BARANOWSKI Marek Kosakowo START opłacono on-line
57 Belka Przemysław Iława START Iława Biega opłacono on-line
58 Michalik Tomasz Gdańsk START 4plusMOPS opłacono on-line
59 Ostrowski Józef Tczew START Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto opłacono on-line
60 Przybylski Patryk Toruń START 90.00 PLN
61 Grzelak Robert Gardeja START Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
62 Walkiewicz Karol Tczew START opłacono on-line
63 Gurbowicz Jarosław Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
64 ŚCIECHOWICZ Adam Gdynia START Centrum Operacji Morskich opłacono on-line
65 Gruszeczka Mateusz Gdynia START Polska Grupa Biegowa opłacono on-line
66 Stefański Andrzej ELBLĄG START Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
67 Adamska Justyna Banino START 90.00 PLN
68 Licznerski Artur Juszkowo START opłacono on-line
69 Waligórski Tomasz Gdynia START opłacono on-line
70 Fabich Andrzej Tczew START Zimne piwko już czeka na mecie opłacono on-line
71 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski START opłacono on-line
72 Koszyk Krzysztof Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
73 Rekowski Kazimierz Tczew START Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 90.00 PLN
74 Zamorski Adam Zamorski Elbląg START Elbażant opłacono on-line
75 Puławski Kazimierz Łyse START ŁYSE 90.00 PLN
76 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW START Biegający Tczew opłacono on-line
77 Piotrowska Lucyna Wielgłowy START opłacono on-line
78 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN START KS Sokół Zblewo opłacono on-line
79 Gdaniec Sławomir Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
80 Urlicki Lech Nowa Sól START kb Spoceni Nowa Sól opłacono on-line
81 Tomczyk Piotr Tczew START WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE / BIEGAJĄCY TCZEW opłacono on-line
82 Wasilewski Sławomir Kolbudy START Tam Tam Kolbudy opłacono on-line
83 Kamiński Bartosz Gdynia START @Ultravege 90.00 PLN
84 Kruszyńska Barbara Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
85 Kwiatkowska Anna Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
86 Kowalska Iwona Mosty START Wymiatacze opłacono on-line
87 Janas Anna Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
88 Julke Dorota Tczew START Gamma Deweloper Tczew opłacono
89 Laniecki Wiesław Gdynia START Arka Gdynia opłacono on-line
90 Rudźko Wojciech Wejherowo START opłacono on-line
91 Skwierawski Grzegorz Pszczółki START Alior Running Team 90.00 PLN
92 Głupczyk Tadeusz Warszawa START Grupa Biegowa Parkrun Warszawa opłacono on-line
93 Potoczek Andrzej Lichnowy START PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line


Wyświetleń: 2837

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ