Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abucewicz Waldemar | Władysławowo | Polska | START - 42km | MKS Władysławowo | opłacono on-line |
2 | Aleksandrowicz Krzysztof | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
3 | Asayevich Roman | Mińsk | Białoruś | START - 42km | amator | opłacono on-line |
4 | Bąkowski Tadeusz | ROKOCIN | Polska | START - 42km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
5 | BARANOWSKI Marek | Kosakowo | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
6 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | START - 42km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
7 | Belka Przemysław | Iława | Polska | START - 42km | Iława Biega | opłacono on-line |
8 | Bladowski Borys | Rokocin | Polska | START - 42km | THALES | opłacono |
9 | Borkowski Michał | Gdańsk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
10 | Brzozowski Piotr | Rokitki | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
11 | Caban Wojciech | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
12 | Chamerski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
13 | Chyła Tomasz | Gdańsk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
14 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
15 | Czachorowski Adrian | Subkowy | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
16 | CZAPSKI-PRUSZAK Piotr | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
17 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
18 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
19 | Dydak Dawid | Zawiercie | Polska | START - 42km | Team Deaf running | opłacono on-line |
20 | Elminowski Edward | Olsztyn | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
21 | ENGLERT PAWEŁ | GDYNIA | Polska | START - 42km | BHMW_Gdynia | opłacono on-line |
22 | Fabich Andrzej | Tczew | Polska | START - 42km | Zimne piwko już czeka na mecie | opłacono on-line |
23 | Gdaniec Sławomir | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
24 | Gendig-Formela Ryszard | Nowa Wieś Lęborska | Polska | START - 42km | AMBITIOUS RUNNERS TEAM | opłacono on-line |
25 | Golec Ryszard | Żywiec | Polska | START - 42km | KT Żywiec | opłacono on-line |
26 | Górski Kamil | Gniew | Polska | START - 42km | domRustykalny.pl | opłacono on-line |
27 | Gruchała Radosław | Kościerzyna | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
28 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | Polska | START - 42km | Polska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
29 | Grzelak Robert | Gardeja | Polska | START - 42km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
30 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
31 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | START - 42km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
32 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
33 | Guzowski Jacek | Elbląg | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
34 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | Polska | START - 42km | Grupa Biegowa Parkrun Warszawa | opłacono on-line |
35 | Halik Tomasz | Kwidzyn | Polska | START - 42km | Novartis Running Team | opłacono on-line |
36 | Janas Anna | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
37 | Jastrzembski Edmund | Gdańsk | Polska | START - 42km | Silesia Marathon Team | opłacono on-line |
38 | Jerzewski Leszek | Łódź | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
39 | Jurga Kamila | Gdansk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
40 | Kania Maciej | Rumia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
41 | Kiryk Dariusz | Lubiszewo | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
42 | Kmieć Cezary | Warszawa | Polska | START - 42km | Axians Running Team | opłacono on-line |
43 | Kobyra Janusz | Elbląg | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
44 | Konarzewski Jacek | Rumia | Polska | START - 42km | Rumia biega | opłacono on-line |
45 | Koszyk Krzysztof | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
46 | Kowalska Iwona | Mosty | Polska | START - 42km | Wymiatacze | opłacono on-line |
47 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
48 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | START - 42km | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
49 | Koziarska Anna | Elbląg | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
50 | Kołomyjski Andrzej | Gdańsk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
51 | Kołtysz Roman | Myszków | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
52 | Kruszyńska Barbara | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
53 | Kubiak Rafał | Solec Kujawski | Polska | START - 42km | Soleccy Biegacze | opłacono on-line |
54 | Kurzawski Andrzej | Gdańsk | Polska | START - 42km | opłacono | |
55 | Kwiatkowska Anna | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
56 | Kwiatkowski Adam | Wałdowo Szlacheckie | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
57 | Kwiecień Maciej | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
58 | Lange Katarzyna | Gdańsk | Polska | START - 42km | Iron Team | opłacono on-line |
59 | Laniecki Wiesław | Gdynia | Polska | START - 42km | Arka Gdynia | opłacono on-line |
60 | Lianguzova Svitlana | Kijów | Ukraina | START - 42km | opłacono on-line | |
61 | Licznerski Artur | Juszkowo | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
62 | Lipka Jakub | Reda | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
63 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
64 | Michalik Tomasz | Gdańsk | Polska | START - 42km | 4plusMOPS | opłacono on-line |
65 | Mudziejewski Jarosław | Bydgoszcz | Polska | START - 42km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
66 | Ņilovs Valdis | Ogre | Łotwa | START - 42km | MARATONA KLUBS | opłacono on-line |
67 | Nowak Aleksander | Gdańsk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
68 | Ostrowski Józef | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto | opłacono on-line |
69 | Paczkowski Rafał | Dobre Miasto | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
70 | Piekarski Dariusz | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
71 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
72 | Piwański Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
73 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | START - 42km | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | opłacono on-line |
74 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | START - 42km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
75 | Pruszyńska Marlena | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
76 | Puchalski Dawid | ELBLĄG | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
77 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | START - 42km | Pogoń Prabuty | opłacono on-line |
78 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
79 | Rymkiewicz Aleksandra | Elblag | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
80 | ŚCIECHOWICZ Adam | Gdynia | Polska | START - 42km | Centrum Operacji Morskich | opłacono on-line |
81 | Serafiński Mirosław | Poznań | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
82 | Skārda Dzintra | Aizkraukle | Łotwa | START - 42km | AIZKRAUKLE | opłacono on-line |
83 | Smyk Kamil | Rumia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
84 | Sobczak Borys Sobczak | Olsztyn | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
85 | stanco mariola stanco | rumia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
86 | Stasiński Adam | Gdańsk | Polska | START - 42km | Run Beach Morning Team | opłacono on-line |
87 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | START - 42km | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
88 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
89 | Stradomski Roman | Gdańsk | Polska | START - 42km | Tri Mama | opłacono on-line |
90 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Polska | START - 42km | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | opłacono on-line |
91 | Szerszeń Michał | Kwidzyn | Polska | START - 42km | ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
92 | Słowiński Roman | GDYNIA | Polska | START - 42km | PARKRUN GDYNIA | opłacono on-line |
93 | Tomczyk Piotr | Tczew | Polska | START - 42km | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE / BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono on-line |
94 | Trzciński GRZEGORZ | PRABUTY | Polska | START - 42km | Pogoń Prabuty | opłacono on-line |
95 | Urlicki Lech | Nowa Sól | Polska | START - 42km | kb Spoceni Nowa Sól | opłacono on-line |
96 | Waligórski Tomasz | Gdynia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
97 | Walkiewicz Karol | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
98 | Walkowicz Bartłomiej | Gdynia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
99 | Wasilewski Sławomir | Kolbudy | Polska | START - 42km | Tam Tam Kolbudy | opłacono on-line |
100 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | START - 42km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13983