Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chyła Tomasz Gdańsk START - 42km opłacono on-line
2 Przybylski Patryk Toruń START - 42km
3 Adamska Justyna Banino START - 42km
4 Pruszyńska Marlena Tczew START - 42km opłacono on-line
5 Kołomyjski Andrzej Gdańsk START - 42km opłacono on-line
6 Zaborowski Mariusz Malbork START - 42km opłacono on-line
7 Caban Wojciech Tczew START - 42km opłacono on-line
8 Świtońska Aleksandra Gdynia START - 42km
9 Piekarski Dariusz Tczew START - 42km opłacono on-line
10 Gruchała Radosław Kościerzyna START - 42km opłacono on-line
11 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański START - 42km opłacono on-line
12 Waligórski Tomasz Gdynia START - 42km opłacono on-line
13 Kwiatkowski Radosław Wałdowo Szlacheckie START - 42km
14 Kania Maciej Rumia START - 42km opłacono on-line
15 Kwiecień Maciej Tczew START - 42km opłacono on-line
16 Sobczak Borys Sobczak Olsztyn START - 42km opłacono on-line
17 Jurga Kamila Gdansk START - 42km opłacono on-line
18 Serafiński Mirosław Poznań START - 42km opłacono on-line
19 Licznerski Artur Juszkowo START - 42km opłacono on-line
20 Chamerski Bartosz Dzierzgoń START - 42km opłacono on-line
21 Koziarska Anna Elbląg START - 42km opłacono on-line
22 stanco mariola stanco rumia START - 42km opłacono on-line
23 Nowak Aleksander Gdańsk START - 42km opłacono on-line
24 Kobyra Janusz Elbląg START - 42km opłacono on-line
25 Paczkowski Rafał Dobre Miasto START - 42km opłacono on-line
26 Kiryk Dariusz Lubiszewo START - 42km opłacono on-line
27 Grzywacz Karol Gdynia START - 42km opłacono on-line
28 Walkiewicz Karol Tczew START - 42km opłacono on-line
29 CZAPSKI-PRUSZAK Piotr Tczew START - 42km opłacono on-line
30 Stolarski Jacek Gdańsk START - 42km
31 Borkowski Michał Gdańsk START - 42km opłacono on-line
32 Rudźko Wojciech Wejherowo START - 42km opłacono on-line
33 Kołtysz Roman Myszków START - 42km opłacono on-line
34 Kurzawski Andrzej Gdańsk START - 42km opłacono
35 BARANOWSKI Marek Kosakowo START - 42km opłacono on-line
36 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski START - 42km opłacono on-line
37 Piotrowska Lucyna Wielgłowy START - 42km opłacono on-line
38 Okła Patrycja Gdańsk START - 42km
39 Wierzba Krzysztof Gdańsk START - 42km opłacono on-line
40 Czachorowski Adrian Subkowy START - 42km opłacono on-line
41 Stojak Krzysztof Suchy Dąb START - 42km opłacono on-line
42 Kwiatkowski Adam Wałdowo Szlacheckie START - 42km opłacono on-line
43 Rymkiewicz Aleksandra Elblag START - 42km opłacono on-line
44 Guzowski Jacek Elbląg START - 42km opłacono on-line
45 Elminowski Edward Olsztyn START - 42km opłacono on-line
46 Smyk Kamil Rumia START - 42km opłacono on-line
47 Puchalski Dawid ELBLĄG START - 42km opłacono on-line
48 Wojnarowska Weronika Gdynia START - 42km
49 Witkowski Robert Gdansk START - 42km opłacono on-line
50 Jerzewski Leszek Łódź START - 42km opłacono on-line
51 Walkowicz Bartłomiej Gdynia START - 42km opłacono on-line
52 Lipka Jakub Reda START - 42km opłacono on-line
53 Ćwikliński Stanisław Rokitki START - 42km opłacono on-line
54 Lianguzova Svitlana Kijów START - 42km opłacono on-line
55 Kamiński Bartosz Gdynia START - 42km @Ultravege
56 Kłaczyński Mariusz Grudziądz START - 42km # Biegacze
57 Michalik Tomasz Gdańsk START - 42km 4plusMOPS opłacono on-line
58 Skārda Dzintra Aizkraukle START - 42km AIZKRAUKLE opłacono on-line
59 Skwierawski Grzegorz Pszczółki START - 42km Alior Running Team
60 Asayevich Roman Mińsk START - 42km amator opłacono on-line
61 Gendig-Formela Ryszard Nowa Wieś Lęborska START - 42km AMBITIOUS RUNNERS TEAM opłacono on-line
62 Laniecki Wiesław Gdynia START - 42km Arka Gdynia opłacono on-line
63 Szerszeń Michał Kwidzyn START - 42km ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM opłacono on-line
64 Kmieć Cezary Warszawa START - 42km Axians Running Team opłacono on-line
65 Maszota Franciszek Bartoszyce START - 42km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
66 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA START - 42km BHMW_Gdynia opłacono on-line
67 Gdaniec Sławomir Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
68 Janas Anna Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
69 Kwiatkowska Anna Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
70 Kruszyńska Barbara Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
71 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
72 Brzozowski Piotr Rokitki START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
73 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
74 Łuczak Justyna Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
75 Czechowska Dorota Subkowy START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
76 Czechowski Dawid Subkowy START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
77 Koszyk Krzysztof Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
78 Gurbowicz Jarosław Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
79 Ostrowski Józef Tczew START - 42km Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto opłacono on-line
80 ŚCIECHOWICZ Adam Gdynia START - 42km Centrum Operacji Morskich opłacono on-line
81 Górski Kamil Gniew START - 42km domRustykalny.pl opłacono on-line
82 Rekowski Kazimierz Tczew START - 42km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
83 Zamorski Adam Zamorski Elbląg START - 42km Elbażant opłacono on-line
84 Gumkowski Mateusz Kwidzyn START - 42km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
85 Grzelak Robert Gardeja START - 42km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
86 Głupczyk Tadeusz Warszawa START - 42km Grupa Biegowa Parkrun Warszawa opłacono on-line
87 Barcikowski Krzysztof Malbork START - 42km GRUPA MALBORK opłacono on-line
88 Pobłocki Jan Gdańsk START - 42km Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono on-line
89 Belka Przemysław Iława START - 42km Iława Biega opłacono on-line
90 Lange Katarzyna Gdańsk START - 42km Iron Team opłacono on-line
91 Urlicki Lech Nowa Sól START - 42km kb Spoceni Nowa Sól opłacono on-line
92 Waśniewski Edward Pelplin START - 42km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
93 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN START - 42km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
94 Golec Ryszard Żywiec START - 42km KT Żywiec opłacono on-line
95 Kowalski Waldemar Borkowo START - 42km Leasing Polski Team opłacono on-line
96 Puławski Kazimierz Łyse START - 42km ŁYSE
97 Ņilovs Valdis Ogre START - 42km MARATONA KLUBS opłacono on-line
98 Stefański Andrzej ELBLĄG START - 42km Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
99 Abucewicz Waldemar Władysławowo START - 42km MKS Władysławowo opłacono on-line
100 Halik Tomasz Kwidzyn START - 42km Novartis Running Team opłacono on-line


Wyświetleń: 8640

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ