Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CZAPSKI-PRUSZAK Piotr | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
2 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | START - 42km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
3 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
4 | Stolarski Jacek | Gdańsk | Polska | START - 42km | ||
5 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | START - 42km | ||
6 | Szerszeń Michał | Kwidzyn | Polska | START - 42km | ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM | opłacono on-line |
7 | Ņilovs Valdis | Ogre | Łotwa | START - 42km | MARATONA KLUBS | opłacono on-line |
8 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | START - 42km | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | opłacono on-line |
9 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Polska | START - 42km | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | opłacono on-line |
10 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | START - 42km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
11 | Golec Ryszard | Żywiec | Polska | START - 42km | KT Żywiec | opłacono on-line |
12 | Mudziejewski Jarosław | Bydgoszcz | Polska | START - 42km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
13 | Kurzawski Andrzej | Gdańsk | Polska | START - 42km | opłacono | |
14 | Puchalski Dawid | ELBLĄG | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
15 | Borkowski Michał | Gdańsk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
16 | Kmieć Cezary | Warszawa | Polska | START - 42km | Axians Running Team | opłacono on-line |
17 | Wierzba Krzysztof | Gdańsk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
18 | Sobczak Borys Sobczak | Olsztyn | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
19 | Łuczak Justyna | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
20 | Kobyra Janusz | Elbląg | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
21 | Skārda Dzintra | Aizkraukle | Łotwa | START - 42km | AIZKRAUKLE | opłacono on-line |
22 | Rymkiewicz Aleksandra | Elblag | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
23 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | START - 42km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
24 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | START - 42km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
25 | Bladowski Borys | Rokocin | Polska | START - 42km | THALES | opłacono |
26 | Słowiński Roman | GDYNIA | Polska | START - 42km | PARKRUN GDYNIA | opłacono on-line |
27 | Konarzewski Jacek | Rumia | Polska | START - 42km | Rumia biega | opłacono on-line |
28 | Gruchała Radosław | Kościerzyna | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
29 | Chyła Tomasz | Gdańsk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
30 | Nowak Aleksander | Gdańsk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
31 | Kołomyjski Andrzej | Gdańsk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
32 | Caban Wojciech | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
33 | Maszota Franciszek | Bartoszyce | Polska | START - 42km | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | |
34 | Pruszyńska Marlena | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
35 | Okła Patrycja | Gdańsk | Polska | START - 42km | ||
36 | Kania Maciej | Rumia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
37 | Kwiecień Maciej | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
38 | Lianguzova Svitlana | Kijów | Ukraina | START - 42km | opłacono on-line | |
39 | wodejko artur | solec kujawski | Polska | START - 42km | TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI | opłacono on-line |
40 | Asayevich Roman | Mińsk | Białoruś | START - 42km | amator | opłacono on-line |
41 | Kołtysz Roman | Myszków | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
42 | Serafiński Mirosław | Poznań | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
43 | Kubiak Rafał | Solec Kujawski | Polska | START - 42km | Soleccy Biegacze | opłacono on-line |
44 | Górski Kamil | Gniew | Polska | START - 42km | domRustykalny.pl | opłacono on-line |
45 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
46 | Paczkowski Rafał | Dobre Miasto | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
47 | Elminowski Edward | Olsztyn | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
48 | Kiryk Dariusz | Lubiszewo | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
49 | Chamerski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
50 | Dydak Dawid | Zawiercie | Polska | START - 42km | Team Deaf running | opłacono on-line |
51 | Lipka Jakub | Reda | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
52 | Halik Tomasz | Kwidzyn | Polska | START - 42km | Novartis Running Team | opłacono on-line |
53 | Stasiński Adam | Gdańsk | Polska | START - 42km | Run Beach Morning Team | opłacono on-line |
54 | Piekarski Dariusz | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
55 | Guzowski Jacek | Elbląg | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
56 | Kwiatkowski Radosław | Wałdowo Szlacheckie | Polska | START - 42km | ||
57 | Kwiatkowski Adam | Wałdowo Szlacheckie | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
58 | Pypeć Mariusz | Prabuty | Polska | START - 42km | Pogoń Prabuty | opłacono on-line |
59 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | START - 42km | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
60 | Kłaczyński Mariusz | Grudziądz | Polska | START - 42km | # Biegacze | |
61 | Abucewicz Waldemar | Władysławowo | Polska | START - 42km | MKS Władysławowo | opłacono on-line |
62 | Jerzewski Leszek | Łódź | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
63 | Gendig-Formela Ryszard | Nowa Wieś Lęborska | Polska | START - 42km | AMBITIOUS RUNNERS TEAM | opłacono on-line |
64 | Stradomski Roman | Gdańsk | Polska | START - 42km | Tri Mama | opłacono on-line |
65 | stanco mariola stanco | rumia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
66 | Smyk Kamil | Rumia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
67 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | START - 42km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
68 | Czachorowski Adrian | Subkowy | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
69 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
70 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
71 | Jastrzembski Edmund | Gdańsk | Polska | START - 42km | Silesia Marathon Team | opłacono on-line |
72 | Brzozowski Piotr | Rokitki | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
73 | Aleksandrowicz Krzysztof | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
74 | Piwański Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
75 | Grzywacz Karol | Gdynia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
76 | Szeler Joanna | Warszawa | Polska | START - 42km | Silesia Marathon Team/Nagonka/Biegająca z psami | |
77 | ENGLERT PAWEŁ | GDYNIA | Polska | START - 42km | BHMW_Gdynia | opłacono on-line |
78 | Walkowicz Bartłomiej | Gdynia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
79 | Trzciński GRZEGORZ | PRABUTY | Polska | START - 42km | Pogoń Prabuty | opłacono on-line |
80 | Jurga Kamila | Gdansk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
81 | Lange Katarzyna | Gdańsk | Polska | START - 42km | Iron Team | opłacono on-line |
82 | Witkowski Robert | Gdansk | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
83 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | Polska | START - 42km | ||
84 | Koziarska Anna | Elbląg | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
85 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
86 | BARANOWSKI Marek | Kosakowo | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
87 | Belka Przemysław | Iława | Polska | START - 42km | Iława Biega | opłacono on-line |
88 | Michalik Tomasz | Gdańsk | Polska | START - 42km | 4plusMOPS | opłacono on-line |
89 | Ostrowski Józef | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto | opłacono on-line |
90 | Przybylski Patryk | Toruń | Polska | START - 42km | ||
91 | Grzelak Robert | Gardeja | Polska | START - 42km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
92 | Walkiewicz Karol | Tczew | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
93 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | Polska | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
94 | ŚCIECHOWICZ Adam | Gdynia | Polska | START - 42km | Centrum Operacji Morskich | opłacono on-line |
95 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | Polska | START - 42km | Polska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
96 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | START - 42km | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
97 | Adamska Justyna | Banino | Polska | START - 42km | ||
98 | Licznerski Artur | Juszkowo | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
99 | Waligórski Tomasz | Gdynia | Polska | START - 42km | opłacono on-line | |
100 | Fabich Andrzej | Tczew | Polska | START - 42km | Zimne piwko już czeka na mecie | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13982