Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abucewicz Waldemar Władysławowo START - 42km MKS Władysławowo opłacono on-line
2 Adamska Justyna Banino START - 42km
3 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
4 Asayevich Roman Mińsk START - 42km amator opłacono on-line
5 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN START - 42km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
6 BARANOWSKI Marek Kosakowo START - 42km opłacono on-line
7 Barcikowski Krzysztof Malbork START - 42km GRUPA MALBORK opłacono on-line
8 Belka Przemysław Iława START - 42km Iława Biega opłacono on-line
9 Bladowski Borys Rokocin START - 42km THALES opłacono
10 Borkowski Michał Gdańsk START - 42km opłacono on-line
11 Brzozowski Piotr Rokitki START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
12 Caban Wojciech Tczew START - 42km opłacono on-line
13 Chamerski Bartosz Dzierzgoń START - 42km opłacono on-line
14 Chyła Tomasz Gdańsk START - 42km opłacono on-line
15 Ćwikliński Stanisław Rokitki START - 42km opłacono on-line
16 Czachorowski Adrian Subkowy START - 42km opłacono on-line
17 CZAPSKI-PRUSZAK Piotr Tczew START - 42km opłacono on-line
18 Czechowska Dorota Subkowy START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
19 Czechowski Dawid Subkowy START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
20 Dydak Dawid Zawiercie START - 42km Team Deaf running opłacono on-line
21 Elminowski Edward Olsztyn START - 42km opłacono on-line
22 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA START - 42km BHMW_Gdynia opłacono on-line
23 Fabich Andrzej Tczew START - 42km Zimne piwko już czeka na mecie opłacono on-line
24 Gdaniec Sławomir Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
25 Gendig-Formela Ryszard Nowa Wieś Lęborska START - 42km AMBITIOUS RUNNERS TEAM opłacono on-line
26 Golec Ryszard Żywiec START - 42km KT Żywiec opłacono on-line
27 Górski Kamil Gniew START - 42km domRustykalny.pl opłacono on-line
28 Gruchała Radosław Kościerzyna START - 42km opłacono on-line
29 Gruszeczka Mateusz Gdynia START - 42km Polska Grupa Biegowa opłacono on-line
30 Grzelak Robert Gardeja START - 42km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
31 Grzywacz Karol Gdynia START - 42km opłacono on-line
32 Gumkowski Mateusz Kwidzyn START - 42km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
33 Gurbowicz Jarosław Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
34 Guzowski Jacek Elbląg START - 42km opłacono on-line
35 Głupczyk Tadeusz Warszawa START - 42km Grupa Biegowa Parkrun Warszawa opłacono on-line
36 Halik Tomasz Kwidzyn START - 42km Novartis Running Team opłacono on-line
37 Janas Anna Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
38 Jastrzembski Edmund Gdańsk START - 42km Silesia Marathon Team opłacono on-line
39 Jerzewski Leszek Łódź START - 42km opłacono on-line
40 Jurga Kamila Gdansk START - 42km opłacono on-line
41 Kamiński Bartosz Gdynia START - 42km @Ultravege
42 Kania Maciej Rumia START - 42km opłacono on-line
43 Kiryk Dariusz Lubiszewo START - 42km opłacono on-line
44 Kmieć Cezary Warszawa START - 42km Axians Running Team opłacono on-line
45 Kobyra Janusz Elbląg START - 42km opłacono on-line
46 Konarzewski Jacek Rumia START - 42km Rumia biega opłacono on-line
47 Koszyk Krzysztof Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
48 Kowalska Iwona Mosty START - 42km Wymiatacze opłacono on-line
49 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski START - 42km opłacono on-line
50 Kowalski Waldemar Borkowo START - 42km Leasing Polski Team opłacono on-line
51 Koziarska Anna Elbląg START - 42km opłacono on-line
52 Kołomyjski Andrzej Gdańsk START - 42km opłacono on-line
53 Kołtysz Roman Myszków START - 42km opłacono on-line
54 Kruszyńska Barbara Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
55 Kubiak Rafał Solec Kujawski START - 42km Soleccy Biegacze opłacono on-line
56 Kurzawski Andrzej Gdańsk START - 42km opłacono
57 Kwiatkowska Anna Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
58 Kwiatkowski Adam Wałdowo Szlacheckie START - 42km opłacono on-line
59 Kwiatkowski Radosław Wałdowo Szlacheckie START - 42km
60 Kwiecień Maciej Tczew START - 42km opłacono on-line
61 Kłaczyński Mariusz Grudziądz START - 42km # Biegacze
62 Lange Katarzyna Gdańsk START - 42km Iron Team opłacono on-line
63 Laniecki Wiesław Gdynia START - 42km Arka Gdynia opłacono on-line
64 Lianguzova Svitlana Kijów START - 42km opłacono on-line
65 Licznerski Artur Juszkowo START - 42km opłacono on-line
66 Lipka Jakub Reda START - 42km opłacono on-line
67 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
68 Maszota Franciszek Bartoszyce START - 42km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
69 Michalik Tomasz Gdańsk START - 42km 4plusMOPS opłacono on-line
70 Mudziejewski Jarosław Bydgoszcz START - 42km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
71 Ņilovs Valdis Ogre START - 42km MARATONA KLUBS opłacono on-line
72 Nowak Aleksander Gdańsk START - 42km opłacono on-line
73 Okła Patrycja Gdańsk START - 42km
74 Ostrowski Józef Tczew START - 42km Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto opłacono on-line
75 Paczkowski Rafał Dobre Miasto START - 42km opłacono on-line
76 Piekarski Dariusz Tczew START - 42km opłacono on-line
77 Piotrowska Lucyna Wielgłowy START - 42km opłacono on-line
78 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański START - 42km opłacono on-line
79 Pobłocki Jan Gdańsk START - 42km Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono on-line
80 Potoczek Andrzej Lichnowy START - 42km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
81 Pruszyńska Marlena Tczew START - 42km opłacono on-line
82 Przybylski Patryk Toruń START - 42km
83 Puchalski Dawid ELBLĄG START - 42km opłacono on-line
84 Puławski Kazimierz Łyse START - 42km ŁYSE
85 Pypeć Mariusz Prabuty START - 42km Pogoń Prabuty opłacono on-line
86 Rekowski Kazimierz Tczew START - 42km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
87 Rudźko Wojciech Wejherowo START - 42km opłacono on-line
88 Rymkiewicz Aleksandra Elblag START - 42km opłacono on-line
89 ŚCIECHOWICZ Adam Gdynia START - 42km Centrum Operacji Morskich opłacono on-line
90 Serafiński Mirosław Poznań START - 42km opłacono on-line
91 Skārda Dzintra Aizkraukle START - 42km AIZKRAUKLE opłacono on-line
92 Skwierawski Grzegorz Pszczółki START - 42km Alior Running Team
93 Smyk Kamil Rumia START - 42km opłacono on-line
94 Sobczak Borys Sobczak Olsztyn START - 42km opłacono on-line
95 stanco mariola stanco rumia START - 42km opłacono on-line
96 Stasiński Adam Gdańsk START - 42km Run Beach Morning Team opłacono on-line
97 Stefański Andrzej ELBLĄG START - 42km Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
98 Stojak Krzysztof Suchy Dąb START - 42km opłacono on-line
99 Stolarski Jacek Gdańsk START - 42km
100 Stradomski Roman Gdańsk START - 42km Tri Mama opłacono on-line


Wyświetleń: 10999

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ