Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# Biegacze | |||||||||
1 | Kłaczyński Mariusz | Grudziądz | START - 42km | # Biegacze | |||||
4plusMOPS | |||||||||
2 | Michalik Tomasz | Gdańsk | START - 42km | 4plusMOPS | opłacono on-line | ||||
@Ultravege | |||||||||
3 | Kamiński Bartosz | Gdynia | START - 42km | @Ultravege | |||||
AIZKRAUKLE | |||||||||
4 | Skārda Dzintra | Aizkraukle | START - 42km | AIZKRAUKLE | opłacono on-line | ||||
AMBITIOUS RUNNERS TEAM | |||||||||
5 | Gendig-Formela Ryszard | Nowa Wieś Lęborska | START - 42km | AMBITIOUS RUNNERS TEAM | opłacono on-line | ||||
ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM | |||||||||
6 | Szerszeń Michał | Kwidzyn | START - 42km | ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
Alior Running Team | |||||||||
7 | Skwierawski Grzegorz | Pszczółki | START - 42km | Alior Running Team | |||||
Arka Gdynia | |||||||||
8 | Laniecki Wiesław | Gdynia | START - 42km | Arka Gdynia | opłacono on-line | ||||
Axians Running Team | |||||||||
9 | Kmieć Cezary | Warszawa | START - 42km | Axians Running Team | opłacono on-line | ||||
BHMW_Gdynia | |||||||||
10 | ENGLERT PAWEŁ | GDYNIA | START - 42km | BHMW_Gdynia | opłacono on-line | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | |||||||||
11 | Maszota Franciszek | Bartoszyce | START - 42km | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | |||||
Biegający Tczew | |||||||||
12 | Kwiatkowska Anna | Tczew | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
13 | Kruszyńska Barbara | Tczew | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
14 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
15 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
16 | Aleksandrowicz Krzysztof | Tczew | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
17 | Brzozowski Piotr | Rokitki | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
18 | Czechowska Dorota | Subkowy | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
19 | Czechowski Dawid | Subkowy | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
20 | Janas Anna | Tczew | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
21 | Gdaniec Sławomir | Tczew | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
22 | Koszyk Krzysztof | Tczew | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
23 | Łuczak Justyna | Tczew | START - 42km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto | |||||||||
24 | Ostrowski Józef | Tczew | START - 42km | Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto | opłacono on-line | ||||
Centrum Operacji Morskich | |||||||||
25 | ŚCIECHOWICZ Adam | Gdynia | START - 42km | Centrum Operacji Morskich | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
26 | Rekowski Kazimierz | Tczew | START - 42km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
Elbażant | |||||||||
27 | Zamorski Adam Zamorski | Elbląg | START - 42km | Elbażant | opłacono on-line | ||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
28 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | START - 42km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
29 | Grzelak Robert | Gardeja | START - 42km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
30 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | START - 42km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Grupa Biegowa Parkrun Warszawa | |||||||||
31 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | START - 42km | Grupa Biegowa Parkrun Warszawa | opłacono on-line | ||||
Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | |||||||||
32 | Pobłocki Jan | Gdańsk | START - 42km | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi | opłacono on-line | ||||
Iron Team | |||||||||
33 | Lange Katarzyna | Gdańsk | START - 42km | Iron Team | opłacono on-line | ||||
Iława Biega | |||||||||
34 | Belka Przemysław | Iława | START - 42km | Iława Biega | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
35 | Bąkowski Tadeusz | ROKOCIN | START - 42km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KT Żywiec | |||||||||
36 | Golec Ryszard | Żywiec | START - 42km | KT Żywiec | opłacono on-line | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
37 | Waśniewski Edward | Pelplin | START - 42km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line | ||||
Leasing Polski Team | |||||||||
38 | Kowalski Waldemar | Borkowo | START - 42km | Leasing Polski Team | opłacono on-line | ||||
MARATONA KLUBS | |||||||||
39 | Ņilovs Valdis | Ogre | START - 42km | MARATONA KLUBS | opłacono on-line | ||||
MKS Władysławowo | |||||||||
40 | Abucewicz Waldemar | Władysławowo | START - 42km | MKS Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Maratończyk - Elbląg | |||||||||
41 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | START - 42km | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line | ||||
Novartis Running Team | |||||||||
42 | Halik Tomasz | Kwidzyn | START - 42km | Novartis Running Team | opłacono on-line | ||||
PARKRUN GDYNIA | |||||||||
43 | Słowiński Roman | GDYNIA | START - 42km | PARKRUN GDYNIA | opłacono on-line | ||||
PIES ICH GANIAŁ | |||||||||
44 | Wysocki Mariusz | Prabuty | START - 42km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line | ||||
45 | Wysocka Alicja | Prabuty | START - 42km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
46 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | START - 42km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
Pogoń Prabuty | |||||||||
47 | Trzciński GRZEGORZ | PRABUTY | START - 42km | Pogoń Prabuty | opłacono on-line | ||||
Pogoń Prabuty | |||||||||
48 | Pypeć Mariusz | Prabuty | START - 42km | Pogoń Prabuty | opłacono on-line | ||||
Polska Grupa Biegowa | |||||||||
49 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | START - 42km | Polska Grupa Biegowa | opłacono on-line | ||||
Rumia biega | |||||||||
50 | Konarzewski Jacek | Rumia | START - 42km | Rumia biega | opłacono on-line | ||||
Run Beach Morning Team | |||||||||
51 | Stasiński Adam | Gdańsk | START - 42km | Run Beach Morning Team | opłacono on-line | ||||
Silesia Marathon Team | |||||||||
52 | Jastrzembski Edmund | Gdańsk | START - 42km | Silesia Marathon Team | opłacono on-line | ||||
Silesia Marathon Team/Nagonka/Biegająca z psami | |||||||||
53 | Szeler Joanna | Warszawa | START - 42km | Silesia Marathon Team/Nagonka/Biegająca z psami | |||||
Soleccy Biegacze | |||||||||
54 | Kubiak Rafał | Solec Kujawski | START - 42km | Soleccy Biegacze | opłacono on-line | ||||
Spartanie Dzieciom/ Golden Team | |||||||||
55 | Sypniewska Hanna | Gdynia | START - 42km | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | opłacono on-line | ||||
TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI | |||||||||
56 | wodejko artur | solec kujawski | START - 42km | TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI | opłacono on-line | ||||
THALES | |||||||||
57 | Bladowski Borys | Rokocin | START - 42km | THALES | opłacono | ||||
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | |||||||||
58 | Mudziejewski Jarosław | Bydgoszcz | START - 42km | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | opłacono on-line | ||||
Tam Tam Kolbudy | |||||||||
59 | Wasilewski Sławomir | Kolbudy | START - 42km | Tam Tam Kolbudy | opłacono on-line | ||||
Team Deaf running | |||||||||
60 | Dydak Dawid | Zawiercie | START - 42km | Team Deaf running | opłacono on-line | ||||
Tri Mama | |||||||||
61 | Stradomski Roman | Gdańsk | START - 42km | Tri Mama | opłacono on-line | ||||
WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE / BIEGAJĄCY TCZEW | |||||||||
62 | Tomczyk Piotr | Tczew | START - 42km | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE / BIEGAJĄCY TCZEW | opłacono on-line | ||||
Wymiatacze | |||||||||
63 | Kowalska Iwona | Mosty | START - 42km | Wymiatacze | opłacono on-line | ||||
Zimne piwko już czeka na mecie | |||||||||
64 | Fabich Andrzej | Tczew | START - 42km | Zimne piwko już czeka na mecie | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
65 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | START - 42km | opłacono on-line | |||||
66 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | START - 42km | opłacono on-line | |||||
67 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | START - 42km | opłacono on-line | |||||
68 | Waligórski Tomasz | Gdynia | START - 42km | opłacono on-line | |||||
69 | Licznerski Artur | Juszkowo | START - 42km | opłacono on-line | |||||
70 | Adamska Justyna | Banino | START - 42km | ||||||
71 | Walkiewicz Karol | Tczew | START - 42km | opłacono on-line | |||||
72 | Przybylski Patryk | Toruń | START - 42km | ||||||
73 | BARANOWSKI Marek | Kosakowo | START - 42km | opłacono on-line | |||||
74 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | START - 42km | opłacono on-line | |||||
75 | Koziarska Anna | Elbląg | START - 42km | opłacono on-line | |||||
76 | Wojnarowska Weronika | Gdynia | START - 42km | ||||||
77 | Witkowski Robert | Gdansk | START - 42km | opłacono on-line | |||||
78 | Jurga Kamila | Gdansk | START - 42km | opłacono on-line | |||||
79 | Walkowicz Bartłomiej | Gdynia | START - 42km | opłacono on-line | |||||
80 | Grzywacz Karol | Gdynia | START - 42km | opłacono on-line | |||||
81 | Piwański Krzysztof | Pruszcz Gdański | START - 42km | opłacono on-line | |||||
82 | Czachorowski Adrian | Subkowy | START - 42km | opłacono on-line | |||||
83 | Smyk Kamil | Rumia | START - 42km | opłacono on-line | |||||
84 | stanco mariola stanco | rumia | START - 42km | opłacono on-line | |||||
85 | Jerzewski Leszek | Łódź | START - 42km | opłacono on-line | |||||
86 | Kwiatkowski Adam | Wałdowo Szlacheckie | START - 42km | opłacono on-line | |||||
87 | Kwiatkowski Radosław | Wałdowo Szlacheckie | START - 42km | ||||||
88 | Guzowski Jacek | Elbląg | START - 42km | opłacono on-line | |||||
89 | Piekarski Dariusz | Tczew | START - 42km | opłacono on-line | |||||
90 | Lipka Jakub | Reda | START - 42km | opłacono on-line | |||||
91 | Chamerski Bartosz | Dzierzgoń | START - 42km | opłacono on-line | |||||
92 | Kiryk Dariusz | Lubiszewo | START - 42km | opłacono on-line | |||||
93 | Elminowski Edward | Olsztyn | START - 42km | opłacono on-line | |||||
94 | Paczkowski Rafał | Dobre Miasto | START - 42km | opłacono on-line | |||||
95 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | START - 42km | opłacono on-line | |||||
96 | Serafiński Mirosław | Poznań | START - 42km | opłacono on-line | |||||
97 | Kołtysz Roman | Myszków | START - 42km | opłacono on-line | |||||
98 | Lianguzova Svitlana | Kijów | START - 42km | opłacono on-line | |||||
99 | Kwiecień Maciej | Tczew | START - 42km | opłacono on-line | |||||
100 | Kania Maciej | Rumia | START - 42km | opłacono on-line | |||||
101 | Okła Patrycja | Gdańsk | START - 42km | ||||||
102 | Pruszyńska Marlena | Tczew | START - 42km | opłacono on-line | |||||
103 | Caban Wojciech | Tczew | START - 42km | opłacono on-line | |||||
104 | Kołomyjski Andrzej | Gdańsk | START - 42km | opłacono on-line | |||||
105 | Nowak Aleksander | Gdańsk | START - 42km | opłacono on-line | |||||
106 | Chyła Tomasz | Gdańsk | START - 42km | opłacono on-line | |||||
107 | Gruchała Radosław | Kościerzyna | START - 42km | opłacono on-line | |||||
108 | Rymkiewicz Aleksandra | Elblag | START - 42km | opłacono on-line | |||||
109 | Kobyra Janusz | Elbląg | START - 42km | opłacono on-line | |||||
110 | Sobczak Borys Sobczak | Olsztyn | START - 42km | opłacono on-line | |||||
111 | Wierzba Krzysztof | Gdańsk | START - 42km | opłacono on-line | |||||
112 | Borkowski Michał | Gdańsk | START - 42km | opłacono on-line | |||||
113 | Puchalski Dawid | ELBLĄG | START - 42km | opłacono on-line | |||||
114 | Kurzawski Andrzej | Gdańsk | START - 42km | opłacono | |||||
115 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | START - 42km | ||||||
116 | Stolarski Jacek | Gdańsk | START - 42km | ||||||
117 | Zaborowski Mariusz | Malbork | START - 42km | opłacono on-line | |||||
118 | CZAPSKI-PRUSZAK Piotr | Tczew | START - 42km | opłacono on-line | |||||
amator | |||||||||
119 | Asayevich Roman | Mińsk | START - 42km | amator | opłacono on-line | ||||
domRustykalny.pl | |||||||||
120 | Górski Kamil | Gniew | START - 42km | domRustykalny.pl | opłacono on-line | ||||
kb Spoceni Nowa Sól | |||||||||
121 | Urlicki Lech | Nowa Sól | START - 42km | kb Spoceni Nowa Sól | opłacono on-line | ||||
ŁYSE | |||||||||
122 | Puławski Kazimierz | Łyse | START - 42km | ŁYSE |
Wyświetleń: 14186