Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sławiński Jarosław Kolonia Ostrowicka START 21km opłacono on-line
2 Golec Aleksandra Żywiec START 21km opłacono on-line
3 Gładykowski Łukasz Gniew START 21km tRUNsformacja GNIEWU opłacono on-line
4 Pepliński Grzegorz Gdańsk START 21km
5 Brosze Dominik Pelplin START 21km ZPS Tczew opłacono on-line
6 Laskowski Kamil Tczew START 21km
7 Tomaszewski Krzysztof Sobowidz START 21km opłacono on-line
8 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM START 21km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
9 Zvejnieks Artis Aizkraukle START 21km AIZKRAUKLE / MARATONA KLUBS opłacono on-line
10 Kegis Gunārs Riga START 21km VSK Noskrien opłacono on-line
11 Klimkowski Zdzisław Malbork START 21km opłacono on-line
12 Kuciński Łukasz Elbląg START 21km opłacono on-line
13 JEZIERSKI TOMASZ TCZEW START 21km
14 Kaczmarek-Byzdra Aleksandra Chwaszczyno START 21km Kaczmarek Team opłacono on-line
15 Odziemczyk Tomasz Elbląg START 21km evoubezpieczenia.pl opłacono on-line
16 Kaiser Krzysztof Gniew START 21km opłacono on-line
17 Miesiarczyk Janusz Rożental START 21km opłacono on-line
18 Iveruk Mykhaylo Rivne START 21km SC BIG-TIME RIVNE opłacono on-line
19 Rataj Jola Tczew START 21km Thales opłacono
20 JANIA JANUSZ Rotmanka START 21km opłacono on-line
21 Nawrocki Mariusz Gdańsk START 21km grupa B- 65 opłacono on-line
22 Sosnowski Adam Ostróda START 21km ForBET Runners opłacono on-line
23 Lipke Krzysztof Tczew START 21km CrossElite/Thales
24 Rublis Aigars Aizkraukle START 21km AIZKRAUKLE / MARATONA KLUBS opłacono
25 Krakowski Jan Gdynia START 21km Invictus 3City / Emanuel Berg opłacono on-line
26 Serzysko Wojciech Malbork START 21km opłacono on-line
27 Kukula Janusz Rokitki START 21km opłacono on-line
28 Maj Izabela Tczew START 21km Biegający Tczew opłacono on-line
29 LUKASZEWSKI MARCIN PRABUTY START 21km Thales opłacono
30 Durkiewicz Aleksander Braniewo START 21km opłacono
31 PEPLIŃSKI Grzegorz Sztum START 21km LKS Zantyr Sztum opłacono
32 Falba Paweł Gdańsk START 21km Borys Team opłacono on-line
33 Janka Maciej Pelplin START 21km opłacono on-line
34 Oliński Wojciech Malbork START 21km Arkadiusz Gardzielewski Running Team opłacono on-line
35 Dubiel Piotr Gniszewo START 21km opłacono on-line
36 Szajkowski Bartek Tczew START 21km ATP Adhesive Systems Running Team opłacono on-line
37 Lewandowska Ewelina Gdansk START 21km opłacono on-line
38 Bławat Marcin Pruszcz Gdanski START 21km opłacono on-line
39 Dobrzyński Henryk Gdańsk START 21km Maraton 1987 opłacono on-line
40 Dobrzyńska Weronika Olsztyn START 21km Maraton 1987 opłacono on-line
41 Kossecki Michał Tczew START 21km opłacono on-line
42 Rutkowska Joanna Luzino START 21km GKS Kaszubi Luzino opłacono on-line
43 DALKE JOWITA Gdańsk START 21km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
44 Wiśniewska Kornelia Gdańsk START 21km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
45 Kwiatkowski Michał wejherowo START 21km opłacono on-line
46 Gibas Jacek Czarlin START 21km Biegający Tczew
47 marchenko dmitriy Россия, Калининград START 21km opłacono on-line
48 Kolyagina Anastasia Kaliningrad START 21km opłacono on-line
49 CHERSKAIA VALERIIA Kaliningrad START 21km opłacono on-line
50 Bolewski Adam Gdańsk START 21km Foto Web opłacono on-line
51 Nowacki Mirosław Starogard Gd. START 21km opłacono on-line
52 Urbański Marcin Knybawa START 21km FC Knybawa opłacono on-line
53 Stanisławski Patryk Starogard Gdański START 21km Dovista active team opłacono on-line
54 Ruta Damian Warszawa START 21km Nike Running Team opłacono on-line
55 Banyś Bartek Tczew START 21km opłacono on-line
56 Pasierbska Ewa Gdańsk START 21km opłacono on-line
57 Spławiński Paweł Tczew START 21km APATOR Metrix S.A. opłacono on-line
58 jarocki jacek braniewo START 21km opłacono on-line
59 Tobiańska Hanna Tczew START 21km Biegający Tczew opłacono
60 Murawski Mariusz Tczew START 21km Apator Metrix S.A. opłacono on-line
61 Połomski Jarosław Gniew START 21km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
62 Šale Ivita Aizkraukle START 21km AIZKRAUKLE opłacono on-line
63 Panteļejeva Angelika Aizkraukle START 21km AIZKRAUKLE opłacono on-line
64 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia START 21km KUJAWSCY Runners opłacono on-line
65 Wągiel Andrzej Pelplin START 21km opłacono on-line
66 Kryger Karol Tczew START 21km opłacono on-line
67 Caban Wojciech Tczew START 21km opłacono on-line
68 Chojnacki Krzysztof Pelplin START 21km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono on-line
69 Drząszcz Marcin Tczew START 21km opłacono on-line
70 Lewandowski Dariusz Pelplin START 21km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team opłacono on-line
71 Lorenc Roman Pelplin START 21km Dovista Activ Team
72 Nowicki Jacek Reda START 21km GORE-da opłacono on-line
73 Dudziak Mateusz Tczew START 21km Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka opłacono on-line
74 Wenta Andrzej Gdańsk START 21km Thales opłacono
75 Markowski Szymon Tczew START 21km Thales opłacono
76 Nowakowski Czeslaw Warszawa START 21km Klub Biegacza GOCH opłacono on-line
77 Urbański Marcin Knybawa START 21km
78 Krzak Jerzy Gdańsk START 21km TKKF Rozstaje opłacono on-line
79 Dziedziński Łukasz Pelplin START 21km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
80 MAJNA Kazimierz Gdynia START 21km Parkrun Gdynia opłacono on-line
81 Kujawski Grzegorz Puck START 21km opłacono on-line
82 STEMPIN PIOTR STEMPIN Gdańsk START 21km opłacono on-line
83 Hapke Tomasz Wilkowo START 21km Traktor team gm kwidzyn
84 Pek Grzegorz Gniew START 21km opłacono on-line
85 Stachowiak Łukasz Straszyn START 21km opłacono on-line
86 Shumik Alena Brest START 21km opłacono on-line
87 Bejrowski Piotr Gdańsk START 21km SKRZAT TEAM opłacono on-line
88 ŁABĘDZKA Elżbieta Gdańsk START 21km opłacono on-line
89 Krusiński Mirosław Sztum START 21km Thales opłacono on-line
90 Ludwik Andrzej Sztum START 21km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
91 Walkowiak Marcin Subkowy START 21km Agros-TJ opłacono on-line
92 Ulanowski Marek Tczew START 21km Biegający Tczew opłacono on-line
93 Kamińska Joanna Aniołowo START 21km opłacono on-line
94 Wiczyński Krzysztof Aniołowo START 21km opłacono on-line
95 Prokopiuk Krzysztof Gdynia START 21km opłacono on-line
96 Florczak Mariusz Bąkowo START 21km opłacono on-line
97 Goike Piotr Skowarcz START 21km biegam bo lubię opłacono on-line
98 Klewek Andrzej Gdańsk START 21km opłacono on-line
99 Kaźmierski Wojciech Tczew START 21km opłacono on-line
100 Śrutkowski Sylwester Sztum START 21km opłacono on-line


Wyświetleń: 12231

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ