Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | START 21km | Taka RYBA | opłacono on-line |
2 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | START 21km | COM-DKM | opłacono on-line |
3 | Wróblewski Tomasz | Elbląg | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
4 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | START 21km | Taka RYBA | opłacono on-line |
5 | Pawłowski Mirosław | Gdańsk | Polska | START 21km | limit osiągnięty | |
6 | Cichocka Alicja | Gdańsk | Polska | START 21km | limit osiągnięty | |
7 | NOWIŃSKI MATEUSZ | Grudziądz | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
8 | Stańczyk Wojciech | Tczew | Polska | START 21km | Biegajacy Tczew / Dovista Active Team | opłacono on-line |
9 | Frukacz Kamil | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
10 | Maciejewski Paweł | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
11 | Pustkowski Rafał | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
12 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | START 21km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
13 | rogoziewicz piotr | grudziądz | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
14 | Serafin Dorota | Rokitki | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
15 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
16 | Jasnoch Robert | Starogard Gdański | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
17 | Brój Ryszard | Gdańsk | Polska | START 21km | Angelika Team | opłacono on-line |
18 | Olesiejuk Marta | Gdynia | Polska | START 21km | C.U.G | opłacono on-line |
19 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | Polska | START 21km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
20 | Richter Jacek | Gdańsk | Polska | START 21km | Taka RYBA / Koty3! | opłacono on-line |
21 | de Virion Aleksandra | Gdańsk | Polska | START 21km | Taka RYBA / Koty3! | opłacono on-line |
22 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | START 21km | Taka RYBA | opłacono on-line |
23 | DWORSKI Sławomir | TCZEW | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
24 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | START 21km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
25 | Lewiński Jakub | Wejherowo | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
26 | Pitak Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | START 21km | 49BLot/Pruszcz Biega | opłacono on-line |
27 | Peter Zdzisław | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
28 | Góka Arkadiusz | Elbląg | Polska | START 21km | NETFRONT | limit osiągnięty |
29 | Szlija Sławomir | Tczew | Polska | START 21km | CrossElite,Reebok Run Crew | opłacono on-line |
30 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | START 21km | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
31 | Kostuch Adam | Gdańsk | Polska | START 21km | Hodor Team | opłacono on-line |
32 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | START 21km | LIVESTRONG | limit osiągnięty |
33 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
34 | Kobyliński Michał | Ostróda | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
35 | Niemiałkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
36 | Kwapisz Wigna | Gdańsk | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
37 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
38 | BOGUSZEWSKI Bartosz | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
39 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | START 21km | Eaton Running Team / Pruszcz Biega | opłacono on-line |
40 | Grucza Karolina | Pruszcz Gdański | Polska | START 21km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
41 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Polska | START 21km | Pruszcz Biega Show Must Go On | opłacono on-line |
42 | Szlija Natalia | Tczew | Polska | START 21km | CrossElite/SowińskiTeam | opłacono on-line |
43 | Moszyński Marek | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
44 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
45 | Drewa Tomasz | Gdynia | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
46 | Puczyńska Anna | Rajkowy | Polska | START 21km | Reebok Run Crew Tczew/CrossElite | opłacono on-line |
47 | Piekut Anna | Tczew | Polska | START 21km | CrossElite | opłacono on-line |
48 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
49 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
50 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | START 21km | Wkurw_team | opłacono on-line |
51 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | START 21km | Pruszcz Biega "SHOW MUST GO ON" | opłacono on-line |
52 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | START 21km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
53 | Puczyński Karol | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
54 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Polska | START 21km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
55 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | START 21km | KS Sokół Zblewo | limit osiągnięty |
56 | Angielczyk Adam | Gdańsk | Polska | START 21km | reaktywuj sie w maratonie | opłacono on-line |
57 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | START 21km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
58 | Borys Tomasz | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
59 | STANISZEWSKI PAWEŁ | ELBLĄG | Polska | START 21km | ZKS OLIMPIA ELBLĄG | opłacono on-line |
60 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | START 21km | limit osiągnięty | |
61 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
62 | Kamińska Daniela | Tczew | Polska | START 21km | SportLevel Tczew | opłacono on-line |
63 | Michalak Marek | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
64 | Rataj Jędrzej Rataj | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
65 | Steinka Mateusz | Tczew | Polska | START 21km | Team Tapflo | opłacono on-line |
66 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | START 21km | CFMT | opłacono on-line |
67 | Zabrocki Łukasz | Tczew | Polska | START 21km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / Sowiński Team | opłacono on-line |
68 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Polska | START 21km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
69 | Bzowski Przemysław | Tczew | Polska | START 21km | Intel Runners | opłacono |
70 | Podhorodecki Arkadiusz | Elbląg | Polska | START 21km | ETT - Elbląg Triathlon Team. | opłacono on-line |
71 | Gajda Maciej | Gdynia | Polska | START 21km | MAM TĘ MOC TEAM | opłacono on-line |
72 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | START 21km | SPRINT S.A. | opłacono on-line |
73 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | START 21km | Kolarz-Pol | opłacono on-line |
74 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | START 21km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
75 | Szymański Artur | Gdańsk | Polska | START 21km | LOTOS TEAM | opłacono on-line |
76 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | START 21km | Team Tapflo | opłacono on-line |
77 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
78 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | START 21km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
79 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | START 21km | KS SOKÓŁ ZBLEWO | opłacono on-line |
80 | Skweres Adriana | Pelplin | Polska | START 21km | Ada biega | opłacono on-line |
81 | Zieliński Maciej | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
82 | Trzebiatowski Jerzy | Gdynia | Polska | START 21km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
83 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
84 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
85 | Serwiński Włodzimierz | Kielno | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
86 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
87 | Matyszewski Marcin | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
88 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START 21km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
89 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
90 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
91 | Koska-Czapiewska Emilia | Zabagno | Polska | START 21km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
92 | Piechowski Piotr | Tczew | Polska | START 21km | Niepubliczna Szkoła im. Św. Ojca Pio | opłacono on-line |
93 | Guz Klaudia | Subkowy | Polska | START 21km | Niepubliczna Szkoła im. Św. Ojca Pio | opłacono on-line |
94 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
95 | Bazak Cezary | Bydgoszcz | Polska | START 21km | Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych | opłacono on-line |
96 | Cichońska-Bazak Marzena | Bydgoszcz | Polska | START 21km | Czarne Stopy. SM | opłacono on-line |
97 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
98 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
99 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
100 | Niewiadomski Patryk | Czarlin | Polska | START 21km | Biegający Tczew / Sowiński Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24279