WYNIKI - Półmaraton

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 390 SOWIŃSKI PATRYK M 1 M 0-29 TCZEW PACKMAN TEAM/ PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 21km 1:12:25 17.40 [km/h] 0:03:27 [min/km]
2 229 IVERUK MYKHAYLO M 2 M 40-49 RIVNE SC BIG-TIME RIVNE 21km 1:12:33 17.37 [km/h] 0:03:27 [min/km]
3 269 KUJAWSKI GRZEGORZ M 3 M 40-49 PUCK 21km 1:14:44 16.86 [km/h] 0:03:34 [min/km]
4 412 SZYMAŃSKI SEBASTIAN M 4 M 0-29 1 SZPRUDOWO RULIŃSKIRUNNINGTEAM 21km 1:15:30 16.69 [km/h] 0:03:36 [min/km]
5 374 RUTA DAMIAN M 5 M 30-39 1 WARSZAWA NIKE RUNNING TEAM 21km 1:17:29 16.26 [km/h] 0:03:41 [min/km]
6 231 JAKUBOWSKI MAREK M 6 M 40-49 1 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A. 21km 1:20:01 15.75 [km/h] 0:03:49 [min/km]
7 392 STACHOWIAK ŁUKASZ M 7 M 30-39 2 STRASZYN 21km 1:20:32 15.65 [km/h] 0:03:50 [min/km]
8 247 KEGIS GUNĀRS M 8 M 50-59 1 RIGA VSK NOSKRIEN 21km 1:20:47 15.60 [km/h] 0:03:51 [min/km]
9 432 WICENBACH ARKADIUSZ M 9 M 30-39 3 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 21km 1:20:47 15.60 [km/h] 0:03:51 [min/km]
10 324 OLIŃSKI WOJCIECH M 10 M 50-59 2 MALBORK ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM 21km 1:23:39 15.06 [km/h] 0:03:59 [min/km]
11 344 PIJANOWSKI WOJCIECH M 11 M 0-29 2 TCZEW BASE GROUP / SOWIŃSKI TEAM 21km 1:23:47 15.04 [km/h] 0:03:59 [min/km]
12 214 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 12 M 40-49 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:24:14 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km]
13 450 ZVEJNIEKS ARTIS M 13 M 40-49 3 AIZKRAUKLE AIZKRAUKLE / MARATONA KLUBS 21km 1:24:19 14.94 [km/h] 0:04:01 [min/km]
14 194 DUDZIAK MATEUSZ M 14 M 0-29 3 TCZEW DOVISTA ACTIV TEAM/REAL-NA GWIAZDECZKA 21km 1:25:05 14.81 [km/h] 0:04:03 [min/km]
15 421 TRZEBIATOWSKI JERZY M 15 M 40-49 4 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 21km 1:26:37 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
16 235 JAROCKI JACEK M 16 M 30-39 4 BRANIEWO 21km 1:27:32 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
17 203 FLORCZAK MARIUSZ M 17 M 30-39 5 BĄKOWO 21km 1:28:22 14.26 [km/h] 0:04:12 [min/km]
18 403 SZAJKOWSKI BARTEK M 18 M 30-39 6 TCZEW ATP ADHESIVE SYSTEMS RUNNING TEAM 21km 1:28:32 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km]
19 420 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 19 M 40-49 5 TCZEW 21km 1:28:41 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km]
20 159 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA K 1 K 40-49 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS 21km 1:29:00 14.16 [km/h] 0:04:14 [min/km]
21 259 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 20 M 50-59 3 GDYNIA COM-DKM 21km 1:29:28 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
22 452 ŻURAWSKI MARIUSZ M 21 M 40-49 6 TCZEW TEAM TAPFLO 21km 1:30:33 13.91 [km/h] 0:04:19 [min/km]
23 402 SZABŁOWSKA IWONA K 2 K 30-39 JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA 21km 1:30:55 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km]
24 407 SZRAMKA ŁUKASZ M 22 M 30-39 7 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 21km 1:31:36 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
25 382 SHUMIK ALENA K 3 K 30-39 BREST 21km 1:31:41 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
26 428 WALKOWIAK MARCIN M 23 M 40-49 7 SUBKOWY AGROS-TJ 21km 1:31:56 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
27 242 KAISER KRZYSZTOF M 24 M 40-49 8 GNIEW 21km 1:32:53 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
28 213 GŁADYKOWSKI ŁUKASZ M 25 M 40-49 9 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 21km 1:33:06 13.53 [km/h] 0:04:26 [min/km]
29 394 STANISZEWSKI PAWEŁ M 26 M 30-39 8 ELBLĄG ZKS OLIMPIA ELBLĄG 21km 1:33:10 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km]
30 315 NOWACKI MIROSŁAW M 27 M 50-59 4 STAROGARD GD. 21km 1:33:43 13.44 [km/h] 0:04:28 [min/km]
31 223 GRZYSTEK ADAM M 28 M 30-39 9 KOWALE PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE 21km 1:34:11 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
32 401 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 29 M 30-39 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 21km 1:34:21 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
33 274 LENKIEWICZ TOMASZ M 30 M 30-39 11 MĄTOWY WIELKIE BELBAL TEAM 21km 1:34:36 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
34 425 URBANIAK DANIEL M 31 M 40-49 10 GDYNIA 21km 1:34:47 13.29 [km/h] 0:04:31 [min/km]
35 246 KAŹMIERSKI WOJCIECH M 32 M 30-39 12 TCZEW 21km 1:35:37 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
36 155 ANGIELCZYK ADAM M 33 M 30-39 13 GDAŃSK REAKTYWUJ SIE W MARATONIE 21km 1:35:39 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
37 307 NAWROCKI DARIUSZ M 34 M 30-39 14 GDAŃSK 21km 1:35:41 13.17 [km/h] 0:04:33 [min/km]
38 215 GOIKE PIOTR M 35 M 40-49 11 SKOWARCZ BIEGAM BO LUBIĘ 21km 1:35:45 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
39 293 MARCHENKO DMITRIY M 36 M 30-39 15 РОССИЯ, КАЛИНИНГРАД 21km 1:35:59 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
40 386 SŁAWIŃSKI JAROSŁAW M 37 M 40-49 12 KOLONIA OSTROWICKA 21km 1:36:01 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
41 260 KRAKOWSKI JAN M 38 M 0-29 4 GDYNIA INVICTUS 3CITY / EMANUEL BERG 21km 1:36:02 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
42 254 KOPEĆ IGOR M 39 M 40-49 13 GDYNIA 21km 1:36:03 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
43 373 RUCIŃSKI MAREK M 40 M 50-59 5 GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO 21km 1:36:04 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
44 238 JASKOT PIOTR M 41 M 50-59 6 GOŚCISZEWO 21km 1:36:19 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
45 169 BZOWSKI PRZEMYSŁAW M 42 M 30-39 16 TCZEW INTEL RUNNERS 21km 1:36:30 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
46 308 NAWROCKI MARIUSZ M 43 M 40-49 14 GDAŃSK GRUPA B- 65 21km 1:36:56 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km]
47 370 RUBLIS AIGARS M 44 M 50-59 7 AIZKRAUKLE AIZKRAUKLE / MARATONA KLUBS 21km 1:37:00 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km]
48 206 FRUKACZ KAMIL M 45 M 0-29 5 TCZEW 21km 1:37:23 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
49 368 ROKITA MARIUSZ M 46 M 40-49 15 GDYNIA ROCKYRUN 21km 1:37:28 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
50 306 NADOLSKI ŁUKASZ M 47 M 30-39 17 TCZEW BELBAL TEAM 21km 1:37:28 12.93 [km/h] 0:04:38 [min/km]
51 160 BAZAK CEZARY M 48 M 50-59 8 BYDGOSZCZ CENTRUM DOKTRYN I SZKOLENIA SIŁ ZBROJNYCH 21km 1:37:57 12.86 [km/h] 0:04:40 [min/km]
52 371 RUCHLEWICZ NATALIA K 4 K 0-29 1 SZTUM 21km 1:38:19 12.82 [km/h] 0:04:41 [min/km]
53 389 SOSNOWSKI ADAM M 49 M 30-39 18 OSTRÓDA FORBET RUNNERS 21km 1:38:25 12.80 [km/h] 0:04:41 [min/km]
54 167 BROSZE DOMINIK M 50 M 40-49 16 PELPLIN ZPS TCZEW 21km 1:38:41 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km]
55 196 DWORAKOWSKI MARCIN M 51 M 30-39 19 GNIEW 21km 1:38:54 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
56 236 JAROŃSKI JANUSZ M 52 M 30-39 20 TCZEW SOWIŃSKITEAM 21km 1:39:04 12.72 [km/h] 0:04:43 [min/km]
57 239 JASNOCH ROBERT M 53 M 40-49 17 STAROGARD GDAŃSKI 21km 1:39:08 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
58 154 ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW M 54 M 40-49 18 LĘBORK KOLARZ-POL 21km 1:39:12 12.70 [km/h] 0:04:43 [min/km]
59 241 KACZYŃSKI DANIEL M 55 M 30-39 21 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM 21km 1:39:24 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
60 313 NIEWIADOMSKI PATRYK M 56 M 0-29 6 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW / SOWIŃSKI TEAM 21km 1:39:43 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
61 342 PIEKUT ANNA K 5 K 40-49 1 TCZEW CROSSELITE 21km 1:39:58 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
62 418 TOMASZEWSKI KRZYSZTOF M 57 M 50-59 9 SOBOWIDZ 21km 1:40:30 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
63 209 GALIKOWSKI ADRIAN M 58 M 0-29 7 TCZEW 21km 1:40:41 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
64 321 ODZIEMCZYK TOMASZ M 59 M 30-39 22 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 21km 1:40:46 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
65 195 DURKIEWICZ ALEKSANDER M 60 M 40-49 19 BRANIEWO 21km 1:40:51 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
66 433 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 61 M 50-59 10 ANIOŁOWO 21km 1:41:00 12.48 [km/h] 0:04:49 [min/km]
67 357 PUSTÓWKA MARCIN M 62 M 30-39 23 GDYNIA 21km 1:41:20 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
68 189 DOBRZYŃSKI HENRYK M 63 M 50-59 11 GDAŃSK MARATON 1987 21km 1:41:26 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
69 350 POŁOMSKI JAROSŁAW M 64 M 60-69 1 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 21km 1:41:27 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
70 166 BORYS TOMASZ M 65 M 40-49 20 TCZEW 21km 1:41:32 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
71 188 DOBRZYŃSKA WERONIKA K 6 K 30-39 1 OLSZTYN MARATON 1987 21km 1:41:39 12.40 [km/h] 0:04:50 [min/km]
72 333 PASZTALENIEC WŁADYSŁAW M 66 M 40-49 21 TRĄBKI WIELKIE 21km 1:41:52 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
73 301 MICHALAK MAREK M 67 M 40-49 22 TCZEW 21km 1:41:58 12.36 [km/h] 0:04:51 [min/km]
74 211 GERING ADAM M 68 M 30-39 24 ZAJĄCZKOWO 21km 1:42:22 12.31 [km/h] 0:04:52 [min/km]
75 262 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 69 M 40-49 23 SZTUM THALES 21km 1:42:23 12.31 [km/h] 0:04:53 [min/km]
76 363 REZMER RYSZARD M 70 M 40-49 24 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 21km 1:42:27 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
77 255 KORDA MARCIN M 71 M 40-49 25 TCZEW 21km 1:42:28 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
78 411 SZYMAŃSKI ARTUR M 72 M 50-59 12 GDAŃSK LOTOS TEAM 21km 1:42:30 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
79 218 GROBELNY TOMASZ M 73 M 30-39 25 STAROGARD GD. BBL STAROGARD GD. 21km 1:42:34 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km]
80 193 DUBIELA HALINA K 7 K 50+ 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:42:55 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
81 302 MIESIARCZYK JANUSZ M 74 M 30-39 26 ROŻENTAL 21km 1:42:57 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
82 176 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 75 M 50-59 13 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 21km 1:42:58 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
83 358 PYRKA MICHAL M 76 M 30-39 27 PSZCZÓŁKI 21km 1:43:06 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
84 161 BEJROWSKI PIOTR M 77 M 30-39 28 GDAŃSK SKRZAT TEAM 21km 1:43:42 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
85 351 POSMYK ŁUKASZ M 78 M 30-39 29 TCZEW 21km 1:43:44 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
86 439 WOJCIECHOWSKI ADAM M 79 M 50-59 14 GDAŃSK TOMASZEWICZ TEAM 21km 1:43:47 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km]
87 292 MAMCARZ JAROSŁAW M 80 M 50-59 15 TCZEW WOPR 21km 1:44:01 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
88 276 LEWANDOWSKI DARIUSZ M 81 M 30-39 30 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA ACTIVE TEAM 21km 1:44:25 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
89 451 ŻEMETRO RYSZARD M 82 M 50-59 16 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 21km 1:44:27 12.06 [km/h] 0:04:58 [min/km]
90 376 ŠALE IVITA K 8 K 30-39 2 AIZKRAUKLE AIZKRAUKLE 21km 1:44:29 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km]
91 251 KLIMKOWSKI ZDZISŁAW M 83 M 30-39 31 MALBORK 21km 1:44:29 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km]
92 267 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 84 M 0-29 8 ELBLĄG 21km 1:44:36 12.05 [km/h] 0:04:59 [min/km]
93 444 ZAKRZEWSKI ANDRZEJ M 85 M 50-59 17 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:44:37 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
94 309 NELKE ELIASZ M 86 M 30-39 32 TCZEW APATOR METRIX S.A. 21km 1:44:42 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
95 345 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 87 M 30-39 33 GDAŃSK TAKA RYBA 21km 1:44:43 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
96 250 KLEWEK ANDRZEJ M 88 M 40-49 26 GDAŃSK 21km 1:44:50 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
97 449 ZIMNY SEBASTIAN M 89 M 30-39 34 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY , BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:45:14 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
98 164 BOLEWSKI ADAM M 90 M 40-49 27 GDAŃSK FOTO WEB 21km 1:45:17 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
99 404 SZCZYGLAK MARIUSZ M 91 M 40-49 28 TCZEW CROSSELITE 21km 1:45:18 11.97 [km/h] 0:05:01 [min/km]
100 334 PAUL KRZYSZTOF M 92 M 40-49 29 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 21km 1:45:51 11.90 [km/h] 0:05:02 [min/km]
101 408 SZUBARTOWICZ MAREK M 93 M 30-39 35 GDYNIA 21km 1:45:54 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km]
102 332 PASIERBSKA EWA K 9 K 0-29 2 GDAŃSK 21km 1:46:01 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
103 286 ŁOSIŃSKI DAMIAN M 94 M 30-39 36 GDAŃSK LOTOS TEAM 21km 1:46:03 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
104 413 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 95 M 60-69 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:46:08 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
105 365 ROBACZEWSKI TOMASZ M 96 M 40-49 30 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 21km 1:46:18 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
106 187 DEMBICKI DARIUSZ M 97 M 30-39 37 STAROGARD GDANSKI 21km 1:46:25 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
107 356 PUSTKOWSKI RAFAŁ M 98 M 40-49 31 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:46:35 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
108 341 PIEKARSKI PRZEMYSŁAW M 99 M 40-49 32 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:46:43 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
109 340 PIEKARSKA ANNA K 10 K 40-49 2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:46:44 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
110 240 KACZMAREK-BYZDRA ALEKSANDRA K 11 K 40-49 3 CHWASZCZYNO KACZMAREK TEAM 21km 1:46:50 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
111 423 ULANOWSKI MAREK M 100 M 50-59 18 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:47:03 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km]
112 183 CZECH PRZEMYSŁAW M 101 M 30-39 38 TCZEW CROSSELITE 21km 1:47:15 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
113 416 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 102 M 0-29 9 SZTUM 21km 1:47:59 11.67 [km/h] 0:05:09 [min/km]
114 210 GAŁKA GRZEGORZ M 103 M 40-49 33 GDAŃSK 21km 1:48:15 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
115 355 PUCZYŃSKI KAROL M 104 M 30-39 39 TCZEW 21km 1:48:19 11.63 [km/h] 0:05:09 [min/km]
116 419 TREĆ LEON M 105 M 60-69 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 21km 1:48:24 11.62 [km/h] 0:05:10 [min/km]
117 278 LIBAN ZYGFRYD M 106 M 70+ 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:48:34 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
118 384 SKWERES ADRIANA K 12 K 30-39 3 PELPLIN ADA BIEGA 21km 1:49:13 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km]
119 291 MAKOWSKI WALDEMAR M 107 M 40-49 34 TCZEW BIEGAJĄCY SILGAN 21km 1:49:16 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
120 443 ZACHAREK PIOTR M 108 M 0-29 10 TCZEW 21km 1:49:26 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
121 337 PERLEJEWSKI ROBERT M 109 M 40-49 35 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:49:30 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
122 435 WIELIŃSKI JACEK M 110 M 60-69 4 GDAŃSK GRUPA LOTOS 21km 1:49:32 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
123 316 NOWAK GRZEGORZ M 111 M 30-39 40 TCZEW 21km 1:49:52 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
124 430 WĄGIEL ANDRZEJ M 112 M 40-49 36 PELPLIN 21km 1:49:59 11.46 [km/h] 0:05:14 [min/km]
125 359 RATAJ JĘDRZEJ M 113 M 30-39 41 TCZEW 21km 1:50:15 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
126 284 ŁASKA KAZIMIERZ M 114 M 50-59 19 GNIEW 21km 1:50:16 11.43 [km/h] 0:05:15 [min/km]
127 243 KAMINSKI JANUSZ M 115 M 50-59 20 STARE POLE 21km 1:50:18 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
128 294 MARCINKIEWICZ ROBERT M 116 M 40-49 37 GDAŃSK KAT 21km 1:50:20 11.42 [km/h] 0:05:15 [min/km]
129 186 DE VIRION ALEKSANDRA K 13 K 40-49 4 GDAŃSK TAKA RYBA / KOTY3! 21km 1:50:38 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
130 179 CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA K 14 K 40-49 5 BYDGOSZCZ CZARNE STOPY. SM 21km 1:50:44 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
131 426 URBAŃSKI MARCIN M 117 M 40-49 38 KNYBAWA FC KNYBAWA 21km 1:50:44 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
132 437 WŁOCH KRZYSZTOF M 118 M 40-49 39 BIALACHOWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 21km 1:51:02 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
133 170 CABAN WOJCIECH M 119 M 30-39 42 TCZEW 21km 1:51:04 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
134 185 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 15 K 30-39 4 GDAŃSK TAKA RYBA 21km 1:51:13 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
135 385 SKWIOT STANISŁAW M 120 M 50-59 21 GDAŃSK TAKA RYBA / TUMBOTEAM 21km 1:51:14 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
136 172 CHAMSKI MICHAŁ M 121 M 30-39 43 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 21km 1:51:16 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km]
137 431 WENTA ANDRZEJ M 122 M 40-49 40 GDAŃSK THALES 21km 1:51:25 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
138 399 STEMPIN PIOTR M 123 M 50-59 22 GDAŃSK 21km 1:51:27 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
139 298 MARSZAŁKOWSKI PIOTR M 124 M 30-39 44 GDAŃSK 21km 1:51:53 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
140 297 MARSZAŁKOWSKI KAROL M 125 M 30-39 45 GDAŃSK 21km 1:51:53 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
141 336 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 126 M 40-49 41 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 21km 1:52:04 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
142 257 KOSSECKI MICHAŁ M 127 M 30-39 46 TCZEW 21km 1:52:12 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
143 300 MATYSZEWSKI MARCIN M 128 M 40-49 42 TCZEW 21km 1:52:15 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
144 191 DRZĄSZCZ MARCIN M 129 M 30-39 47 TCZEW 21km 1:52:28 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
145 256 KOSKA-CZAPIEWSKA EMILIA K 16 K 40-49 6 ZABAGNO SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 21km 1:52:40 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
146 409 SZURNICKI DARIUSZ M 130 M 30-39 48 TCZEW 21km 1:52:44 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
147 182 CZAPIEWSKI WOJCIECH M 131 M 30-39 49 BRZUŚCE 21km 1:52:49 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
148 326 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 132 M 60-69 5 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 21km 1:52:51 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
149 181 CZAPIEWSKA MARTYNA K 17 K 30-39 5 BRZUŚCE 21km 1:52:56 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
150 295 MARKIEWICZ PAWEŁ M 133 M 30-39 50 ELBLĄG 21km 1:52:57 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
151 456 KOWALSKA IWONA K 18 K 30-39 6 MOSTY WYMIATACZE 21km 1:52:59 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
152 151 ADAMIK JAN M 134 M 60-69 6 GDYNIA 21km 1:53:00 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
153 304 MROZEK MARCIN M 135 M 40-49 43 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:53:33 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
154 377 SANIEWSKI RADOSŁAW M 136 M 30-39 51 OLSZTYN THALES 21km 1:53:33 11.10 [km/h] 0:05:24 [min/km]
155 427 WABNIC JAN M 137 M 50-59 23 GDAŃSK 21km 1:53:40 11.09 [km/h] 0:05:25 [min/km]
156 380 SERWIŃSKI WŁODZIMIERZ M 138 M 50-59 24 KIELNO 21km 1:53:53 11.06 [km/h] 0:05:25 [min/km]
157 263 KRYGER KAROL M 139 M 30-39 52 TCZEW 21km 1:53:53 11.06 [km/h] 0:05:25 [min/km]
158 378 SARACH KAROLINA K 19 K 30-39 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:53:55 11.06 [km/h] 0:05:25 [min/km]
159 270 KUKULA JANUSZ M 140 M 50-59 25 ROKITKI 21km 1:54:07 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
160 312 NIESPODZIŃSKI LESŁAW M 141 M 50-59 26 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:54:09 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
161 271 KURSZEWSKA MAGDALENA K 20 K 30-39 8 GDAŃSK GDAŃSK POŁUDNIE NA START 21km 1:54:36 10.99 [km/h] 0:05:27 [min/km]
162 398 STEINKA MATEUSZ M 142 M 0-29 11 TCZEW TEAM TAPFLO 21km 1:54:38 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
163 455 CZACHOROWSKI ADRIAN M 143 M 30-39 53 SUBKOWY 21km 1:54:39 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
164 367 ROGOZIEWICZ PIOTR M 144 M 50-59 27 GRUDZIĄDZ 21km 1:54:42 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
165 303 MOSZYŃSKI MAREK M 145 M 50-59 28 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:54:54 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km]
166 391 SPŁAWIŃSKI PAWEŁ M 146 M 40-49 44 TCZEW APATOR METRIX S.A. 21km 1:55:06 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
167 171 CHABOWSKI TOMASZ M 147 M 40-49 45 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:55:33 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
168 348 PODHORODECKI ARKADIUSZ M 148 M 50-59 29 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM. 21km 1:55:35 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
169 299 MATYSKIEL ANITA K 21 K 40-49 7 GDAŃSK ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM 21km 1:55:36 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
170 157 BANIEWICZ KRZYSZTOF M 149 M 30-39 54 GDAŃSK 21km 1:55:37 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
171 192 DUBIEL PIOTR M 150 M 30-39 55 GNISZEWO 21km 1:55:41 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
172 353 PRZYBYŚ AGNIESZKA K 22 K 30-39 9 ŁĘGOWO EATON RUNNING TEAM / PRUSZCZ BIEGA 21km 1:55:44 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
173 338 PETER ZDZISŁAW M 151 M 50-59 30 TCZEW 21km 1:55:47 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
174 329 PANTEĻEJEVA ANGELIKA K 23 K 40-49 8 AIZKRAUKLE AIZKRAUKLE 21km 1:55:54 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
175 153 ANDRYSKOWSKI MAREK M 152 M 50-59 31 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 21km 1:56:20 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
176 438 WOJCIECHOWSKI ADAM M 153 M 40-49 46 STAROGARD GD. 21km 1:56:21 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
177 207 GACEK KATARZYNA K 24 K 40-49 9 SKARSZEWY 21km 1:56:50 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
178 273 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 154 M 30-39 56 WEJHEROWO 21km 1:56:51 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
179 162 BŁAWAT MARCIN M 155 M 30-39 57 PRUSZCZ GDANSKI 21km 1:56:56 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
180 283 ŁABĘDZKA ELŻBIETA K 25 K 30-39 10 GDAŃSK 21km 1:57:20 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
181 233 JANIK ROMAN M 156 M 60-69 7 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 21km 1:57:47 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
182 226 HOFFMANN DANIEL M 157 M 30-39 58 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 21km 1:58:00 10.68 [km/h] 0:05:37 [min/km]
183 158 BANYŚ BARTEK M 158 M 30-39 59 TCZEW 21km 1:58:14 10.66 [km/h] 0:05:38 [min/km]
184 205 FROST MALGORZATA K 26 K 40-49 10 GDANSK 21km 1:58:20 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
185 216 GOLEC ALEKSANDRA K 27 K 40-49 11 ŻYWIEC 21km 1:58:22 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
186 396 STAŃCZYK WOJCIECH M 159 M 50-59 32 TCZEW BIEGAJACY TCZEW / DOVISTA ACTIVE TEAM 21km 1:58:23 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
187 296 MARKOWSKI SZYMON M 160 M 40-49 47 TCZEW THALES 21km 1:58:31 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
188 225 GUZ KLAUDIA K 28 K 0-29 3 SUBKOWY NIEPUBLICZNA SZKOŁA IM. ŚW. OJCA PIO 21km 1:58:42 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
189 339 PIECHOWSKI PIOTR M 161 M 0-29 12 TCZEW NIEPUBLICZNA SZKOŁA IM. ŚW. OJCA PIO 21km 1:58:42 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
190 383 SKALSKA ANNA K 29 K 30-39 11 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 21km 1:59:14 10.57 [km/h] 0:05:41 [min/km]
191 410 SZWEDOWSKI ŁUKASZ M 162 M 30-39 60 KULICE 21km 1:59:21 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
192 406 SZLIJA SŁAWOMIR M 163 M 40-49 48 TCZEW CROSSELITE,REEBOK RUN CREW 21km 1:59:41 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
193 446 ZIELIŃSKI MACIEJ M 164 M 40-49 49 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:59:43 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
194 405 SZLIJA NATALIA K 30 K 0-29 4 TCZEW CROSSELITE/SOWIŃSKITEAM 21km 1:59:45 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
195 258 KOSTUCH ADAM M 165 M 30-39 61 GDAŃSK HODOR TEAM 21km 1:59:45 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
196 261 KREJA ŁUKASZ M 166 M 30-39 62 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 1:59:49 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
197 245 KAMIŃSKA JOANNA K 31 K 40-49 12 ANIOŁOWO 21km 1:59:54 10.51 [km/h] 0:05:43 [min/km]
198 354 PUCZYŃSKA ANNA K 32 K 0-29 5 RAJKOWY REEBOK RUN CREW TCZEW/CROSSELITE 21km 1:59:56 10.51 [km/h] 0:05:43 [min/km]
199 442 ZABROCKI ŁUKASZ M 167 M 30-39 63 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / SOWIŃSKI TEAM 21km 1:59:56 10.51 [km/h] 0:05:43 [min/km]
200 388 SOSIŃSKI DARIUSZ M 168 M 40-49 50 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 21km 2:00:05 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km]
201 234 JANKA MACIEJ M 169 M 30-39 64 PELPLIN 21km 2:00:26 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km]
202 288 MACIEJEWSKI PAWEŁ M 170 M 0-29 13 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:00:29 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km]
203 174 CHERSKAIA VALERIIA K 33 K 30-39 12 KALININGRAD 21km 2:01:32 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
204 173 CHARKIEWICZ MONIKA K 34 K 30-39 13 STRASZYN 21km 2:01:33 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
205 349 POLENZ TOMASZ M 171 M 30-39 65 TCZEW BIEGAJACY TCZEW / DOVISTA ACTIVE TEAM 21km 2:02:06 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
206 221 GRZESIAK MARZENA K 35 K 50+ 2 ROTMANKA BIEGA ZIE 21km 2:02:06 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
207 282 LUKASZEWSKI MARCIN M 172 M 30-39 66 PRABUTY THALES 21km 2:02:12 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
208 287 MACHOLL ADAM M 173 M 40-49 51 ROKITKI TCZEWSKIE BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:02:19 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km]
209 319 NOWICKI JACEK M 174 M 50-59 33 REDA GORE-DA 21km 2:02:28 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
210 175 CHLEBICZ PAWEŁ M 175 M 50-59 34 SIERADZ 21km 2:02:37 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
211 163 BOGUSZEWSKI BARTOSZ M 176 M 0-29 14 TCZEW 21km 2:02:46 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
212 248 KIDA KRZYSZTOF M 177 M 40-49 52 ELBLĄG 21km 2:03:13 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
213 289 MAJ IZABELA K 36 K 30-39 14 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:03:21 10.21 [km/h] 0:05:52 [min/km]
214 335 PEK GRZEGORZ M 178 M 40-49 53 GNIEW 21km 2:03:36 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
215 227 HULEWICZ GRAŻYNA K 37 K 40-49 13 TCZEW 21km 2:04:02 10.16 [km/h] 0:05:54 [min/km]
216 400 STIEWA EMILIA K 38 K 30-39 15 GDANSK 21km 2:04:14 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
217 217 GONTARCZYK DAWID M 179 M 0-29 15 GDYNIA 21km 2:04:25 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km]
218 230 JAGODDA ADAM M 180 M 30-39 67 TCZEW CFMT 21km 2:04:29 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
219 381 SERZYSKO WOJCIECH M 181 M 40-49 54 MALBORK 21km 2:04:41 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
220 266 KUCHARSKA NATALIA K 39 K 0-29 6 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 21km 2:04:49 10.09 [km/h] 0:05:57 [min/km]
221 325 ORLIKOWSKA JOANNA K 40 K 30-39 16 TCZEW 21km 2:04:58 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
222 220 GRZEGORCZYK DOROTA K 41 K 40-49 14 KOWALE TAKA RYBA / TUMBOTEAM 21km 2:05:01 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
223 317 NOWAK KATARZYNA K 42 K 30-39 17 TCZEW 21km 2:05:04 10.07 [km/h] 0:05:57 [min/km]
224 224 GUTOWSKI MICHAŁ M 182 M 30-39 68 GDYNIA 21km 2:05:14 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
225 212 GIBAS LUCYNA K 43 K 30-39 18 TCZEW 21km 2:05:33 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
226 379 SERAFIN DOROTA K 44 K 40-49 15 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:05:43 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
227 361 RĄPAŁA ŁUKASZ M 183 M 30-39 69 GDYNIA 21km 2:05:47 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
228 277 LEWIŃSKI JAKUB M 184 M 30-39 70 WEJHEROWO 21km 2:05:48 10.02 [km/h] 0:05:59 [min/km]
229 202 FALBA PAWEŁ M 185 M 30-39 71 GDAŃSK BORYS TEAM 21km 2:06:33 9.96 [km/h] 0:06:02 [min/km]
230 156 BALCEROWSKI ANDRZEJ M 186 M 40-49 55 TCZEW BIEGAJĄCY SILGAN 21km 2:06:38 9.95 [km/h] 0:06:02 [min/km]
231 249 KLEINSCHMIDT PATRYK M 187 M 0-29 16 MIŁOBĄDZ BIEGAJĄCY SILGAN 21km 2:06:42 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
232 346 PISKORSKI JERZY M 188 M 60-69 8 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 21km 2:06:46 9.94 [km/h] 0:06:02 [min/km]
233 168 BRÓJ RYSZARD M 189 M 60-69 9 GDAŃSK ANGELIKA TEAM 21km 2:07:01 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
234 177 CHYLIŃSKA DAGMARA K 45 K 40-49 16 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:07:09 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km]
235 417 TOBIAŃSKA HANNA K 46 K 40-49 17 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:07:32 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
236 178 CHYLIŃSKI DARIUSZ M 190 M 40-49 56 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:07:40 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km]
237 305 MURAWSKI MARIUSZ M 191 M 30-39 72 TCZEW APATOR METRIX S.A. 21km 2:07:44 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
238 265 KRZYSZTOFIAK MAREK M 192 M 60-69 10 STEBLEWO GRUPA TRÓJMIASTO 21km 2:08:41 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
239 360 RATAJ JOLA K 47 K 30-39 19 TCZEW THALES 21km 2:08:41 9.79 [km/h] 0:06:08 [min/km]
240 328 PAŁUBICKI ZBIGNIEW M 193 M 50-59 35 GDAŃSK 21km 2:08:58 9.77 [km/h] 0:06:08 [min/km]
241 204 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 194 M 40-49 57 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:09:03 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
242 366 ROGOCKI JAROSŁAW M 195 M 40-49 58 TCZEW 21km 2:09:07 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
243 327 PAŁUBICKA ANNA K 48 K 40-49 18 GDAŃSK 21km 2:09:12 9.75 [km/h] 0:06:09 [min/km]
244 397 STEINKA MARIUSZ M 196 M 0-29 17 TCZEW 21km 2:10:37 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
245 152 AMBROZIAK ADAM M 197 M 30-39 73 KOWALE TAKA RYBA 21km 2:10:44 9.64 [km/h] 0:06:14 [min/km]
246 369 ROSZAK DANIEL M 198 M 50-59 36 TRĄBKI WIELKIE 21km 2:11:12 9.60 [km/h] 0:06:15 [min/km]
247 387 SOBOLEWSKI ANTONI M 199 M 60-69 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:11:20 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km]
248 228 HULEWICZ PRZEMYSŁAW M 200 M 40-49 59 TCZEW 21km 2:11:46 9.56 [km/h] 0:06:16 [min/km]
249 434 WIELGOS JOANNA K 49 K 40-49 19 GDYNIA PARKRUN RUMIA/WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 21km 2:12:07 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km]
250 395 STANUCH DAMIAN M 201 M 30-39 74 TCZEW 21km 2:12:20 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
251 279 LISIECKI JAKUB M 202 M 0-29 18 GDAŃSK WKURW_TEAM 21km 2:12:32 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
252 372 RUCHLEWICZ URSZULA K 50 K 50+ 3 SZTUM 21km 2:13:22 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
253 447 ZIMNA ANNA K 51 K 30-39 20 TCZEWSKIE ŁĄKI BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:13:43 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
254 448 ZIMNA AGNIESZKA K 52 K 30-39 21 TCZEW SOWIŃSKITEAM 21km 2:13:43 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
255 197 DWORSKI SŁAWOMIR M 203 M 50-59 37 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:15:49 9.28 [km/h] 0:06:28 [min/km]
256 422 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 204 M 50-59 38 MALBORK 21km 2:15:56 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
257 322 OLESIEJUK MARTA K 53 K 30-39 22 GDYNIA C.U.G 21km 2:16:08 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
258 323 OLESZCZUK MAREK M 205 M 30-39 75 GDAŃSK 21km 2:16:15 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
259 208 GAJDA MACIEJ M 206 M 40-49 60 GDYNIA MAM TĘ MOC TEAM 21km 2:16:30 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
260 318 NOWAKOWSKI CZESLAW M 207 M 70+ 2 WARSZAWA KLUB BIEGACZA GOCH 21km 2:16:42 9.22 [km/h] 0:06:31 [min/km]
261 393 STANISŁAWSKI PATRYK M 208 M 30-39 76 STAROGARD GDAŃSKI DOVISTA ACTIVE TEAM 21km 2:17:21 9.17 [km/h] 0:06:32 [min/km]
262 436 WIŚNIEWSKA KORNELIA K 54 K 40-49 20 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 21km 2:17:28 9.17 [km/h] 0:06:33 [min/km]
263 184 DALKE JOWITA K 55 K 30-39 23 GDAŃSK ZABIEGANE DWIE 21km 2:17:29 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
264 457 BĄKOWSKI TADEUSZ M 209 M 50-59 39 ROKOCIN KS SOKÓŁ ZBLEWO 21km 2:19:49 9.01 [km/h] 0:06:39 [min/km]
265 199 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 210 M 40-49 61 RUMIA 21km 2:20:16 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
266 200 DYWELSKI MIROSŁAW M 211 M 60-69 12 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 21km 2:20:16 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
267 190 DREWA TOMASZ M 212 M 40-49 62 GDYNIA 21km 2:22:42 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km]
268 268 KUJAWSKA MARCELINA K 56 K 30-39 24 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM 21km 2:23:34 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
269 264 KRZAK JERZY M 213 M 50-59 40 GDAŃSK TKKF ROZSTAJE 21km 2:24:20 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km]
270 275 LEWANDOWSKA EWELINA K 57 K 30-39 25 GDANSK 21km 2:25:29 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
271 198 DYDYMSKA MONIKA K 58 K 40-49 21 RUMIA 1 21km 2:25:35 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
272 352 PROKOPIUK KRZYSZTOF M 214 M 40-49 63 GDYNIA 21km 2:29:21 8.44 [km/h] 0:07:07 [min/km]
273 272 KWAPISZ WIGNA K 59 K 0-29 7 GDAŃSK 21km 2:30:00 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
274 290 MAJNA KAZIMIERZ M 215 M 60-69 13 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 21km 2:30:28 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]
275 311 NIEMIAŁKOWSKI ALEKSANDER M 216 M 0-29 19 GDAŃSK 21km 2:30:46 8.36 [km/h] 0:07:11 [min/km]
276 424 URBAN HENRYK M 217 M 60-69 14 KWIDZYN ROCK70RUNNER 21km 2:47:04 7.54 [km/h] 0:07:57 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ