Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stankiewicz Radosław Lębork START (Bieg główny 6000 m) Lęborski Klub Biegacza im.Braci Petk opłacono on-line
2 Sanko Alex Minsk START (Bieg główny 6000 m) Amatar opłacono on-line
3 Kuźmiński Andrzej 84-300 Lębork ul. Skarżyńskiego 2a/1 START (Bieg główny 6000 m) LKB .im Braci Petk
4 Kaptserau Yury Belarus START (Bieg główny 6000 m)
5 Roszkowski Zdzisław Borkowo START (Bieg główny 6000 m) opłacono
6 Roszkowska Małgorzata Borkowo START (Bieg główny 6000 m) opłacono
7 Ciszewski Krzysztof Bytom START (Bieg główny 6000 m) Bieg z Chrystusem opłacono on-line
8 Szadrin Andrej Bytów START (Bieg główny 6000 m) KLUB BIEGACZA ''GOCH'' BYTÓW opłacono
9 Zblewski Tadeusz Bytów START (Bieg główny 6000 m) LKB im BRACI PETK opłacono on-line
10 Garska Joanna Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
11 Garski Kryspin Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
12 Jakubek Patryk Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
13 Rembalski Piotr Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
14 Gliszczyński Łukasz Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
15 Rembalska - Matysiak Anna Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
16 Solak Halina Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
17 Brovchenko Sylwia Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
18 Brovchenko Jurii Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
19 Pacan Mira Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat płytek u Kryspina opłacono
20 Pacan Bartosz Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
21 Jankowski Grzegorz BYTÓW START (Bieg główny 6000 m) Świat płytek u Kryspina opłacono
22 Cała Bartosz Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat płytek u Kryspina opłacono
23 Cała Małgorzata Bytów START (Bieg główny 6000 m) opłacono
24 Domaszk Zbigniew Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat płytek u Kryspina opłacono
25 Garski Dawid Bytów START (Bieg główny 6000 m) MLKS Baszta Bytów opłacono
26 Paczuła Stanisław Cewice START (Bieg główny 6000 m) opłacono
27 Paczuła Urszula Cewice START (Bieg główny 6000 m) opłacono
28 Dobrowolski Emil Chotomów START (Bieg główny 6000 m) LŁKS Prefbet Śniadowo
29 Wójcik Damian Darłowo START (Bieg główny 6000 m) Runnerswalde Darłowo opłacono
30 Miszke Zygmunt Darżewo START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
31 Witka Grażyna Garczegorze 2/2 START (Bieg główny 6000 m) Łeba Mors Poland opłacono
32 Witka Piotr Garczegorze 2/2 START (Bieg główny 6000 m) Łeba Mors Poland opłacono
33 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) opłacono
34 Łukaszewicz Barbara Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) opłacono
35 Radomska Joanna Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
36 Pawłowski Mirosław Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) opłacono
37 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK START (Bieg główny 6000 m) opłacono
38 Polinceusz Adam Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) opłacono
39 Polinceusz Małgorzata Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) opłacono
40 MAJSZAK JÓZEF GDYNIA START (Bieg główny 6000 m) PORT GDYNIA SPORT TEAM BIEGAJMY RAZEM
41 Głombiowska Zuzanna Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Runpassion.pl TEAM opłacono
42 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia START (Bieg główny 6000 m) UltraŻółwik opłacono
43 Olek Jarosław Gdynia START (Bieg główny 6000 m) BigYellowFoot Adventure Team opłacono
44 Chałaszczyk Barbara Gdynia START (Bieg główny 6000 m)
45 Westrych Julia Gdynia START (Bieg główny 6000 m)
46 Szopa Małgorzata Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Runeda opłacono
47 Szopa Marek Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Runeda opłacono
48 Grzesiak Zdzisław Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Bigam bo lubię
49 Cichończuk Antoni Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Akademia Marynarki Wojennej
50 Gomółka-Bigus Monika Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Step by Step Trójmiasto opłacono
51 Szpyra Edward Gdynia START (Bieg główny 6000 m) opłacono
52 Panek Aneta Gdynia START (Bieg główny 6000 m) opłacono
53 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START (Bieg główny 6000 m) MIŚ Biega opłacono
54 Hincka Jacek Hincka Gnieżdżewo START (Bieg główny 6000 m) opłacono
55 Hincka Marzena Gnieżdżewo START (Bieg główny 6000 m) opłacono
56 Waldach Daniel Janowice START (Bieg główny 6000 m) opłacono
57 Myszk Dariusz Janowice START (Bieg główny 6000 m) Ambitious Runners Team opłacono on-line
58 Waldach Bogumiła Janowice START (Bieg główny 6000 m) opłacono
59 Jackiewicz Monika Kazanice START (Bieg główny 6000 m) opłacono
60 Olszewski Karol Olszewski Kębłowo START (Bieg główny 6000 m) Wikęd Luzino opłacono
61 Treder Roman Kębłowo Nowowiejskie 43 START (Bieg główny 6000 m) opłacono
62 Malek Andrzej Koscierzyna START (Bieg główny 6000 m) Atlas Running Team opłacono
63 KILAR Tomasz Koszalin START (Bieg główny 6000 m) Kilar Team opłacono
64 Napiontek Elżbieta Koszalin START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
65 Kosmala Aleksandra Koszalin START (Bieg główny 6000 m) opłacono on-line
66 Gawin Rafał kościerzyna START (Bieg główny 6000 m)
67 KRASKA Wlodzimierz krakow START (Bieg główny 6000 m) opłacono
68 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska START (Bieg główny 6000 m) opłacono
69 Rudnik Janina Ewa Krępa Słupska START (Bieg główny 6000 m) opłacono
70 Vykhopen Iurii Kyiv START (Bieg główny 6000 m) SC BIG-TIME RIVNE
71 Litwin Tomasz Lebork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
72 kamionka henryk lebork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
73 Glezman Marcin Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork opłacono
74 Glezman Dorota Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork opłacono
75 Andryskowski Marek Lębork START (Bieg główny 6000 m) Stowarzyszenie 42.2 Lębork opłacono
76 Filipów Tadeusz Lębork START (Bieg główny 6000 m) niezrzeszony
77 Koiszewski Krzysztof Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42.2 Lębork opłacono
78 Fierka Tomasz Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
79 Durzyński Tomasz Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
80 Grajewski Piotr Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
81 Paczuła Ireneusz Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
82 Hołubasz Paweł Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
83 Paczuła Wioleta Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
84 Lipski Jan Domoinik Lębork START (Bieg główny 6000 m) LKB im BRACI PETK/ NOWA RÓŻANKA opłacono
85 Szymański Adam Lębork START (Bieg główny 6000 m) Lębork Biegacze opłacono
86 Górski Antoni Lębork START (Bieg główny 6000 m)
87 Heyka Jarosław Lębork START (Bieg główny 6000 m) Morska Jednostka Rakietowa opłacono
88 Heyka Ireneusz Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
89 Dramczyk Błażej Lębork START (Bieg główny 6000 m) Wataha opłacono
90 Kunt Ireneusz Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono on-line
91 Wetta Daniel Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono on-line
92 PEPLIŃSKI PIOTR LĘBORK START (Bieg główny 6000 m) Łeba Mors Poland opłacono
93 Peplińska Iwona Lębork START (Bieg główny 6000 m) Łeba Mors Poland opłacono
94 Stenka Marcin LĘBORK START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
95 Becker Wioletta Lębork START (Bieg główny 6000 m) Farm Frites Poland opłacono
96 Glinka Agnieszka Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
97 Żdanuk Wojciech Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
98 SZRAMA Marian Lębork START (Bieg główny 6000 m) BAZA 44 opłacono
99 Jabłonowski Wojciech Lębork START (Bieg główny 6000 m) Fm2012 /klub 42,2 opłacono
100 Mazur Paweł LĘBORK START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork opłacono


Wyświetleń: 4474

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ