Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andryskowski Marek Lębork START (Bieg główny 6000 m) Stowarzyszenie 42.2 Lębork opłacono
2 Armatowski Piotr Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
3 Bach Karol Łęczyce START (Bieg główny 6000 m) opłacono
4 Becker Wioletta Lębork START (Bieg główny 6000 m) Farm Frites Poland opłacono
5 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK START (Bieg główny 6000 m) opłacono
6 Bisewska Wiktoria Puck START (Bieg główny 6000 m)
7 Bojanowski Michał Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
8 Bondarenko Jan Słupsk START (Bieg główny 6000 m) Biegajło
9 Brovchenko Jurii Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
10 Brovchenko Sylwia Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
11 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia START (Bieg główny 6000 m) UltraŻółwik opłacono
12 Budzyńska Elżbieta Słupsk START (Bieg główny 6000 m)
13 Burzyński Aleksander Słupsk START (Bieg główny 6000 m) STOPA Słupsk opłacono
14 Buś Aleksander Mosty START (Bieg główny 6000 m) opłacono
15 Buś Kamilla Mosty START (Bieg główny 6000 m) opłacono
16 Błaszczyk Patryk ustka START (Bieg główny 6000 m) LKS JANTAR USTKA opłacono on-line
17 Cała Bartosz Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat płytek u Kryspina opłacono
18 Cała Małgorzata Bytów START (Bieg główny 6000 m) opłacono
19 Chałaszczyk Barbara Gdynia START (Bieg główny 6000 m)
20 Cichończuk Antoni Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Akademia Marynarki Wojennej
21 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Rzepnica START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
22 Cirocka Małgorzata Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork opłacono
23 Ciszewski Krzysztof Bytom START (Bieg główny 6000 m) Bieg z Chrystusem opłacono on-line
24 Cuber Wojciech Złotów START (Bieg główny 6000 m) #ZabieganiNocą opłacono
25 czech roman slupsk START (Bieg główny 6000 m) goch bytów opłacono
26 Dawidowski Roman Puck START (Bieg główny 6000 m) opłacono
27 Dobrowolski Emil Chotomów START (Bieg główny 6000 m) LŁKS Prefbet Śniadowo
28 Domaszk Zbigniew Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat płytek u Kryspina opłacono
29 Dramczyk Błażej Lębork START (Bieg główny 6000 m) Wataha opłacono
30 Durzyński Tomasz Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
31 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska START (Bieg główny 6000 m) JW 5718 opłacono
32 Ebel Grzegorz Nożynko START (Bieg główny 6000 m) MLKS Baszta Bytów
33 Fierka Tomasz Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
34 Filipów Tadeusz Lębork START (Bieg główny 6000 m) niezrzeszony
35 Garska Joanna Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
36 Garski Dawid Bytów START (Bieg główny 6000 m) MLKS Baszta Bytów opłacono
37 Garski Kryspin Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
38 Gawin Rafał kościerzyna START (Bieg główny 6000 m)
39 Glezman Dorota Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork opłacono
40 Glezman Marcin Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork opłacono
41 Glinka Agnieszka Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
42 Gliszczyński Łukasz Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
43 Gomółka-Bigus Monika Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Step by Step Trójmiasto opłacono
44 Górski Antoni Lębork START (Bieg główny 6000 m)
45 Grabowicz Jerzy Ustka START (Bieg główny 6000 m) TUPOT USTKA
46 Grajewski Piotr Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
47 Grudziński Marcin Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
48 Grzesiak Zdzisław Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Bigam bo lubię
49 Guzowski Dariusz Trzebielino START (Bieg główny 6000 m) ULKS Talex - Borysław Borzytuchom
50 Głombiowska Zuzanna Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Runpassion.pl TEAM opłacono
51 Głuchaczka Justyna Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
52 Hendrich kamil Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
53 Heyka Ireneusz Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
54 Heyka Jarosław Lębork START (Bieg główny 6000 m) Morska Jednostka Rakietowa opłacono
55 Hincka Jacek Hincka Gnieżdżewo START (Bieg główny 6000 m) opłacono
56 Hincka Marzena Gnieżdżewo START (Bieg główny 6000 m) opłacono
57 Hołubasz Paweł Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
58 Jabłonowski Wojciech Lębork START (Bieg główny 6000 m) Fm2012 /klub 42,2 opłacono
59 Jackiewicz Monika Kazanice START (Bieg główny 6000 m) opłacono
60 Jaffke Jarosław Łebcz START (Bieg główny 6000 m) jaffi z łebcza opłacono
61 Jakubek Patryk Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
62 Jankowski Grzegorz BYTÓW START (Bieg główny 6000 m) Świat płytek u Kryspina opłacono
63 Jankowski Sebastian Luzino START (Bieg główny 6000 m) Wikęd Luzino opłacono
64 JÓSKOWSKA Beata Rekowo START (Bieg główny 6000 m) REKOWO BIEGA opłacono
65 JÓSKOWSKI BOGDAN REKOWO START (Bieg główny 6000 m) REKOWO BIEGA opłacono
66 kamionka henryk lebork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
67 Kaptserau Yury Belarus START (Bieg główny 6000 m)
68 Kęsik Agnieszka Słupsk START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
69 KILAR Tomasz Koszalin START (Bieg główny 6000 m) Kilar Team opłacono
70 Koiszewski Krzysztof Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42.2 Lębork opłacono
71 Konkol Krystyna Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork opłacono
72 Kordecki Robert Wielki Klincz START (Bieg główny 6000 m) Maratończyk Wielki Klincz
73 Kosmala Aleksandra Koszalin START (Bieg główny 6000 m) opłacono on-line
74 Kozioł Krzysztof Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
75 Kożyczkowski Marcin Mosty START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
76 KRASKA Wlodzimierz krakow START (Bieg główny 6000 m) opłacono
77 Kulczyk Katarzyna Sławsko START (Bieg główny 6000 m) opłacono
78 Kunt Ireneusz Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono on-line
79 Kurhanskaya Sviatlana Minsk START (Bieg główny 6000 m) Amatar opłacono on-line
80 Kuźmiński Andrzej 84-300 Lębork ul. Skarżyńskiego 2a/1 START (Bieg główny 6000 m) LKB .im Braci Petk
81 Kwidzyńska Anna Lędziechowo START (Bieg główny 6000 m) opłacono
82 Labuda Marek Lębork START (Bieg główny 6000 m) opłacono
83 Lenkiewicz Ryszard Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) opłacono
84 Licau Krzysztof Rozłazino START (Bieg główny 6000 m) KS Rozłazino opłacono on-line
85 Lipski Jan Domoinik Lębork START (Bieg główny 6000 m) LKB im BRACI PETK/ NOWA RÓŻANKA opłacono
86 Litwin Tomasz Lebork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
87 Lunk Krzysztof Puck START (Bieg główny 6000 m) LIVESTRONG opłacono
88 MACIEJEWSKI RAFAŁ Strzepcz START (Bieg główny 6000 m) Wikęd Luzino opłacono
89 MAJSZAK JÓZEF GDYNIA START (Bieg główny 6000 m) PORT GDYNIA SPORT TEAM BIEGAJMY RAZEM
90 Malek Andrzej Koscierzyna START (Bieg główny 6000 m) Atlas Running Team opłacono
91 Marczak Małgorzata Żelkowo START (Bieg główny 6000 m) opłacono
92 Mazur Aleksandra Lębork START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork opłacono
93 Mazur Paweł LĘBORK START (Bieg główny 6000 m) KreativSport Lębork opłacono
94 Miszke Zygmunt Darżewo START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
95 Murakowska Joanna Rozłazino START (Bieg główny 6000 m)
96 Murakowski Robert Rozłazino START (Bieg główny 6000 m)
97 Muszyński Jacek Słupsk START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina opłacono
98 Myszk Dariusz Janowice START (Bieg główny 6000 m) Ambitious Runners Team opłacono on-line
99 Młyński Karol Wicko START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork opłacono
100 naczk leonard lębork START (Bieg główny 6000 m) LKB .im Braci Petk opłacono


Wyświetleń: 4052

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ