XXXVII Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy o Puchar Leśny pamięci Tomasza Hopfera - 6km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR
1 285 GELAW GETAYE M 1 M 0-29 1 6km 0:16:25 21.93 [km/h] 0:02:44 [min/km] 0:05:11 0:05:39 0:05:35
2 284 OLIJNYK PAWEŁ M 2 M 30-39 1 CZERNIGOW ONE TEAM MIZUNO 6km 0:16:33 21.75 [km/h] 0:02:46 [min/km] 0:05:22 0:05:32 0:05:39
3 127 DOBROWOLSKI EMIL M 3 M 30-39 2 CHOTOMÓW LŁKS PREFBET ŚNIADOWO 6km 0:16:55 21.28 [km/h] 0:02:49 [min/km] 0:05:30 0:05:41 0:05:44
4 107 BŁASZCZYK PATRYK M 4 M 0-29 2 USTKA LKS JANTAR USTKA 6km 0:16:58 21.22 [km/h] 0:02:50 [min/km] 0:05:13 0:05:49 0:05:56
5 238 SANKO ALEX M 5 M 30-39 3 MINSK AMATAR 6km 0:17:08 21.01 [km/h] 0:02:51 [min/km] 0:05:33 0:05:45 0:05:50
6 280 NDUVA BONIFACE M 6 M 30-39 4 MACHAKOS 6km 0:17:30 20.57 [km/h] 0:02:55 [min/km] 0:05:30 0:05:55 0:06:05
7 136 GARSKI DAWID M 7 M 0-29 3 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW 6km 0:17:55 20.09 [km/h] 0:02:59 [min/km] 0:05:50 0:05:50 0:06:15
8 132 EBEL GRZEGORZ M 8 M 0-29 4 NOŻYNKO MLKS BASZTA BYTÓW 6km 0:18:41 19.27 [km/h] 0:03:07 [min/km] 0:05:52 0:06:14 0:06:35
9 282 KILIARSKA VALENTYNA K 1 K 0-29 1 NIKOLAEV 6km 0:18:48 19.15 [km/h] 0:03:08 [min/km] 0:06:05 0:06:19 0:06:24
10 283 SUSCHOV MAKS M 9 M 0-29 5 KHARKIV 4F 6km 0:19:00 18.95 [km/h] 0:03:10 [min/km] 0:06:21 0:06:28 0:06:11
11 179 KURHANSKAYA SVIATLANA K 2 K 30-39 1 MINSK AMATAR 6km 0:19:11 18.77 [km/h] 0:03:12 [min/km] 0:06:08 0:06:31 0:06:32
12 114 BURZYŃSKI ALEKSANDER M 10 M 40-49 1 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 6km 0:19:16 18.69 [km/h] 0:03:13 [min/km] 0:06:17 0:06:30 0:06:29
13 236 RUDNIK KRZYSZTOF M 11 M 30-39 5 KRĘPA SŁUPSKA 6km 0:19:32 18.43 [km/h] 0:03:15 [min/km] 0:06:12 0:06:33 0:06:47
14 292 WENT JAKUB M 12 M 30-39 6 ŁEBA 6km 0:19:34 18.40 [km/h] 0:03:16 [min/km] 0:06:37 0:06:35 0:06:22
15 151 GUZOWSKI DARIUSZ M 13 M 50-59 1 TRZEBIELINO ULKS TALEX - BORYSŁAW BORZYTUCHOM 6km 0:19:40 18.31 [km/h] 0:03:17 [min/km] 0:06:21 0:06:42 0:06:37
16 288 GENDIG-FORMELA RYSZARD M 14 M 40-49 2 NOWA WIEŚ LĘBORSKA TĘCZA NOWA WIEŚ 6km 0:19:51 18.14 [km/h] 0:03:19 [min/km] 0:06:27 0:06:41 0:06:43
17 242 STANKIEWICZ RADOSŁAW M 15 M 30-39 7 LĘBORK LĘBORSKI KLUB BIEGACZA IM.BRACI PETK 6km 0:19:57 18.05 [km/h] 0:03:20 [min/km] 0:06:22 0:06:43 0:06:52
18 161 JAKUBEK PATRYK M 16 M 0-29 6 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6km 0:20:01 17.99 [km/h] 0:03:20 [min/km] 0:06:24 0:06:46 0:06:51
19 279 CHAWAWKO TOMASZ M 17 M 40-49 3 DĘBNO TC TEEAM 6km 0:20:09 17.87 [km/h] 0:03:22 [min/km] 0:06:39 0:06:49 0:06:41
20 219 PAPROCKA EWELINA K 3 K 30-39 2 LUZINO 6km 0:20:14 17.79 [km/h] 0:03:22 [min/km] 0:06:24 0:06:49 0:07:01
21 205 NOWICKI ARTUR M 18 M 30-39 8 MALCZYCE 1BZ LĘBORK 6km 0:20:19 17.72 [km/h] 0:03:23 [min/km] 0:06:33 0:06:53 0:06:53
22 137 GARSKI KRYSPIN M 19 M 40-49 4 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6km 0:20:25 17.63 [km/h] 0:03:24 [min/km] 0:06:42 0:06:53 0:06:50
23 287 CZERNIAK ROBERT M 20 M 30-39 9 MOSTY UKS EKONOMIK-MARATONCZYK LĘBORK 6km 0:20:29 17.58 [km/h] 0:03:25 [min/km] 0:06:54 0:06:47 0:06:48
24 194 MAZUR PAWEŁ M 21 M 30-39 10 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 6km 0:21:09 17.02 [km/h] 0:03:32 [min/km] 0:06:30 0:07:44 0:06:55
25 108 BOJANOWSKI MICHAŁ M 22 M 30-39 11 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK 6km 0:21:15 16.94 [km/h] 0:03:33 [min/km] 0:06:46 0:07:12 0:07:17
26 233 ROSZKOWSKI ZDZISŁAW M 23 M 50-59 2 BORKOWO 6km 0:21:18 16.90 [km/h] 0:03:33 [min/km] 0:07:06 0:07:14 0:06:58
27 182 LABUDA MAREK M 24 M 50-59 3 LĘBORK 6km 0:21:36 16.67 [km/h] 0:03:36 [min/km] 0:07:05 0:07:14 0:07:17
28 154 HEYKA JAROSŁAW M 25 M 40-49 5 LĘBORK MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA 6km 0:22:05 16.30 [km/h] 0:03:41 [min/km] 0:07:15 0:07:32 0:07:18
29 121 CICHOSZ-MIELEWCZYK MATEUSZ M 26 M 30-39 12 RZEPNICA ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6km 0:22:08 16.27 [km/h] 0:03:41 [min/km] 0:07:18 0:07:28 0:07:22
30 281 STROMSKI GRZEGORZ M 27 M 40-49 6 SIEMIANOWICE 6km 0:22:13 16.20 [km/h] 0:03:42 [min/km] 0:07:13 0:07:34 0:07:26
31 293 KARCZEWSKI DAMIAN M 28 M 30-39 13 KĘBŁOWO KĘBŁOWO BIEGA 6km 0:22:17 16.16 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:07:25 0:07:32 0:07:20
32 261 WENTA ADRIAN M 29 M 30-39 14 ŁEBUNIA NIEZNISZCZALNI CEWICE 6km 0:22:17 16.16 [km/h] 0:03:43 [min/km] 0:07:25 0:07:31 0:07:21
33 278 KRUZEL KAROL M 30 M 0-29 7 LĘBORK 6km 0:22:21 16.11 [km/h] 0:03:44 [min/km] 0:07:38 0:07:20 0:07:23
34 290 GAPIŃSKI ARKADIUSZ M 31 M 30-39 15 LĘBORK AGOGA GYM 6km 0:22:23 16.08 [km/h] 0:03:44 [min/km] 0:07:40 0:07:19 0:07:24
35 200 MYSZK DARIUSZ M 32 M 40-49 7 JANOWICE AMBITIOUS RUNNERS TEAM 6km 0:22:27 16.04 [km/h] 0:03:45 [min/km] 0:07:37 0:07:12 0:07:38
36 153 HEYKA IRENEUSZ M 33 M 40-49 8 LĘBORK 6km 0:22:46 15.81 [km/h] 0:03:48 [min/km] 0:07:23 0:07:38 0:07:45
37 266 WIŚNIEWSKI MIECZYSŁAW M 34 M 60-69 1 SŁUPSK 6km 0:22:57 15.69 [km/h] 0:03:50 [min/km] 0:07:29 0:07:44 0:07:44
38 225 PIETRZYCKI SLAWEK M 35 M 40-49 9 REDA RUNEDA 6km 0:23:15 15.48 [km/h] 0:03:53 [min/km] 0:07:36 0:07:50 0:07:49
39 298 ANDRYSKOWSKI ZDZISŁAW M 36 M 40-49 10 LĘBORK KOLARZ-POL 6km 0:23:20 15.43 [km/h] 0:03:53 [min/km] 0:07:29 0:08:01 0:07:50
40 166 KAMIONKA HENRYK M 37 M 50-59 4 LEBORK 6km 0:23:24 15.38 [km/h] 0:03:54 [min/km] 0:07:37 0:07:54 0:07:53
41 255 TREDER ROMAN M 38 M 40-49 11 KĘBŁOWO NOWOWIEJSKIE 43 6km 0:23:29 15.33 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:07:39 0:07:59 0:07:51
42 234 RUCHLEWICZ NATALIA K 4 K 0-29 2 SZTUM 6km 0:23:31 15.31 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:07:29 0:08:01 0:08:01
43 162 JANKOWSKI GRZEGORZ M 39 M 40-49 12 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6km 0:23:32 15.30 [km/h] 0:03:55 [min/km] 0:07:31 0:07:49 0:08:12
44 243 STEFANIAK MARCIN M 40 M 40-49 13 ŁĘCZYCE 6km 0:23:39 15.22 [km/h] 0:03:57 [min/km] 0:07:44 0:08:01 0:07:54
45 175 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M 41 M 30-39 16 MOSTY KLUB 42,2 LĘBORK 6km 0:23:52 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km] 0:07:47 0:08:04 0:08:01
46 246 SZADRIN ANDREJ M 42 M 30-39 17 BYTÓW KLUB BIEGACZA ''GOCH'' BYTÓW 6km 0:24:22 14.77 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:07:54 0:08:22 0:08:06
47 123 CISZEWSKI KRZYSZTOF M 43 M 50-59 5 BYTOM BIEG Z CHRYSTUSEM 6km 0:24:28 14.71 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:08:19 0:08:07 0:08:02
48 187 LUNK KRZYSZTOF M 44 M 40-49 14 PUCK LIVESTRONG 6km 0:24:39 14.60 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:08:11 0:08:26 0:08:02
49 274 WROŃSKI MATEUSZ M 45 M 0-29 8 NOWA WIEŚ LĘBORSKA TPL 6km 0:24:40 14.59 [km/h] 0:04:07 [min/km] 0:08:11 0:08:22 0:08:07
50 202 NACZK WIKTORIA K 5 K 0-29 3 LĘBORK LKB .IM BRACI PETK 6km 0:24:47 14.53 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:08:07 0:08:19 0:08:21
51 289 CZAJA ANDRZEJ M 46 M 50-59 6 UKS EKONOMIK MARATONCZYK 6km 0:24:47 14.53 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:08:08 0:08:18 0:08:21
52 141 GLINKA AGNIESZKA K 6 K 30-39 3 LĘBORK 6km 0:24:49 14.51 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:08:09 0:08:25 0:08:15
53 259 WASILKA SŁAWOMIR M 47 M 40-49 15 WEJHEROWO HERMES 6km 0:24:56 14.44 [km/h] 0:04:09 [min/km] 0:08:22 0:08:19 0:08:15
54 265 WETTA DANIEL M 48 M 40-49 16 LĘBORK 6km 0:25:22 14.19 [km/h] 0:04:14 [min/km] 0:07:48 0:08:52 0:08:42
55 104 BECKER WIOLETTA K 7 K 40-49 1 LĘBORK FARM FRITES POLAND 6km 0:25:33 14.09 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:08:28 0:08:37 0:08:28
56 156 HINCKA MARZENA K 8 K 30-39 4 GNIEŻDŻEWO 6km 0:25:34 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:08:25 0:08:46 0:08:23
57 178 KUNT IRENEUSZ M 49 M 60-69 2 LĘBORK 6km 0:25:37 14.05 [km/h] 0:04:16 [min/km] 0:08:16 0:08:37 0:08:44
58 253 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 50 M 0-29 9 SZTUM 6km 0:25:39 14.04 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:08:15 0:08:37 0:08:47
59 168 KĘSIK AGNIESZKA K 9 K 30-39 5 SŁUPSK ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6km 0:25:41 14.02 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:08:21 0:08:43 0:08:37
60 163 JANKOWSKI SEBASTIAN M 51 M 30-39 18 LUZINO WIKĘD LUZINO 6km 0:25:41 14.02 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:07:50 0:09:23 0:08:28
61 201 NACZK LEONARD M 52 M 40-49 17 LĘBORK LKB .IM BRACI PETK 6km 0:25:43 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:08:23 0:08:38 0:08:42
62 189 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 53 M 40-49 18 STRZEPCZ WIKĘD LUZINO 6km 0:25:45 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:08:35 0:08:37 0:08:33
63 120 CICHOŃCZUK ANTONI M 54 M 70+ 1 GDYNIA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 6km 0:25:47 13.96 [km/h] 0:04:18 [min/km] 0:08:31 0:08:43 0:08:33
64 268 WITKA PIOTR M 55 M 50-59 7 GARCZEGORZE 2/2 ŁEBA MORS POLAND 6km 0:25:53 13.91 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:08:26 0:08:38 0:08:49
65 207 OLSZEWSKI KAROL M 56 M 30-39 19 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO 6km 0:26:00 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km] 0:08:35 0:08:48 0:08:37
66 170 KOISZEWSKI KRZYSZTOF M 57 M 40-49 19 LĘBORK KLUB 42.2 LĘBORK 6km 0:26:11 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km] 0:08:52 0:09:00 0:08:19
67 237 SAŁABON GRZEGORZ M 58 M 50-59 8 LĘBORK WT LĘBORK 6km 0:26:19 13.68 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:08:45 0:08:53 0:08:41
68 140 GLEZMAN MARCIN M 59 M 30-39 20 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 6km 0:26:20 13.67 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:08:07 0:09:00 0:09:13
69 149 GRUDZIŃSKI MARCIN M 60 M 40-49 20 LĘBORK 6km 0:26:21 13.66 [km/h] 0:04:24 [min/km] 0:09:04 0:08:49 0:08:28
70 142 GLISZCZYŃSKI ŁUKASZ M 61 M 0-29 10 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6km 0:26:48 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:08:38 0:08:54 0:09:16
71 244 STENKA MARCIN M 62 M 30-39 21 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK 6km 0:26:59 13.34 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:08:28 0:09:24 0:09:07
72 231 REMBALSKI PIOTR M 63 M 40-49 21 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6km 0:27:02 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:08:55 0:09:19 0:08:48
73 250 SZRAMA MARIAN M 64 M 50-59 9 LĘBORK BAZA 44 6km 0:27:14 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km] 0:08:56 0:09:13 0:09:05
74 299 KNAUBER MARIUSZ M 65 M 40-49 22 SIEMIANOWICE 6km 0:27:19 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:08:52 0:09:16 0:09:11
75 295 KUŹMIŃSKI ANDRZEJ M 66 M 60-69 3 84-300 LĘBORK UL. SKARŻYŃSKIEGO 2A/1 LKB .IM BRACI PETK 6km 0:27:27 13.11 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:08:53 0:09:18 0:09:16
76 173 KOSMALA ALEKSANDRA K 10 K 30-39 6 KOSZALIN 6km 0:27:34 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:09:19 0:09:16 0:08:59
77 273 WROŃSKI JAROSŁAW M 67 M 50-59 10 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 6km 0:27:44 12.98 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:08:58 0:09:21 0:09:25
78 135 GARSKA JOANNA K 11 K 40-49 2 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6km 0:27:49 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:08:51 0:09:26 0:09:32
79 165 JÓSKOWSKI BOGDAN M 68 M 40-49 23 REKOWO REKOWO BIEGA 6km 0:27:52 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:09:10 0:09:22 0:09:20
80 209 ORLIŃSKI RYSZARD M 69 M 50-59 11 LĘDZIECHOWO 6km 0:27:53 12.91 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:09:21 0:09:19 0:09:13
81 131 DYCHA TOMASZ M 70 M 30-39 22 NOWA WIEŚ LĘBORSKA JW 5718 6km 0:28:22 12.69 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:09:02 0:09:33 0:09:47
82 248 SZOPA MAREK M 71 M 40-49 24 GDYNIA RUNEDA 6km 0:28:26 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:09:23 0:09:29 0:09:34
83 174 KOZIOŁ KRZYSZTOF M 72 M 30-39 23 LĘBORK 6km 0:28:39 12.57 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:09:37 0:09:26 0:09:36
84 269 WITT GRAŻYNA K 12 K 60+ 1 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 6km 0:28:43 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:09:22 0:09:44 0:09:37
85 275 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 13 K 30-39 7 LĘBORK 6km 0:28:43 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:09:20 0:09:44 0:09:39
86 297 KRYGOWSKI RYSZARD M 73 M 50-59 12 REKOWO 6km 0:28:48 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:08:48 0:09:47 0:10:13
87 291 KĘSIK ŁUKASZ M 74 M 30-39 24 SŁUPSK ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6km 0:28:49 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:09:19 0:09:28 0:10:02
88 230 REMBALSKA - MATYSIAK ANNA K 14 K 40-49 3 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6km 0:28:50 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:09:36 0:09:45 0:09:29
89 157 HOŁUBASZ PAWEŁ M 75 M 40-49 25 LĘBORK 6km 0:28:56 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:09:20 0:09:42 0:09:54
90 262 WENTA BRYGIDA K 15 K 30-39 8 ŁEBUNIA 6km 0:29:03 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:09:13 0:09:41 0:10:09
91 148 GRAJEWSKI PIOTR M 76 M 30-39 25 LĘBORK 6km 0:29:09 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:08:54 0:09:56 0:10:19
92 296 URTNOWSKI HENRYK M 77 M 70+ 2 GDAŃSK EUROSTYL GDAŃSK 6km 0:29:22 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:10:12 0:09:41 0:09:29
93 184 LICAU KRZYSZTOF M 78 M 50-59 13 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 6km 0:29:22 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:09:39 0:10:02 0:09:41
94 191 MALEK ANDRZEJ M 79 M 60-69 4 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 6km 0:29:36 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:09:48 0:09:53 0:09:55
95 125 CZECH ROMAN M 80 M 70+ 3 SLUPSK GOCH BYTÓW 6km 0:29:56 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:09:52 0:10:10 0:09:54
96 188 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 16 K 40-49 4 GDAŃSK 6km 0:30:01 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:09:39 0:10:06 0:10:16
97 183 LENKIEWICZ RYSZARD M 81 M 60-69 5 GDAŃSK 6km 0:30:35 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:09:55 0:10:16 0:10:24
98 228 PONARAD MAGDALENA K 17 K 30-39 9 LUBOWIDZ KREATIVSPORT LĘBORK 6km 0:30:41 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:09:58 0:10:16 0:10:27
99 263 WENTA PIOTR M 82 M 30-39 26 ŁEBUNIA 6km 0:30:42 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:09:53 0:10:19 0:10:30
100 150 GRZESIAK ZDZISŁAW M 83 M 60-69 6 GDYNIA BIGAM BO LUBIĘ 6km 0:30:43 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km] 0:10:00 0:10:20 0:10:23
101 164 JÓSKOWSKA BEATA K 18 K 40-49 5 REKOWO REKOWO BIEGA 6km 0:31:05 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:10:04 0:10:20 0:10:41
102 294 KOISZEWSKA MONIKA K 19 K 0-29 4 LĘBORK 6km 0:31:39 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:10:32 0:10:44 0:10:23
103 247 SZOPA MAŁGORZATA K 20 K 40-49 6 GDYNIA RUNEDA 6km 0:31:53 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:10:22 0:10:45 0:10:46
104 286 GIERYK JANUSZ M 84 M 60-69 7 ŁEBA 6km 0:32:07 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:09:58 0:10:51 0:11:18
105 249 SZPYRA EDWARD M 85 M 70+ 4 GDYNIA 6km 0:32:49 10.97 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:10:58 0:11:15 0:10:36
106 252 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 86 M 60-69 8 GDYNIA MIŚ BIEGA npsr 6km 0:33:01 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:11:29 0:10:57 0:10:35
107 190 MAJSZAK JÓZEF M 87 M 70+ 5 GDYNIA PORT GDYNIA SPORT TEAM BIEGAJMY RAZEM 6km 0:33:12 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:10:53 0:11:20 0:10:59
108 235 RUDNIK JANINA EWA K 21 K 40-49 7 KRĘPA SŁUPSKA 6km 0:33:13 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km] 0:11:07 0:11:13 0:10:53
109 245 STOLZENBURG HONORATA K 22 K 40-49 8 LĘBORK 6km 0:33:16 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:11:08 0:11:16 0:10:52
110 241 SPORNY BOLESŁAW M 88 M 60-69 9 RUMIA PORT GDYNIA SPORT TEAM BIEGAJMY RAZEM 6km 0:33:22 10.79 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:10:39 0:11:17 0:11:26
111 213 PACZKOWSKI ANDRZEJ M 89 M 70+ 6 SIERPC 6km 0:34:01 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:11:11 0:11:27 0:11:23
112 185 LIPSKI JAN DOMINIK M 90 M 70+ 7 LĘBORK LKB IM BRACI PETK/ NOWA RÓŻANKA 6km 0:34:17 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:10:52 0:11:21 0:12:04
113 119 CHAŁASZCZYK BARBARA K 23 K 50-59 1 GDYNIA 6km 0:34:26 10.45 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:10:45 0:11:54 0:11:47
114 134 FILIPÓW TADEUSZ M 91 M 70+ 8 LĘBORK NIEZRZESZONY 6km 0:34:32 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:10:31 0:12:16 0:11:45
115 113 BUDZYŃSKA ELŻBIETA K 24 K 50-59 2 SŁUPSK 6km 0:35:23 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km] 0:11:08 0:12:12 0:12:03
116 126 JAFKE PATRYCJA K 25 K 0-29 5 ŁEBCZ 6km 0:40:04 8.99 [km/h] 0:06:41 [min/km] 0:11:43 0:13:34 0:14:47
117 160 JAFFKE JAROSŁAW M 92 M 40-49 26 ŁEBCZ JAFFI Z ŁEBCZA 6km 0:40:04 8.99 [km/h] 0:06:41 [min/km] 0:11:44 0:13:34 0:14:46
118 270 WITT HENRYK M 93 M 70+ 9 SOPOT NORBSOFT.PL 6km 0:46:17 7.78 [km/h] 0:07:43 [min/km] 0:14:51 0:14:49 0:16:37
119 240 SOLAK HALINA K 26 K 60+ 2 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 6km 0:46:28 7.75 [km/h] 0:07:45 [min/km] 0:14:57 0:15:14 0:16:17
120 210 OSTRÓWKA WALDEMAR M 94 M 50-59 14 LĘBORK LKB IM BRACI PETK npsr 6km 0:47:22 7.60 [km/h] 0:07:54 [min/km] 0:15:20 0:16:09 0:15:53

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ