Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szwesta Małgorzata Knurów Bieg 5km Mamy Biegamy Gliwice
2 Kurowska Dobrochna Gliwice Bieg 5km
3 Kurowski Bartłomiej Gliwice Bieg 5km
4 Siwiec Artur Katowice NW 5km MK Team opłacono
5 Murza Julia Opole Bieg 10km KU AZS Politechnika Opolska opłacono
6 Nowak Michał Krakow Bieg 10km opłacono
7 Zychowska Dominika Sosnowiec Bieg 5km
8 Bloch Grzegorz Ruda Śląska Bieg 10km opłacono
9 Cholewa Tomasz Gliwice Bieg 5km opłacono
10 Cholewa Magdalena Gliwice Bieg 5km opłacono
11 SULIN Marek SULIN Gliwice Bieg 10km Spartanie Dzieciom opłacono
12 Markowska Marlena Katowice Bieg 5km
13 Michalik Kacper Mysłowice Bieg 10km opłacono
14 Siwek Piotr MYSŁOWICE Bieg 10km opłacono
15 Zięba Stanisław Katowice Bieg 5km opłacono
16 Wąsowicz Szymon Bielsko Biała Bieg 10km opłacono
17 Będkowski Paweł Czeladź Bieg 10km #czeladzbiega opłacono
18 Kostecka Małgorzata Trzebinia Bieg 5km opłacono
19 Kulig Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Saint-Gobain SQUAD opłacono
20 Kraiński Piotr Czeladź Bieg 5km #czeladzbiega opłacono
21 Szmajduch Justyna Siemianowice Slaskie Bieg 5km opłacono
22 Pardela Adrian Ruda Śląska Bieg 5km Śląsk Runners opłacono
23 Fryc jerzy Ruda śląska 10 Bieg 5km
24 Kozielska Magdalena Kozielska Mszana Bieg 10km Twoja Stara Team opłacono
25 Kusy Angelika Świętochłowice Bieg 5km opłacono
26 Knetka Adam Katowice Bieg 5km opłacono
27 Płonka Joanna Katowice Bieg 5km opłacono
28 mystek bogdan olkusz Bieg 10km OSV TEAM Olkusz opłacono
29 Izdebski Mariusz Olkusz Bieg 10km OSV TEAM OLKUSZ opłacono
30 Jaskóła Adam Ruda Slaska Bieg 5km Śląsk Runners opłacono
31 Grzęda Sandra ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg 5km Śląsk Runners opłacono
32 Olstowska Julka Świętochłowice Bieg 5km Śląsk Runners opłacono
33 Skowronek Nicola Świętochłowice Bieg 5km Śląsk Runners opłacono
34 Pasterczyk Grzegorz Katowice Bieg 5km opłacono
35 Golasz Marek Świętochłowice Bieg 10km opłacono
36 TKACZ ANNA KĘDZIERZYN-KOŹLE Bieg 5km MORSY NA KOKSIE opłacono
37 Kwiatkowska Martyna Chorzów Bieg 5km Śląsk Runnes opłacono
38 Janowska Michalina Rybnik Bieg 5km opłacono
39 Mierzwa Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km opłacono
40 Czarski Michał KATOWICE Bieg 5km A-MI-GO opłacono
41 Emessaouden Florentyna Katowice Bieg 5km A-MI-GO opłacono
42 Jackowska Monika Bedzin Bieg 10km opłacono
43 Radecki Mateusz Ruda Śląska Bieg 10km opłacono
44 Rogoziński Robert Gliwice Bieg 5km opłacono
45 Pawlak Sebastian Czeladź Bieg 5km Carbon OCR Racing Team opłacono
46 Kwiatkowski Patryk Siemianowice Śląskie Bieg 5km opłacono
47 Raczek Sławomir Gliwice Bieg 5km Grupa Pietrzak opłacono
48 Pieróg Magdalena Katowice Bieg 5km Grupa Pietrzak opłacono
49 Lorenz Bartłomiej Tychy Bieg 5km Grupa Pietrzak opłacono
50 Pakulska Anna Jaworzno Bieg 5km Grupa Pietrzak opłacono
51 Kostorz Marcin Świętochłowice Bieg 5km Grupa Pietrzak opłacono
52 Lyczba Ewelina Siemianowice Bieg 5km opłacono
53 Kosakowski Bartosz Katowice Bieg 5km opłacono
54 Jagielska Joanna Katowice Bieg 5km opłacono
55 Chorążewicz Łukasz Bielsko Biała Bieg 10km opłacono
56 Sobota Kamil Orzesze Bieg 10km Manaslu Outdoor Team opłacono
57 Gabor Katarzyna Łaziska Górne Bieg 10km opłacono
58 Kubiak Celina Gliwice Bieg 5km opłacono
59 Dobrowolski Ireneusz Bytom Bieg 10km opłacono
60 Lubas Kalina Tąpkowice Bieg 5km Lecymy Durś opłacono
61 KULIGOWSKA AGATA ŻORY Bieg 5km Miraz Race Team opłacono
62 Suseł Aleksander Mikołów Bieg 5km opłacono
63 Ciesielska Magdalena Katowice Bieg 5km
64 Liptak Michał Katowice Bieg 5km Monkey Fly opłacono
65 Milejski Leszek Milejski Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
66 Szypuła Ewa Tychy Bieg 10km BIEGNĘ BYLE DOBIEC opłacono
67 Gadomski Kamil KATOWICE Bieg 10km AZS AWF CZIKAGO opłacono
68 Lubski Rafał Katowice Bieg 10km opłacono
69 Wcislo Tomasz Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
70 Labiak Krystian Katowice Bieg 10km opłacono
71 BOROŃ Tomek Tychy Bieg 5km RUNHOGS Tychy opłacono
72 Dziubla Bartłomiej Kamieniec Bieg 5km opłacono
73 Olesiak Franciszek Mikołów Bieg 5km Miraz Race Team opłacono
74 Hernas Tomasz Katowice Bieg 10km
75 Wiesiołek Paweł Katowice Bieg 10km BAGNO
76 Hajczuk Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km
77 Rekosz Łukasz Mysłowice Bieg 10km opłacono
78 WINIARSKA JOLANTA GLIWICE Bieg 5km opłacono
79 Stolorz Arkadiusz Mysłowice Bieg 10km opłacono
80 Sobczak Lukasz Opole Bieg 5km opłacono
81 Paluch Agnieszka Mikołów Bieg 5km opłacono
82 Babiński Szymon Zabrze Bieg 10km TriDivision opłacono
83 Kurgan Oliver Gliwice Bieg 5km Encepence Running Team opłacono
84 Niesyn Marcin Niesyn Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
85 Hytrek Krystian Ruda Śląska Bieg 10km opłacono
86 Bednarczyk Paweł Sosnowiec Bieg 10km opłacono
87 Janusz Barbara kaniów Bieg 5km
88 Bachowicz Agnieszka Niepołomice Bieg 5km
89 Sacha Krzysztof Zabrze Bieg 5km opłacono
90 Cieślok Roxana Trachy Bieg 5km RÓŻE WIATRÓW opłacono
91 Czarny Grzegorz Gliwice Bieg 5km RÓŻE WIATRÓW opłacono
92 Koziołko Magdalena Trzebinia Bieg 5km opłacono
93 Kania Agnieszka Mysłowice Bieg 10km opłacono
94 Korbas Piotr świątniki Bieg 10km
95 ZOCŁOŃSKA ANNA MYSŁOWICE Bieg 5km - opłacono
96 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg 10km opłacono
97 KNET DAWID Chorzów Bieg 10km CHSBD "w Ruchu" opłacono
98 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10km opłacono
99 Jaracz Mateusz Krosno Bieg 10km opłacono
100 Pietras Mateusz Chorzów Bieg 5km opłacono


Wyświetleń: 34029

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ