Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gadomski Kamil | Leśniewo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Szkoła Podstawowa w Leśniewie | |
2 | Machnicki Marek | reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Uks 1 REDA | |
3 | Hebel Igor | reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Uks 1 REDA | |
4 | Żełudkowski Franciszek | Wejherowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP 9 Wejherowo | |
5 | Struk Adrianna | Orle | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Ks Wejher | |
6 | Farkowski Mateusz | Wejherowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SZP 8 WEJHEROWO | |
7 | Kuchnowski Dominik | Werblinia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Krokowa Biega | |
8 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
9 | Bąkała Michalina | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
10 | Godula Natalia | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
11 | Tasior Amelia | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
12 | Lodzińska Martyna | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
13 | Godula Jagoda | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
14 | Grzegorczyk Aleksandra | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
15 | Jagmin Martyna | Mosty | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | ||
16 | Tarnowska Nikola | Reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Szkoła Podstawowa nr 4 Reda | |
17 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP Potęgowo | |
18 | Skrzypkowski Dominik | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | LUMPEK.pl | |
19 | Pustówka Łucja | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Skoczek Pogórze | |
20 | BRZEZIK Michał | WEJHEROWO | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP nr 5 Wejherowo | |
21 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | ||
22 | Wielgos Oliwia | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Parkrun Rumia | |
23 | Stark Jakub | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP 43 Gdynia | |
24 | Gdanietz Dominik | reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Uks 1 REDA | |
25 | kocoł Jakub | warszkowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | ssp gościcino | |
26 | Świat Anna | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
27 | Tartas Zofia | REDA | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Uks 1 REDA | |
28 | Kania Róża | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | OjcowskaStronaMocy.pl | |
29 | Popek Artur | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP 43 Gdynia | |
30 | Mikucki Piotr | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Cisowa Gdynia | |
31 | KRYGER PATRYK | TCZEW | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP 11 TCZEW | |
32 | Pobłocka Amelia | Wierzchucino | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | ||
33 | Olszewski Filip | Kębłowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP. Kębłowo | |
34 | Bank Ola | Kębłowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP. Kębłowo | |
35 | Konczak Amelia | Kębłowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP. Kębłowo | |
36 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP 40 Gdynia | |
37 | Kwarciak Bartłomiej | Reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | ||
38 | Telszewski Filip | Mała Piaśnica | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Wagabunda Mała Piaśnica | |
39 | Gronowski Maksymilian | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | ||
40 | Krefta Roksana | Kłosowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP Czeczewo | |
41 | Gawlikowska Martyna | Reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP 2 Reda | |
42 | Metera Konrad | Nowa Wies Lęborska | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | LKB im.Braci Petk Lębork | |
43 | Śpiewak Emilia | Rumia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Salezjańska Szkoła Podstawowa | |
44 | Marat Agnieszka | Rumia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP 31 Gdynia | |
45 | HINC Hubert | GDYNIA | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP 42 | |
46 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | ||
47 | Brkic Bogdan | Gdansk | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP 12 Gdansk | |
48 | Buczkowski Dominik | Błądzikowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Biegamy Razem Władysławowo | |
49 | Buczkowski Wojtek | Władysławowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Biegamy Razem Władysławowo | |
50 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | ||
51 | Pouch Martyna | REDA | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Szkoła podstawowa nr 3 Reda. | |
52 | Stenka Piotr | Grzybno | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SzP Grzybno |
Wyświetleń: 14740