Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gadomski Kamil | Leśniewo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Szkoła Podstawowa w Leśniewie | |
2 | Gadomska Ewa | Leśniewo | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | Szkoła Podstawowa w Leśniewie | |
3 | Gadomska Emilia | Leśniewo | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
4 | Machnicki Marek | reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Uks 1 REDA | |
5 | Hebel Igor | reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Uks 1 REDA | |
6 | Żełudkowski Szymon | Wejherowo | Portugalia | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | Przedszkole | |
7 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | ||
8 | Żełudkowski Franciszek | Wejherowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP 9 Wejherowo | |
9 | Duda Jasiek | Gdynia | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | ||
10 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | Skl Filippides Starogard Gdański | |
11 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | Skl Filippides Starogard Gdański | |
12 | Czarnowska Zuzanna | Reda | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | Fabryka Dobrej Zabawy.pl | |
13 | Cieszyński Janek Cieszyński | Lębork | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | UKS Ekonomik Maratończyk Lebork | |
14 | Zoch Paweł | Góra | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | SP Orle | |
15 | Struk Adrianna | Orle | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Ks Wejher | |
16 | Struk Liliana | Orle | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | Ks Wejher | |
17 | Patelczyk FILIP | Lębork | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | ||
18 | Kujawska Nina | Puck | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
19 | Szczodrowski Maurycy | Gościcino | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | SP Bolszewo | |
20 | Szczodrowski Kajetan | Gościcino | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | SP Bolszewo | |
21 | Nowakowska Martyna | Bolszewo | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | SP Bolszewo | |
22 | Ladach Wiktor | Bolszewo | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | SP Bolszewo | |
23 | Rigga Patryk | Bolszewo | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | SP Bolszewo | |
24 | Brunka Hubert | Wejherowo | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
25 | Farkowski Mateusz | Wejherowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SZP 8 WEJHEROWO | |
26 | FARKOWSKA ZUZANNA | Wejherowo | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | SZP 8 WEJHEROWO | |
27 | Rompca Tomek | Gościcino | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | AP Cassubian | |
28 | Rompca Michał | Gościcino | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | AP Cassubian | |
29 | Rompca Agata | Gościcino | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
30 | Kostrzewski Paweł | Rumia | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | ||
31 | Miotk Łukasz | Puck | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | ||
32 | Kuchnowski Dominik | Werblinia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Krokowa Biega | |
33 | Dampc Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
34 | Dampc Gracjan | Pruszcz Gdański | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
35 | Dampc Nikola | Pruszcz Gdański | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
36 | Voss Maciej | Reda | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | Nord Capital | |
37 | Głodowski Mateusz | Reda | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | ||
38 | Głodowski Grzegorz | Reda | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | ||
39 | Głodowski Maciej | Reda | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
40 | Łagód Szymon | Szczenurze | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
41 | Lodziński Jacek | Szczenurze | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
42 | Leyk Aleksandra | Szczenurze | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
43 | Orzechowska Hanna | Szczenurze | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
44 | Bąkała Michalina | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
45 | Godula Natalia | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
46 | Tasior Amelia | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
47 | Lodzińska Martyna | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
48 | Godula Jagoda | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
49 | Grzegorczyk Aleksandra | Szczenurze | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | UKS Ekoludek Szczenurze | |
50 | Jagmin Marcelina | Mosty | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
51 | Jagmin Martyna | Mosty | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | ||
52 | Jagmin Amelia | Mosty | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | Wymiatacze | |
53 | Skrzypkowska Daria | Gdynia | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | LUMPEK.pl | |
54 | Lessnau Tomasz | Puck | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
55 | Tarnowska Nikola | Reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Szkoła Podstawowa nr 4 Reda | |
56 | Niedziela Kuba | Gdynia | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | ||
57 | Cylkowska Dominika | Gdynia | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdyni | |
58 | Cylkowski Miłosz | Gdynia | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | Przedszkole nr 36 "Złota Rybka" Gdynia | |
59 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP Potęgowo | |
60 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | SP Potęgowo | |
61 | Skrzypkowski Dominik | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | LUMPEK.pl | |
62 | Skrzypkowska Maja | Gdynia | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | LUMPEK.pl | |
63 | Posańska Julia | Mrzezino | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | ||
64 | Littwin Albert | Kłosowo | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | OSP Kłosowo | |
65 | Littwin Robert | Kłosowo | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | OSP Kłosowo | |
66 | Pustówka Marek | Gdynia | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | Przedszkole w Dębogórzu | |
67 | Pustówka Łucja | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Skoczek Pogórze | |
68 | BRZEZIK Michał | WEJHEROWO | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP nr 5 Wejherowo | |
69 | BRZEZIK Damian | WEJHEROWO | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | SP nr 5 Wejherowo | |
70 | Bach Amelia | Bolszewo | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | ||
71 | Karbownik Kacper | Wejherowo | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | ||
72 | Soborski Jeremi | Gdynia | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | Przedszkole Gdynia | |
73 | Soborski Aleksander | Gdynia | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | SP 17 Gdynia | |
74 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | SKLA Sopot | |
75 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | ||
76 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | ||
77 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | ||
78 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | ||
79 | Wielgos Oliwia | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Parkrun Rumia | |
80 | Molenda Paulina | reda | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | Uks 1 REDA | |
81 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | Maluchy z rodzicami | ||
82 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | ||
83 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | GKS KASZUBI LUZINO | |
84 | Stark Jakub | Gdynia | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | SP 43 Gdynia | |
85 | Berthrand JULIA | reda | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | Uks 1 REDA | |
86 | Grzenkowicz Marcel | Wejherowo | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | Ks Wejher | |
87 | Dylak Olga | Reda | Polska | Maluchy z rodzicami | Uks 1 Reda | |
88 | Dylak Adam | Reda | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | Uks 1 Reda | |
89 | Dylak Jakub | Reda | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | Uks 1 Reda | |
90 | Donczyk Karolina | reda | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | Uks 1 REDA | |
91 | Gdanietz Dominik | reda | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | Uks 1 REDA | |
92 | Gdanietz Szymon | reda | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | Uks 1 REDA | |
93 | Kozański Karol | Wejherowo | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | ||
94 | kocoł oliwia | warszkowo | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | ssp góra | |
95 | kocoł Jakub | warszkowo | Polska | 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) | ssp gościcino | |
96 | kocoł zuzanna | warszkowo | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | ssp gościcino | |
97 | Muzalewska Katarzyna | reda | Polska | 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) | Uks 1 REDA | |
98 | Olender Nadia | reda | Polska | 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) | Uks 1 REDA | |
99 | Pstragowska Natalia | reda | Polska | 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) | Uks 1 REDA | |
100 | Wijatkowska Oliwia | Gdańsk | Polska | do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) | Taka Ryba |
Wyświetleń: 14423