Mały Bieg Piaśnicki
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bach Amelia Bolszewo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
2 Bąkała Michalina Szczenurze 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) UKS Ekoludek Szczenurze
3 Bank Ola Kębłowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP. Kębłowo
4 Bank Szymon Kębłowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) SP. Kębłowo
5 Baranowski Tadeusz Jastarnia 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006)
6 Berthrand JULIA reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 REDA
7 Brkic Bogdan Gdansk 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP 12 Gdansk
8 Brkic Stefan Gdansk do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Przedszkole Olimpijczyk w Gdansku
9 browarczyk-bogdziewicz CLAUDIUS reda Maluchy z rodzicami Uks 1 REDA
10 browarczyk-bogdziewicz Cyprian reda 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) Uks 1 REDA
11 browarczyk-bogdziewicz DZAMILA reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Uks 1 REDA
12 browarczyk-bogdziewicz Telimena reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 REDA
13 Brunka Hubert Wejherowo Maluchy z rodzicami
14 BRZEZIK Damian WEJHEROWO 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) SP nr 5 Wejherowo
15 BRZEZIK Michał WEJHEROWO 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP nr 5 Wejherowo
16 Buczkowski Dominik Błądzikowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Biegamy Razem Władysławowo
17 Buczkowski Kacper Błądzikowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Biegamy Razem Władysławowo
18 Buczkowski Wojtek Władysławowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Biegamy Razem Władysławowo
19 Cierpisz Paweł Reda do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
20 Cieszyński Janek Cieszyński Lębork 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) UKS Ekonomik Maratończyk Lebork
21 Cylkowska Dominika Gdynia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdyni
22 Cylkowski Miłosz Gdynia do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Przedszkole nr 36 "Złota Rybka" Gdynia
23 Czarnowska Zuzanna Reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Fabryka Dobrej Zabawy.pl
24 Dąbkowska Zofia Gdańsk 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Taka Ryba
25 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
26 Dampc Natalia Pruszcz Gdański 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
27 Dampc Nikola Pruszcz Gdański 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
28 Damps Julka Reda do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
29 Donczyk Karolina reda 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) Uks 1 REDA
30 Duda Jasiek Gdynia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010)
31 Dylak Adam Reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Uks 1 Reda
32 Dylak Jakub Reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 Reda
33 Dylak Olga Reda Maluchy z rodzicami Uks 1 Reda
34 Dzieweczyński Mateusz Wejherowo 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) SP Bolszewo
35 FARKOWSKA ZUZANNA Wejherowo 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) SZP 8 WEJHEROWO
36 Farkowski Mateusz Wejherowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SZP 8 WEJHEROWO
37 Floryszczyk Magda Rotmanka do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
38 Gadomska Emilia Leśniewo Maluchy z rodzicami
39 Gadomska Ewa Leśniewo 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Szkoła Podstawowa w Leśniewie
40 Gadomski Kamil Leśniewo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Szkoła Podstawowa w Leśniewie
41 Gawlikowska Martyna Reda 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP 2 Reda
42 Gdanietz Dominik reda 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Uks 1 REDA
43 Gdanietz Szymon reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 REDA
44 Godula Jagoda Szczenurze 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) UKS Ekoludek Szczenurze
45 Godula Natalia Szczenurze 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) UKS Ekoludek Szczenurze
46 Gronowski Maksymilian Gdynia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008)
47 Grzegorczyk Aleksandra Szczenurze 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) UKS Ekoludek Szczenurze
48 Grzenkowicz Marcel Wejherowo 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) Ks Wejher
49 Grześkiewicz Milan Gdynia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) KP Gdynia Sp 16
50 Głodowski Grzegorz Reda do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
51 Głodowski Maciej Reda Maluchy z rodzicami
52 Głodowski Mateusz Reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006)
53 Halman Nikola Luzino 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006)
54 Hebel Igor reda 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Uks 1 REDA
55 Heland Grzegorz Gdańsk 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006)
56 HINC Hubert GDYNIA 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP 42
57 Huzjak David Gdansk do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
58 Ignatowska Emilia Gdańsk 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006)
59 Ignatowski Bartosz Gdańsk 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010)
60 IWASIUTA WOJTEK reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 REDA
61 JABŁECKA JULIA reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Uks 1 REDA
62 Jagmin Amelia Mosty 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Wymiatacze
63 Jagmin Marcelina Mosty Maluchy z rodzicami
64 Jagmin Martyna Mosty 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008)
65 Jarosz Dominik Pruszcz Gdański do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
66 Jarosz Filip Pruszcz Gdański do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
67 Jażdżewski Jonatan Lębork 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008)
68 Kania Berenika Gdynia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) OjcowskaStronaMocy.pl
69 Kania Róża Gdynia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) OjcowskaStronaMocy.pl
70 Kania Sara Gdynia Maluchy z rodzicami OjcowskaStronaMocy.pl
71 Kankowska Dominika Luzino 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) GKS KASZUBI LUZINO
72 Kankowski Jakub Luzino Maluchy z rodzicami
73 Kankowski Kordian Luzino 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006)
74 Karbownik Kacper Wejherowo 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001)
75 Kazyaka Szymon Reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) SP 2 Reda
76 Keller Gracjan Karczemki 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010)
77 Kierska Anastazja Bolszewo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
78 Kierski Marcel Bolszewo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
79 Klebba Patryk Mrzezino 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010)
80 Klimaszewski Jakub Reda do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Klimek Team
81 Klimaszewski Marcin Reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Klimek Team
82 KLOSKOWSKI DAWID BOJANO 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001)
83 KLOSKOWSKI DOMINIK BOJANO 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010)
84 kocoł Jakub warszkowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) ssp gościcino
85 kocoł oliwia warszkowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) ssp góra
86 kocoł zuzanna warszkowo 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) ssp gościcino
87 Konczak Amelia Kębłowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP. Kębłowo
88 Konkel Wiktor Gdynia do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Przedszkole nr 30
89 Konkol Filip Wejherowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
90 Kostrzewski Paweł Rumia 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001)
91 KOWALEWSKA Klara STRZEBIELINO 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010)
92 KOWALEWSKA Marryna STRZEBIELINO do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
93 Kowalewski Cezary STRZEBIELINO Maluchy z rodzicami
94 KOWALEWSKi Emil STRZEBIELINO Maluchy z rodzicami
95 Kowalska Dorota Reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010)
96 Kowalska Hanna Sychowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
97 Kowalski Błażej Reda Maluchy z rodzicami
98 Kowalski Jakub Sychowo Maluchy z rodzicami
99 Kowalski Maximilian Pętkowice 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Szkoła Podstawowa Gowino
100 Kozański Karol Wejherowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)


Wyświetleń: 4426

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ