Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Baciocha Cecylia Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012
2 Bajko Piotr Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012
3 Szomko Katarzyna Wojnachy I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012 sp3
4 Ciecierska Julia Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012 sp1 sokółka
5 Rokicka Joanna Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012
6 Rokicki Martin Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012
7 PARCHANOWICZ Wiktor Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012 Szkoła nr 2 w Sokółce
8 Paszko ANASTAZJA Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012
9 BURAK WERONIKA SOKÓŁKA I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012 sp1 sokółka
10 Korzon Katarzyna Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012
11 BIERGIEL TOMASZ SOKÓŁKA I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012
12 Bienasz Dawid sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012
13 Kułak Szymon Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012 Szkoła nr 2 w Sokółce
14 Kuklicz Alex Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012 SP nr 2 Sokółka
15 Drewniak Jan Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2010-2012
16 Rygasiewicz Szymon Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
17 Joszczyk Urszula Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
18 Mudrewicz Jan Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
19 Słyż Marcin Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
20 Kondrat Sylwia Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012 Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
21 Hajduczenia Edyta Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
22 ZYSKO MAGDALENA SOKÓŁKA I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
23 Jaros Iwona Sokolka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
24 Glińska Aneta Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
25 Hawryłko Edyta Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
26 Białobłocki Jakub Kuźnica I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
27 witkowska ola Wojnachy I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
28 Kuklicz Dariusz Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
29 Kunowska Artur Kunowski Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012
30 Joszczyk Aleksandra Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2010-2012 Szkola
31 Popławska Maria Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
32 Szomko emilia Wojnachy I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
33 Żukowska Kamila Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
34 Łazarczyk Dariusz sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
35 Cichowlas Emilia Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
36 witkowska małgosia Wojnachy I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
37 Laszuk Bartosz Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
38 Normantowicz Agnieszka Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
39 chwiedżko zuzanna sokolka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012 szkoła podstawowa nr 1
40 solowiej magdalena SOKOLKA I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
41 Mucuś Zofia Sokolany I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
42 Dykiel Julia Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
43 Chodyko Magdalena Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
44 Malicka Zuzanna Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012 Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
45 Kiemiesz Monika Sokółka I turnus 21-25.01.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2010-2012
46 Awdziej Bogusława Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006
47 Korzon Wojciech Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006
48 Jacewicz Paweł Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006
49 czajkowski adam sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006
50 Korzeniewski Kajetan Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006
51 Dykiel Ksawery Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006
52 WISZOWATA MONIKA Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006
53 lingo michał Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006
54 lingo renata Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006
55 Biernacka Julia Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006 Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
56 Poźniak Oscar Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006 sp1 sokółka
57 Makarewicz-Jusza Zuzanna Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006 Sp nr 1
58 Makarewicz-Jusza Patryk Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006 SP nr 1
59 PARCHANOWICZ Izabela Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006
60 Malewicz Grzegorz Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa pływacka, roczniki: 2009-2006
61 Głódź Urszula Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
62 Kulmaczewska Anna Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
63 Szczęsnowicz Dorota Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
64 RACZKOWSKA MAŁGORZATA SOKÓŁKA II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
65 Wilczyński Dominik Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
66 Kułak Urszula Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006 Szkołą Podstawowa
67 NARBUTT EWA SOKÓŁKA II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
68 Kunowska Anna Kunowska Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
69 Parchanowicz Maja Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
70 Kokot Michał Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006 Szkoła Podstawowa nr 2
71 Zubrzycka Maja Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
72 lingo mateusz Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
73 Piktel Elżbieta Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
74 Szarkowski Dawid Sokólka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
75 Dubrówko Andrzej Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa sportowa, roczniki: 2009-2006
76 Januszkiewicz Maja Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006 SP nr 2
77 Mudreicz Ewa Sokolka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006
78 Zubrzycka Karolina Sokólka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006
79 Paszko Amelia Wierzchłowce II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006 Szkoła Podstawowa nr 2
80 Gremza Kacper Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006
81 Zajkowska Katarzyna Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006
82 Paszko Iga Wierzchłowce II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006 SP nr 2
83 NORMANTOWICZ-PAWELKO Agnieszka SOKOLKA II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006
84 Aniśko Martyna Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006 sp1 sokółka
85 solowiej oliwia SOKOLKA II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006
86 Pieszko Rafal Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006
87 Woronowicz Emilia Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006
88 Borowska Aleksandra Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006
89 Połuszejko Iwona Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006
90 Szczebiot Ewa Sokółka II turnus 28.01-1.02.2019 r. grupa taneczna, roczniki: 2009-2006


Wyświetleń: 12611

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ