II Złotoryjska Złota Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wróblewski Wojciech Wrocław 10 km opłacono on-line
2 Korczak Piotr Złotoryja 10 km opłacono on-line
3 FARGANUS Robert Leśna 10 km Zabiegani z Leśnej opłacono on-line
4 FARGANUS MONIKA Leśna 10 km Zabiegani z Leśnej opłacono on-line
5 Świerczek Michał Legnica 10 km opłacono on-line
6 Michalska Martyna Złotoryja 10 km opłacono on-line
7 Poszwińska Natalia złotoryja 5 km olaws złotoryja 30.00 PLN
8 Woźniak Rafał Jelenia Góra 10 km 30.00 PLN
9 Krause Piotr Strzegom 10 km Bez Granic 30.00 PLN
10 Wawrzyniak-Lasok Katarzyna Wągrodno 5 km opłacono on-line
11 Dubiel Piotr Jelenia Góra 10 km WILD DOGS TEAM / SKW opłacono on-line
12 Dubiel Agata Jelenia Góra 5 km WILD DOGS TEAM / SKW opłacono on-line
13 Węgrzyn Paweł Złotoryja 10 km 30.00 PLN
14 Domaradzki Piotr JAWOR 10 km 30.00 PLN
15 Rogowski Michał Świdnica 5 km 30.00 PLN
16 Olchowy Magda Konradówka 5 km Taekwondo Chojnów opłacono on-line
17 Ziemkiewicz Dominika Lubin 10 km opłacono on-line
18 Ziemkiewicz Jarosław Lubin 10 km UKS Running Team opłacono on-line
19 Grochoła Marcin Wrocław 10 km opłacono on-line
20 Kuglarz Tomasz Żagań 10 km BIEGACZE ZJADACZE KM 30.00 PLN
21 Omonkowska-Pawlik Wioletta Legnica 10 km opłacono on-line
22 Olchowy Sebastian Konradówka 5 km #beactivetrucker / Rozbiegani Chojnów opłacono on-line
23 BANASZEK SŁAWOMIR ŻARY 10 km BIEGACZE ZJADACZE KM 30.00 PLN
24 Żurek Tomasz Wrocław 5 km opłacono on-line
25 Maćkowiak Marta Legnica 5 km 30.00 PLN
26 Romaniuk Aleksandra Złotoryja 5 km opłacono on-line
27 Kawka Dawid Ręszów 34 10 km GruBiKo 30.00 PLN
28 Ostręga Oskar Złotoryja 10 km OLAWS Złotoryja 30.00 PLN
29 Ostręga Robert Złotoryja 5 km OLAWS Złotoryja 30.00 PLN
30 Ostręga Barbara Złotoryja 5 km OLAWS Złotoryja 30.00 PLN
31 Struska Zuzanna Chojnów 5 km Taekwondo Chojnów 30.00 PLN
32 Nowak Iwona Złotoryja 5 km opłacono on-line
33 Gołębiowski Arkadiusz Rachów 10 km opłacono on-line
34 rybinski tomasz Pastewnik 10 km Karate Oriental KOBUDO opłacono on-line
35 Piechowicz Katarzyna Złotoryja 5 km 30.00 PLN
36 Ciesielska Agata Rzeszotary 10 km 30.00 PLN
37 Marcinkowski Szymon Głogów 10 km 30.00 PLN
38 Opaczewska Klaudia Jezierzany 5 km 30.00 PLN
39 Aleksandrowicz Monika Jedlina-Zdrój 5 km opłacono on-line
40 Dydyński Mateusz Lubin 10 km Grubiko 30.00 PLN
41 Węgrzyn Michał Złotoryja 10 km OLAWS Złotoryja opłacono
42 Iwinska Katarzyna Złotoryja 10 km KONIEC BIEGU 10 KM *** Akademia Samoobrony dla Pan w Zlotoryi ;) opłacono
43 Wnuk Klaudia Lubin 10 km Grubiko 30.00 PLN
44 Kuratewicz Katarzyna Miłkowice 10 km rozbiegani Chojnów 30.00 PLN
45 Handzlik Kazimierz Proboszczów 10 km opłacono on-line
46 Handzlik Irena Proboszczów 10 km opłacono on-line
47 Archuticz Joanna Legnica 10 km opłacono on-line
48 Salastowicz Jarosław Złotoryja 10 km opłacono on-line
49 Szczaczyńska Klaudia Goliszów 10 km rozbiegani Chojnów 30.00 PLN
50 Kuczerka Malwina Legnica 10 km KB LEW LEGNICA opłacono on-line
51 Hnitecki Rafał Zgorzelec 10 km EDI TEAM ZGORZELEC 30.00 PLN
52 Duda Anna Złotoryja 5 km Olaws Złotoryja 30.00 PLN
53 Kaczorowski Marcin Legnica 5 km JANOSPORT TEAM LEGNICA opłacono on-line
54 Thiel Andrzej Złotoryja 10 km opłacono on-line
55 Kotliński Paweł Katowice 10 km OLAWS Złotoryja opłacono
56 Zagórski Radek Zagórski Zlotoryja 10 km Technikum nr 5 Legnica opłacono on-line
57 Kisiel Martyna Złotoryja 5 km 30.00 PLN
58 Sielutin wadim Legnica 10 km KB LEW LEGNICA 2000 30.00 PLN
59 Aleksandrowicz Maciek Jedlina-Zdrój 5 km opłacono on-line
60 Skowroński Bartosz Wrocław 10 km Pomoc dla Lenki z Wrocławia opłacono on-line
61 Macuga Paweł Złotoryja 10 km OLAWS Złotoryja opłacono on-line
62 Tarasek Łukasz Złotoryja 10 km opłacono on-line
63 Sekuła Paweł Lubin 5 km BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA 30.00 PLN
64 Szukiewicz Bożena Wrocław 5 km 30.00 PLN
65 Wołonciej Józef Legnica 5 km opłacono on-line
66 Kur Michał Jelenia Góra 10 km opłacono on-line
67 Giurk Dariusz Złotoryja 10 km opłacono on-line
68 Łukasiewicz Ewa Złotoryja 10 km OLAWS Złotoryja opłacono
69 Młynarczyk Ula Złotoryja 5 km OLAWS Złotoryja opłacono
70 Mrówka Katarzyna Kamienna Góra 10 km Kamiennogórska Grupa Biegowa opłacono on-line
71 Dziedziński Mariusz LEGNICA 10 km 30.00 PLN
72 Pawłowski Marcin Złotoryja 10 km OLAWS Złotoryja opłacono
73 Kurek Krzysztof Miłkowice 5 km opłacono on-line
74 GRATKOWSKI Bogumił WARSZAWA 10 km GRATKOWSCY opłacono on-line
75 Wąsowska Agata Legnica 5 km opłacono on-line
76 Mandziak Joanna Bogatynia 10 km 30.00 PLN
77 Wiśniewski Tomasz Bolesławiec 10 km MAKOŚ TEAM opłacono on-line
78 Posłuszna Anna Głoska 10 km Akb Esemas 30.00 PLN
79 Posłuszny Mariusz Głoska 10 km Akb Esemas 30.00 PLN
80 Włodarczyk Adam Włodarczyk Legnica 10 km opłacono
81 Łukaszewicz Justyna Legnica 5 km Legnicka Grupa Głuchych opłacono on-line
82 Lęga Wiesław Świdnica 10 km 30.00 PLN
83 Polański Mariusz Jerzmanice-Zdrój 10 km OLAWS Złotoryja 30.00 PLN
84 RAPACKI WŁODZIMIERZ LEGNICA 10 km KB LEW LEGNICA opłacono on-line
85 Jakubowczak Robert Legnica 10 km 30.00 PLN
86 Krajewska Anna Legnica 10 km 4K LEGNICA opłacono on-line
87 Krajewski Marek Legnica 10 km 4K LEGNICA opłacono on-line
88 Frydecki slawomir Frydecki Zrodla 10 km 30.00 PLN
89 Frydecka Elzbieta Zrodla 10 km 30.00 PLN
90 Kęśminowicz Krzysztof Brzeg 10 km Kotwica Brzeg opłacono
91 Mirecki Wojciech Nowa wies grodziska 10 km Biegusy Czaple opłacono on-line
92 Kulikowska Paulina Legnica 10 km opłacono on-line
93 Hutyra Paweł Bogdaszowice 10 km Ambrozja Bogdaszowice opłacono on-line
94 Widziewicz Mirosław Złotoryja 10 km OLAWS złotoryja opłacono on-line
95 Ambrosiewicz Henryk jelenia gora 10 km opłacono
96 ŚLUSARCZYK TOMASZ Czaple 10 km Biegusy Czaple opłacono on-line
97 roznowski krzysztof chojnów 10 km Rozbiegani Chojnów opłacono on-line
98 Roznowska Monika Chojnów 10 km Rozbiegani Chojnów opłacono on-line
99 baszak marek LEGNICA 10 km :) 30.00 PLN
100 Kula Grzegorz Legnica 10 km 30.00 PLN


Wyświetleń: 3255

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ