II Złotoryjska Złota Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pomykala Zbigniew Łukaszów 5 km opłacono on-line
2 Kutko Anna Nowy Kościół 5 km opłacono on-line
3 Ciesielska Agata Rzeszotary 10 km opłacono on-line
4 Kalemba Paweł Legnica 10 km opłacono on-line
5 Elasri Abderrahim Benslimane 10 km
6 GAWEŁ ŁUKASZ Legnica 5 km opłacono on-line
7 Nduva Wambua Boniface Budgozszs 10 km
8 Pomykala Krystyna Łukaszow 5 km opłacono on-line
9 Kimaiyo Cherop hammington Eldoret 10 km
10 Boho Sławomir Nysa 10 km
11 Szukiewicz Bożena Wrocław 5 km opłacono on-line
12 Hubisz Tomsza Radwanice 10 km opłacono on-line
13 Kurek Krzysztof Miłkowice 5 km opłacono on-line
14 Nocek Aleksandra Złotoryja 10 km opłacono on-line
15 Mazur Jakub Muchów 10 km opłacono on-line
16 Domaradzki Piotr JAWOR 10 km
17 Kulikowska Paulina Legnica 10 km opłacono on-line
18 Krzywicki Piotr Legnica 10 km
19 Wawrzyniak-Lasok Katarzyna Wągrodno 5 km opłacono on-line
20 Cieszkowski Amir Wroclaw 5 km
21 Synowiec Jacek Legnica 10 km
22 Maćkowiak Marta Legnica 5 km opłacono
23 Fil Damian Ścinawa 10 km
24 Żurek Tomasz Wrocław 5 km opłacono on-line
25 Orłowski Bartosz Pielgrzymka 10 km opłacono on-line
26 Sembrat Daria Legnica 10 km opłacono on-line
27 Węgrzyn Paweł Złotoryja 10 km opłacono
28 Krawczyk Jolanta Bolesławiec 5 km opłacono on-line
29 Nizio Artur Sułów 10 km opłacono on-line
30 Nocuń Iwona Lubin 10 km opłacono on-line
31 Wolniak Sylwester Wolniak Sieroszowice 10 km opłacono on-line
32 Majewska Aleksandra Bolesławiec 10 km opłacono on-line
33 Nocuń Krzysiek Lubin 10 km opłacono on-line
34 Wróblewski Wojciech Wrocław 10 km opłacono on-line
35 Giurk Dariusz Złotoryja 10 km opłacono on-line
36 KAPŁON MARCIN SOBOTA 10 km opłacono
37 Stypulkowska Malwina legnica 5 km opłacono on-line
38 Siemieniec Natalia Złotoryja 10 km opłacono on-line
39 Budynkiewicz Paweł Złotoryja 10 km opłacono on-line
40 Łuniewski Jarek Złotoryja 10 km opłacono on-line
41 Tarasek Łukasz Złotoryja 10 km opłacono on-line
42 Zwiernik Joanna Złotoryja 5 km
43 WALOSZCZYK BARTŁOMIEJ ŚWIĘTOSZÓW 5 km opłacono on-line
44 Cebula Grzegorz Iwiny 10 km opłacono on-line
45 Nalepa Dominika Nowa Wieś Grodziska 91b 10 km opłacono on-line
46 Goryś Marcin Legnica 10 km opłacono on-line
47 Korczak Piotr Złotoryja 10 km opłacono on-line
48 Zaremba Dawid Polanica-Zdroj 10 km opłacono on-line
49 Dańczak Dariusz Legnica 10 km opłacono on-line
50 Gąsiorowski Grzegorz Legnica 10 km opłacono on-line
51 Mandziak Joanna Bogatynia 10 km
52 Kur Michał Jelenia Góra 10 km opłacono on-line
53 Łącz Rafał Rakowice wielkie 10 km opłacono on-line
54 Rychlik Tomasz Rychlik Legnickie Pole 10 km opłacono on-line
55 Cieślak Adrian Żary 10 km opłacono
56 Chrobak Małgorzata Kopacz 5 km opłacono on-line
57 Mowna Dorota Złotoryja 5 km opłacono on-line
58 Sadowska Grażyna Wroclaw 5 km opłacono on-line
59 Mrozek Anna Nowa Wieś Złotoryjska 5 km opłacono on-line
60 Jeka Piotr Gołaczów 25a 10 km opłacono on-line
61 Gołębiewska Anna Wrocław 5 km opłacono on-line
62 Durkalec Ewelina Bolków 5 km opłacono on-line
63 Łukawski Krzysztof Złotoryja 10 km opłacono on-line
64 Mogielnicki Kacper Nowa Wieś Złotoryjska 5 km opłacono on-line
65 Ziemkiewicz Dominika Lubin 10 km opłacono on-line
66 Romaniuk Aleksandra Złotoryja 5 km opłacono on-line
67 Ruczkowska Joanna Złotoryja 5 km opłacono on-line
68 Aleksandrowicz Maciek Jedlina-Zdrój 5 km opłacono on-line
69 Handzlik Irena Proboszczów 10 km opłacono on-line
70 Kubik Aleksandra Wrocław 5 km opłacono on-line
71 Pitera Martyna Pielgrzymka 10 km opłacono on-line
72 Handzlik Kazimierz Proboszczów 10 km opłacono on-line
73 Lenc Marcin Legnica 5 km opłacono on-line
74 Omonkowska-Pawlik Wioletta Legnica 10 km opłacono on-line
75 Odziemek Karol Złotoryja 5 km opłacono on-line
76 Kleban Daniel Kamienna Góra 10 km opłacono
77 Wojtanowska Paulina Bielawa 10 km opłacono on-line
78 Nawieśniak Krystyna Zagrodno 10 km opłacono on-line
79 Andrzejewski Michał Bielawa 10 km opłacono on-line
80 Włodarczyk Adam Włodarczyk Legnica 10 km opłacono
81 Rogowski Michał Świdnica 5 km opłacono
82 Frydecka Elzbieta Zrodla 10 km
83 Frydecki slawomir Frydecki Zrodla 10 km
84 Wąsowska Agata Legnica 5 km opłacono on-line
85 Dziedziński Mariusz LEGNICA 10 km opłacono
86 Wysoczańska Ewelina Złotoryja 10 km opłacono on-line
87 Kula Grzegorz Legnica 10 km
88 Piechowicz Katarzyna Złotoryja 5 km opłacono
89 Karbowiak Ilona Bolków 10 km opłacono on-line
90 Sycz Paweł Wądroże Wielkie 10 km opłacono on-line
91 Wajer Maria Bogatynia 10 km
92 Filipczak Ewelina Lwówek Śląski 5 km opłacono on-line
93 Wierzbicka Agata Wrocław 10 km opłacono on-line
94 Gajda Tomasz Jawor 10 km opłacono on-line
95 Nawieśniak Dominika Zagrodno 10 km opłacono on-line
96 Wołonciej Józef Legnica 5 km opłacono on-line
97 Zięba Małgorzata Marciszów 5 km opłacono on-line
98 Kramek Mariusz Złotoryja 5 km opłacono
99 Dumin Natalia Pisarzowice 10 km opłacono on-line
100 Dumin Marzena Pisarzowice 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 13780

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ