Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Ruminski Daniel | Grobelno | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
102 | Urbanowicz Agnieszka | Grobelno | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
103 | Glaesmann Artur | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
104 | Stemporzecki Tomasz | elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono | |
105 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
106 | Latecka Martyna | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | Politechnika Gdańska Lekkoatletyka | opłacono on-line |
107 | Buda Radomir | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
108 | Jóźwik Rafał | Kowale | Polska | Bieg główny (10 km) | Kowale | opłacono on-line |
109 | Zdunczyk Janusz | Elblag | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
110 | Niemczyk Rafal | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
111 | Śnieżawska Magdalena | Majewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
112 | Tocha Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | GE Power Team | opłacono on-line |
113 | Czyżak Jakub | Elblag | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
114 | Augustyńczyk Wiesław | Wilczęta | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
115 | Daszkiewicz Dawid | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
116 | Meredyk Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
117 | Słowik Janusz | Miłoradz | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
118 | Święcicki Mirosław | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
119 | Bal Katarzyna | Elblag | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
120 | Gaza Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
121 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
122 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
123 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
124 | Furtak Arkadiusz | Sztutowo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
125 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
126 | Kussowski Andrzej | MALBORK | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
127 | Samojlin Konstantin | Bałtyjsk | Rosja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
128 | Tchórzewski Jerzy | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
129 | Bondyra Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | GE Power Team | opłacono on-line |
130 | Sakowicz Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
131 | Florczak Andrzej | Ćmińsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
132 | Dubiak Przemysław | Ulkowy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
133 | Dubiak Grażyna | Ulkowy | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
134 | KORKOSZ Roman | elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
135 | Matuszak Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
136 | Czarnecka Joanna | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | SKS EL Aktywni | opłacono on-line |
137 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | Bieg główny (10 km) | Wkurw_team | opłacono on-line |
138 | Zawistowski Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
139 | Drapczyński Łukasz | Drużno | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
140 | chmielewski marcin | elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
141 | Maksymowicz Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | GE Power Team | opłacono on-line |
142 | Stejn Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | GE Power Team | opłacono on-line |
143 | Obrzut Maja | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
144 | Mirzałek Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
145 | DZIKIEWICZ KACPER | ELBLAG | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
146 | CECHOWSKA KAROLINA | ELBLAG | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
147 | Kierska-Tomczyk Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | DUDYCZ Run / Atena | opłacono on-line |
148 | Tomczyk Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | DUDYCZ Run / Atena | opłacono on-line |
149 | Grzonka Bartosz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
150 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
151 | Sawostianik Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
152 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny (10 km) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
153 | Mystek Artur | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
154 | Grzebyk Jacek | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | KMP Elbląg | opłacono on-line |
155 | Peek Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | DXC.technology | opłacono on-line |
156 | Cegielska Paulina | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | Klub Kibica Start Elbląg | opłacono on-line |
157 | Żurawski Michał | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | GE Power Team | opłacono on-line |
158 | Politowski Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
159 | Nowosielski Marek | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
160 | Wcisła Jerzy | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
161 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
162 | Boruszewska Katarzyna | Markowo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
163 | Rapacka Monika | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Pasłęk | opłacono on-line |
164 | Rapacki Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | 43 BLP | opłacono on-line |
165 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS GIMPAS PASŁĘK | |
166 | Krause Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
167 | PODLECKI ANDRZEJ | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
168 | Suska Mirosław | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
169 | Szczerbowicz Marcin | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Gumbas Team | opłacono on-line |
170 | Daszkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | 16 batalion remontowy | opłacono on-line |
171 | Leśniak Daniel | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
172 | KREFT WALDEMAR | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | pwd DWD P-W | opłacono on-line |
173 | Szambelan Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
174 | Błażewicz Krzysztof | pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
175 | Olteanu Ionel | Motru, Romania | Rumunia | Bieg główny (10 km) | Motru Runners | opłacono |
176 | Bartnikowski Stanisław | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | GE Power Team | opłacono on-line |
177 | Ciszak Dominik | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
178 | Klimek Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
179 | Rokicki Leszek | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
180 | Wyłoga Hubert | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
181 | Poniatowski Dawid | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
182 | Poniatowski Andrzej | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
183 | Idziak Paulina | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
184 | Pytliński Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | Klub Kibica Start Elbląg | opłacono on-line |
185 | Bieniek Dominik | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
186 | dudek paweł | janowo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
187 | Woźniak Karina | Piaseczno | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
188 | Lompert Anna | Elblag | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
189 | Brzeziński Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | brzooza Team | opłacono on-line |
190 | Lompert Andrzej | Elblag | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
191 | Bachewicz Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
192 | Grajek Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | CO JEST? | opłacono on-line |
193 | Kulawiak Miłosz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | CO JEST? | opłacono on-line |
194 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
195 | Bogdański Krzysztof | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
196 | Paluszyński Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | CO JEST? | opłacono on-line |
197 | Jankowski Mateusz | Nowy Staw | Polska | Bieg główny (10 km) | Lubie Piwko | opłacono on-line |
198 | Minkiewicz Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | CO JEST? | opłacono on-line |
199 | Hałasowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
200 | Wojtal Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 58229