Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Hajducki Jarosław | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
202 | Bachewicz Karolina | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
203 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
204 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Bieg główny (10 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
205 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
206 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | MKL Boćka | opłacono on-line |
207 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | Bieg główny (10 km) | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
208 | Springer Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
209 | Woźniak Kamil | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
210 | Zyzek Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
211 | TARASIEWICZ Ryszard | BRANIEWO | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
212 | Sparzak Tomasz | Nowinka | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
213 | mieczkowski tomasz | pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
214 | Woron Aleksandra | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | Leier Polska S.A | opłacono on-line |
215 | KOCZEWSKA IWONA KOCZEWSKA | ELBLAG | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
216 | Kosacz Konrad | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | CO JEST? | opłacono on-line |
217 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
218 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
219 | Gdaniec Kamil | Tczew | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
220 | KRAKOWSKI TOMASZ | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
221 | Krygier Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny (10 km) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
222 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | Active Malbork | opłacono on-line |
223 | BULGE TOMASZ | NOWE | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
224 | Bulge Agnieszka | Nowe | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
225 | CICHOŃ TOMASZ | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | JW 4808/ 2.edplot | opłacono on-line |
226 | Baranowski Krzysztof | Skarszewy | Polska | Bieg główny (10 km) | BBL Starogard Gdanski Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
227 | MAZUR JAROSŁAW | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
228 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | RRT Braniewo | opłacono on-line |
229 | Fedan Dominik | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
230 | Sukhdev Singh | Elblag | Indie | Bieg główny (10 km) | Jolanta | opłacono on-line |
231 | Żbikowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
232 | Leśniewski Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | nieDZIELNI biegacze | opłacono on-line |
233 | Juniewicz Paweł | Wojmiany | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
234 | Langowski Krzysztof | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
235 | Paruszewski Robert | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
236 | Rucińska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | Bellamed Clinic | opłacono on-line |
237 | Ruciński Gabriel | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | Bellamed Clinic | opłacono on-line |
238 | Iwanowski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
239 | Rabiega Marek | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | Grupa Rowerowa STOP | opłacono on-line |
240 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
241 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg główny (10 km) | Falkon !!! Zbuduj swoje marzenia !!! | opłacono on-line |
242 | Świtała Marcin | Frombork | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
243 | Kwiatkowska Edyta | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
244 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny (10 km) | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
245 | Janicka Ilona | Gdynia | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
246 | kwas mariusz | elblag | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
247 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny (10 km) | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono on-line |
248 | Boris Aneta | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | El-Aktywni | opłacono on-line |
249 | Szukiewicz Waldemar | Orneta | Polska | Bieg główny (10 km) | Bez klubu | opłacono on-line |
250 | Laszuk Bogdan | Szaleniec | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
251 | Szczepański Artur | Błotnica | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegnę po medal dla drugiej córki :) | opłacono on-line |
252 | Mikula Damian | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | DXC.technology | opłacono on-line |
253 | Łuczak Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | DXC.technology | opłacono on-line |
254 | Romanowski Jarosław | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | DXC.technology | opłacono on-line |
255 | Rodrigrs Enzo | Compiegne | Francja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
256 | Fafet Thibaut | Compiegne | Francja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
257 | Prokurat Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
258 | Dobigny Arthur | Compiegne | Francja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
259 | Delahaie Thibaut | Compiegne | Francja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
260 | Prokurat Natalia | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
261 | Etienne Michel | Compiegne | Francja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
262 | Daumas Mathilde | Compiegne | Francja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
263 | Caron Lea | Compiegne | Francja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
264 | Kniazeva Ekaterina | Kaliningrad | Rosja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
265 | Nowikowa Anna | Kaliningrad | Rosja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
266 | Sumbaev Vitalii | Kaliningrad | Rosja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
267 | Radnikov Aleksandr | Kaliningrad | Rosja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
268 | Oreshko Vladimir | Kaliningrad | Rosja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
269 | Postuszenkow Dmitrij | Bałtyjsk | Rosja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
270 | Maletskaia Kseniia | Bałtyjsk | Rosja | Bieg główny (10 km) | Miasto Partnerskie | opłacono |
271 | Winczewski Tomasz | Elblag | Polska | Bieg główny (10 km) | 3 WINcz | opłacono on-line |
272 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
273 | Królikowska Olga | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
274 | Jachacy Bartosz | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | EDC Runners | opłacono |
275 | Wronska Patrycja | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | EDC Runners | opłacono |
276 | Królikowski Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
277 | Borys Robert | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | EDC Runners | opłacono |
278 | Chroboczek Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
279 | Drzewiecki Marek | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | EDC Runners | opłacono |
280 | piatek adam | elblag | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
281 | Brzyski Janusz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | Open Balance | opłacono on-line |
282 | Sawicki Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegam wolno | opłacono on-line |
283 | Raulin Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | GE Power Team | opłacono on-line |
284 | KOSOWSKI JANUSZ | OLSZTYN | Polska | Bieg główny (10 km) | AKM OLSZTYN sklepbiegacza.pl | opłacono on-line |
285 | Rozenbajgier Łukasz | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
286 | Tadejewski Paweł | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
287 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
288 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg główny (10 km) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
289 | MILEWSKI KRZYSZTOF | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | TRIUMPH MOTOCYKLE | opłacono on-line |
290 | Brzuszczyński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegające Zające | opłacono on-line |
291 | Kos Sławomir | Nowy Dwór Gd. | Polska | Bieg główny (10 km) | DCT drużyna biegowa | opłacono on-line |
292 | Mieszkowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
293 | Dobrowolski Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | ZKS Borys | opłacono on-line |
294 | Kobierowski Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | GE Power Team | opłacono on-line |
295 | Mirek Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | DCT Drużyna biegowa | opłacono on-line |
296 | 0strowski Jacek | Bielnik Drugi | Polska | Bieg główny (10 km) | opłacono on-line | |
297 | Królik Beata | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | 43 BLP | opłacono on-line |
298 | Królik Jacek | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | 43 BLP | opłacono on-line |
299 | Maliszewski Jerzy | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | AKM Olsztyn/sklepbiegowy.pl | opłacono on-line |
300 | STANISZEWSKI PAWEŁ | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | ZKS OLIMPIA ELBLĄG | opłacono on-line |
Wyświetleń: 57847