Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kiejdo Franciszek | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
2 | BiedrzyckI Remigiusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 16 Elbląg | opłacono on-line |
3 | Makowska Maria | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
4 | Rusinowski Mateusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
5 | Kraszewska Pola | Malbork | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 5 Malbork | opłacono on-line |
6 | Radzikowska Karolina | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
7 | Radziul Maciej | Elblag | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
8 | Kwapiszewska Basia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
9 | Stankiewicz Mikołaj | Gronowo Górne | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
10 | Zieliński Franciszek | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | limit osiągnięty | |
11 | Zieliński Daniel | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu | opłacono on-line |
12 | Raniszewska Nina | Elblag | Polska | 300 m (9-11 lat) | limit osiągnięty | |
13 | Grablewski Fabian | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
14 | Magoń Natalia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
15 | Magoń Dominik | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
16 | Surdykowska Martyna | Sopot | Polska | 300 m (9-11 lat) | EllaRe | opłacono on-line |
17 | Gołaś Natalia | Gdynia | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 7 Sopot | opłacono on-line |
18 | Krol Jan | Gronowo Gorne | Polska | 300 m (9-11 lat) | mBank | opłacono on-line |
19 | Skowroński Janek | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
20 | Wójcik Maciej | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
21 | Bołtryk Gracjan | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | wikingowie.elblag.pl | opłacono on-line |
22 | Bołtryk Juliusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | wikingowie.elblag.pl | opłacono on-line |
23 | Bołtryk Tymoteusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | wikingowie.elblag.pl | opłacono on-line |
24 | Małczyński Mateusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
25 | Małczyński Maciej | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
26 | Kazimierowicz Joanna | Elblag | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp18 Elbląg | opłacono on-line |
27 | Sztajnke Marek | Kwietnik | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 21 Elbląg | opłacono on-line |
28 | Wandyk Milan | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
29 | Żmijewski Marcel | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Żmijka | opłacono on-line |
30 | Lubański Wiktor | Gronowo Górne | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
31 | MAZUR SZYMON | ELBLĄG | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 9 | opłacono on-line |
32 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
33 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
34 | Śledź Kacper | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła nr 16 | opłacono on-line |
35 | wójcik Michalina | gozdawa osada | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 1.im Janusza Korczaka Nowy Dwór Gdański | limit osiągnięty |
36 | Sokołowski Oskar | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
37 | Janik Gabriela | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | YanikY | opłacono on-line |
38 | KOZAK LENA | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
39 | Targoński Szymon | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 9 | opłacono on-line |
40 | Zakrzewski Adam | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | szkoła podstawowa nr 12 w elblagu | opłacono on-line |
41 | SANGOWSKA NATALIA | Tolkmicko | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa w Tolkmicku | opłacono on-line |
42 | Szelska Aleksandara | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
43 | Barański Karol | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono | |
44 | Pięta Jagoda | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
45 | Grzybowski Szymon | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
46 | Reszka Oliwia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
47 | Demski Daniel | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
48 | Kulgajuk Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | 300 m (9-11 lat) | SUT Pruszcz Biega | opłacono on-line |
49 | Wojtaś Tosia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP1 | opłacono on-line |
50 | Ingielewicz Igor | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 25 Elbląg | opłacono on-line |
51 | TROCKA ALEKSANDRA | ELBLĄG | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 12 Elbląg, Judo Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
52 | Muzalewski Dawid | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp18 Elbląg | opłacono on-line |
53 | Kłos Amelia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 12 Elbląg, Judo Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
54 | Kowalska Agata | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
55 | Wojdyna Maciej | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 6 Elblag | opłacono on-line |
56 | Wojdyna Kamil | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | MKS Truso | opłacono on-line |
57 | Kania Berenika | Gdynia | Polska | 300 m (9-11 lat) | OjcowskaStronaMocy.pl | opłacono on-line |
58 | Kania Róża | Gdynia | Polska | 300 m (9-11 lat) | OjcowskaStronaMocy.pl | opłacono on-line |
59 | robak Amelia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 16 | opłacono on-line |
60 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 21 | opłacono on-line |
61 | KUSZNER GABRIEL | ELBLĄG | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
62 | Wesołowska Zuzanna | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 21 | opłacono on-line |
63 | Wesołowska Łucja | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 21 | opłacono on-line |
64 | Stankiewicz Konrad | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
65 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
66 | Zalewski Hubert | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
67 | Chowałko Mikołaj | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
68 | Szmuda Marcel | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
69 | Sadowska Zuzanna | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp15 Elbląg | opłacono on-line |
70 | Nita Kacper | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | limit osiągnięty |
71 | Sielicki Hubert | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
72 | Zarzycka Kornelia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 21 | limit osiągnięty |
73 | Olińska Urszula | Malbork | Polska | 300 m (9-11 lat) | Active Malbork | opłacono on-line |
74 | Szrama Patryk | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
75 | Brodziak Oliwia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 25 Elbląg | opłacono on-line |
76 | Raulin Paweł | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
77 | Janowski Aleksander | Elblag | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
78 | Wróblewski Mateusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP Pijarów | opłacono on-line |
79 | Bętlewska Nina | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
80 | Nowakowski Szymon | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
81 | Chmielewski Mikołaj | Gronowo Górne | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
82 | Rębisz Oliwier | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | szkoła podstawowa nr 12 w elblagu | opłacono on-line |
83 | Kiraga Julia | Gronowo Górne | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym | opłacono on-line |
84 | Bujnik Dominika | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 16 Elbląg | opłacono on-line |
85 | Wołk Agata | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 25 Elbląg | opłacono on-line |
86 | Harańczyk Maja | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | limit osiągnięty | |
87 | Iskra Karol | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | sp 12 | opłacono on-line |
88 | Maciejczyk Kamil | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
89 | Kudlak Krzysztof | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
90 | Błażewicz Hubert | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | UKS WIKINGOWIE | opłacono on-line |
91 | Perucki Filip | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | MKS TRUSO | opłacono on-line |
92 | Falkowski Jakub | ELBLĄG | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp. 8 Elbląg | opłacono on-line |
93 | Kacicka Marysia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sz/p 21 | opłacono on-line |
94 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | MKS Truso | opłacono on-line |
95 | Komuda Mikołaj | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
96 | Wiklińska Patrycja | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
97 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17744