Mini Bieg Piekarczyka - VI Enduro Kid
200 m (5-8 lat)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kępińska Jagoda Pomorska Wieś 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
2 Karaś Jagoda Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
3 Kępiński Jakub Pomorska Wieś 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
4 Perucki Łukasz Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
5 Cybulski Wojciech Malbork 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
6 Ośka Zuzanna Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
7 Lisak Aleksander Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
8 Piotrowski Maciej Orneta 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
9 Piotrowska Gabrysia Orneta 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
10 Zawadzki Piotr Rybina 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
11 Kwiatkowska Kinga Nowy Dwór Gdański 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
12 Chojecka Anita Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
13 Stankiewicz Zofia Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
14 Jaśniewska Lena Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
15 Masłowski Mikołaj Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
16 Masłowski Kacper Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
17 Samul Oliwier Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
18 Buda Kornelia Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
19 Chwała Lilia Elbląg, pow. Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
20 Lenzer Igor Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
21 Zydlewski Piotr Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
22 DOŁKOWSKI Szymon Elbląg 200 m (5-8 lat)
23 Leśniak Wiktoria Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
24 Gomułka Maja Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
25 Wesołowski Marcel Malbork 200 m (5-8 lat)
26 Giedziun Aleksander Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
27 Lompert Miłosz Elblag 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
28 Bondyra Izabela Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
29 Januszkiewicz Gniewko Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
30 Kryszylowicz Jan Elblag 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
31 Markiewicz Alicja Elbląg 200 m (5-8 lat)
32 Szatewicz Nancy Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
33 Bugowska Maja ELBLĄG 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
34 Buczkowski Aleksander Gronowo Elbląskie 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
35 Rutkowski Błażej Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
36 Hałajko Wiktoria Frombork 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
37 WAŚNIEWSKI ŁUKASZ ELBLĄG 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
38 Pielak Zuzanna Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
39 Piasta Błażej Elbląg, pow. Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
40 Piasta Nikola Elbląg, pow. Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
41 MIKUŁOWSKA MAJA ELBLĄG 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
42 Śniecikowski Wiktor Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
43 Stóff Kacper Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
44 Milewska Alicja Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
45 BRZOZOWSKA HANNA PRZEZMARK 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
46 Kleszczewski Jacek Słobity - Stacja 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
47 Skowroński Szymon Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
48 Butkiewicz Anna Gdańsk 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
49 Mrozowicz Wojciech Elblag 200 m (5-8 lat) Uks Olimpia judo Elblag opłacono on-line
50 Grynis Piotr Elbląg 200 m (5-8 lat) Akademia Krasnoludków opłacono on-line
51 Zaryjewski Jan Elbląg 200 m (5-8 lat) FEMMED opłacono on-line
52 Zaryjewski Krzysztof Elbląg 200 m (5-8 lat) FEMMED opłacono on-line
53 Trudnowska Sonia Elbląg 200 m (5-8 lat) GRUPA WODNA opłacono on-line
54 Tkaczuk Michał Elbląg 200 m (5-8 lat) MMKS Concordia Elbląg opłacono on-line
55 Grajewski Jan Elbląg 200 m (5-8 lat) Niepubliczne Przedszkole Bratek opłacono on-line
56 Wojtkowska Aleksandra Elbląg 200 m (5-8 lat) Niepubliczne Przedszkole Mały Geniusz opłacono on-line
57 Józefowicz Mikołaj Elbląg 200 m (5-8 lat) Olimpia Elbląg 2012 opłacono on-line
58 Tomaszewski Kamil Elbląg 200 m (5-8 lat) podstawowa nr 21 w Elblągu opłacono on-line
59 Bociańska Justyna Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 13 Elbląg opłacono on-line
60 Tkaczuk Zuzanna Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 13 Elbląg opłacono on-line
61 KACZAN AMELIA ELBLĄG 200 m (5-8 lat) PRZEDSZKOLE 14 W ELBLĄGU opłacono on-line
62 Jasiulewicz Franciszek Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 17 opłacono on-line
63 Janósz Miłosz Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 17 Elbląg opłacono on-line
64 Wójcik Jakub Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 17 Elbląg opłacono on-line
65 GUZ MARTA ELBLĄG 200 m (5-8 lat) Przedszkole 17 Elbląg opłacono on-line
66 Byś Aurelia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 31 opłacono on-line
67 Czechrowski Oliwier Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 31 opłacono on-line
68 Chowałko Julia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 33 opłacono on-line
69 Galiński Piotr elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 8
70 Głuchowska Hanna Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Akademia Krasnoludków opłacono on-line
71 Serafin Leon Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Akademia Krasnoludków opłacono on-line
72 Wasiak Marek Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Balonik opłacono on-line
73 Zapolski Maksymilian Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Balonik SP 15 Elbląg opłacono on-line
74 Grosman Gabriela Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Bratek opłacono on-line
75 Bobrownicka Julia Braniewo 200 m (5-8 lat) Przedszkole Miejskie Nr 2 w Braniewie opłacono on-line
76 Orzechowska Oliwia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 10 opłacono on-line
77 Rubacha Lena Elbląg 200 m (5-8 lat) przedszkole nr 11 opłacono on-line
78 Kaśkiewicz Karol Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 15 w Elblągu
79 Piszak Laura Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 15 w Elblągu opłacono on-line
80 TROCKI SZYMON ELBLĄG 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 15 w Elblągu, Olimpia Judo Elbląg opłacono on-line
81 Maciejczyk Julia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Nr 19 w Elblągu opłacono on-line
82 Korzeniewski Łukasz Elbląg 200 m (5-8 lat) przedszkole nr 21 w Elblągu opłacono on-line
83 Strawińska Wiktoria Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 23 opłacono on-line
84 Zieliński Hubert Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Nr 24 w Elblągu opłacono on-line
85 Sielicka Pola Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Nr 24 w Elblągu opłacono on-line
86 Jastrzębska Julia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 26 opłacono on-line
87 Czerniak Julia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 26 w Elblągu opłacono on-line
88 Stefanowicz Jan Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 33 opłacono on-line
89 Talaśka Maja Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 4 Elbląg opłacono on-line
90 KARPIUK Antonina Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 8 opłacono on-line
91 Warkus Zuzanna Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 8 opłacono on-line
92 Rusin Franciszek Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 8 opłacono on-line
93 Gromulska Alicja Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 8 w Elbląg opłacono on-line
94 Oman Adrian Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr17 opłacono on-line
95 Nowakowska Natalia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Przyjaciele Kubusia Puchatka opłacono on-line
96 Kamiński Błażej Elbląg 200 m (5-8 lat) Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta opłacono on-line
97 Bętlewski Tomasz Elbląg 200 m (5-8 lat) SP 1 Elbląg opłacono on-line
98 Gołębiewski Igor Wikrowo 200 m (5-8 lat) SP 1 Elbląg opłacono on-line
99 karpowicz wiktoria elbląg 200 m (5-8 lat) SP 11 Elbląg opłacono on-line
100 Skowrońska Gabrysia Elbląg 200 m (5-8 lat) SP 11 Elbląg opłacono on-line


Wyświetleń: 6340

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ