Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bętlewski Tomasz | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
2 | Bobrownicka Julia | Braniewo | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole Miejskie Nr 2 w Braniewie | opłacono on-line |
3 | Bociańska Justyna | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole 13 Elbląg | opłacono on-line |
4 | Bogdański Nikodem | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | Sp. 12 Elbląg | opłacono on-line |
5 | Bogusławski Stanisław | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Szwagry Team | opłacono on-line |
6 | Bondyra Izabela | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
7 | Borkowska Patrycja | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
8 | Brodziak Igor | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
9 | BRZOZOWSKA HANNA | PRZEZMARK | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
10 | Buczkowski Aleksander | Gronowo Elbląskie | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
11 | Buda Kornelia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
12 | Bugowska Maja | ELBLĄG | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
13 | Butkiewicz Anna | Gdańsk | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
14 | Byś Aurelia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole 31 | opłacono on-line |
15 | Chmielecka Matylda | Gronowo Elbląskie | Polska | 200 m (5-8 lat) | Szkoła podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
16 | Chojecka Anita | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
17 | Chowałko Julia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole 33 | opłacono on-line |
18 | Chwała Lilia | Elbląg, pow. Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
19 | Cybulski Wojciech | Malbork | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
20 | Czechrowski Oliwier | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole 31 | opłacono on-line |
21 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 26 w Elblągu | opłacono on-line |
22 | DOŁKOWSKI Szymon | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | limit osiągnięty | |
23 | Galiński Piotr | elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole 8 | limit osiągnięty |
24 | Gerej Adam | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Sp 9 | opłacono on-line |
25 | Gerej Julia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Sp 9 | opłacono on-line |
26 | Giedziun Aleksander | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
27 | Gierwatowska Wiktoria | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
28 | Ginter Amelia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
29 | Godlewski Aleksander | Janówek | Polska | 200 m (5-8 lat) | Ukstolkmicko | opłacono on-line |
30 | Gomułka Maja | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
31 | Gołębiewski Igor | Wikrowo | Polska | 200 m (5-8 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
32 | Grajewski Jan | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
33 | Gromulska Alicja | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 8 w Elbląg | opłacono on-line |
34 | Grosman Gabriela | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
35 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
36 | GUZ MARTA | ELBLĄG | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole 17 Elbląg | opłacono on-line |
37 | Głuchowska Hanna | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
38 | Hałajko Wiktoria | Frombork | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
39 | Janósz Miłosz | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole 17 Elbląg | opłacono on-line |
40 | Januszkiewicz Gniewko | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
41 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole 17 | opłacono on-line |
42 | Jaśniewska Lena | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
43 | Jastrzębska Julia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line |
44 | Józefowicz Mikołaj | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Olimpia Elbląg 2012 | opłacono on-line |
45 | KACZAN AMELIA | ELBLĄG | Polska | 200 m (5-8 lat) | PRZEDSZKOLE 14 W ELBLĄGU | opłacono on-line |
46 | Kamiński Błażej | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta | opłacono on-line |
47 | Karaś Jagoda | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
48 | KARPIUK Antonina | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 8 | opłacono on-line |
49 | karpowicz wiktoria | elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
50 | Kaśkiewicz Karol | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 15 w Elblągu | limit osiągnięty |
51 | Kępińska Jagoda | Pomorska Wieś | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
52 | Kępiński Jakub | Pomorska Wieś | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
53 | Kleszczewski Jacek | Słobity - Stacja | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
54 | Klucznik Maciej | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | szkoła podstawowa nr 11 | opłacono on-line |
55 | Kordek Julia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Uks Olimpia Judo SP 19 | opłacono on-line |
56 | Korzeniewski Łukasz | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | przedszkole nr 21 w Elblągu | opłacono on-line |
57 | Kozłowski Alan | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | opłacono on-line |
58 | Król Lena | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Szkoła Podstawowa Nr 11 | opłacono |
59 | Kryszylowicz Jan | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
60 | Kulgajuk Marcin | Pruszcz Gdański | Polska | 200 m (5-8 lat) | SUT Pruszcz Biega | opłacono on-line |
61 | KUSZNER POLA | ELBLĄG | Polska | 200 m (5-8 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
62 | Kuźnicki Wiktor | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | opłacono on-line |
63 | Kwiatkowska Kinga | Nowy Dwór Gdański | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
64 | Laszuk Karol | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
65 | Lenzer Igor | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
66 | Leśniak Wiktoria | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
67 | Lipski Olek | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | Sp 16 Elbląg | opłacono on-line |
68 | Lisak Aleksander | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
69 | Lompert Miłosz | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
70 | Maciejczyk Julia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole Nr 19 w Elblągu | opłacono on-line |
71 | Marchlewski Hubert | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
72 | Markiewicz Alicja | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | limit osiągnięty | |
73 | Masłowski Kacper | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
74 | Masłowski Mikołaj | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
75 | Małkowski Paweł | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
76 | MIKUŁOWSKA MAJA | ELBLĄG | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
77 | Milewska Alicja | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
78 | Mrozowicz Wojciech | Elblag | Polska | 200 m (5-8 lat) | Uks Olimpia judo Elblag | opłacono on-line |
79 | Nowakowska Natalia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole Przyjaciele Kubusia Puchatka | opłacono on-line |
80 | Oman Adrian | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr17 | opłacono on-line |
81 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 10 | opłacono on-line |
82 | Ośka Zuzanna | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
83 | Pecyna Kazimierz | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | szkoła podstawowa nr 11 | opłacono on-line |
84 | Perucki Łukasz | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
85 | Piasta Błażej | Elbląg, pow. Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
86 | Piasta Nikola | Elbląg, pow. Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
87 | Pielak Zuzanna | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
88 | Pięta Agata | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
89 | Piotrowska Gabrysia | Orneta | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
90 | Piotrowski Maciej | Orneta | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
91 | Piszak Laura | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
92 | Rubacha Lena | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | przedszkole nr 11 | opłacono on-line |
93 | Rusin Franciszek | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole nr 8 | opłacono on-line |
94 | Rutkowski Błażej | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
95 | Sadowska Adrianna | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Sp15 Elbląg | opłacono on-line |
96 | Samul Oliwier | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | opłacono on-line | |
97 | sarna lea | elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | szkoła podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
98 | Serafin Leon | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
99 | Sielicka Pola | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | Przedszkole Nr 24 w Elblągu | opłacono on-line |
100 | Skowrońska Gabrysia | Elbląg | Polska | 200 m (5-8 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17589