Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Głowacki Sebastian | Elbląg | Polska | 600 m (14-15 lat) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
2 | Zawisza Miłosz | Elbląg | Polska | 600 m (14-15 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
3 | Jaskuła Mateusz | ELBLĄG | Polska | 600 m (14-15 lat) | opłacono on-line | |
4 | Leśniewska Małgorzata | Elbląg | Polska | 600 m (14-15 lat) | MKS Truso Elbląg | limit osiągnięty |
5 | Radziul Mateusz | Elblag | Polska | 600 m (14-15 lat) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
6 | Wądołowska Alicja | Braniewo | Polska | 600 m (14-15 lat) | opłacono on-line | |
7 | Zieliński Igor | Dzierzgoń | Polska | 600 m (14-15 lat) | szkoła podstwowa w Bągarcie | opłacono on-line |
8 | Grajewski Julian | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
9 | Bondyra Natalia | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
10 | Filipiuk Teodor | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
11 | Janósz Adaś | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
12 | Godlewska Helena | Tolkmicko | Polska | 50 m (0-2 lata) | Ukstolkmicko | opłacono on-line |
13 | Maszlanka Aleksander | Pasłęk | Polska | 50 m (0-2 lata) | Niepubliczny Żłobek i Przedszkole PIEKARCZYK | opłacono on-line |
14 | strawińska Michalina | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
15 | Godlewska Helenka | Janówek | Polska | 50 m (0-2 lata) | limit osiągnięty | |
16 | Korzeniowska Lena | Gdynia | Polska | 50 m (0-2 lata) | Wypad na miasto | limit osiągnięty |
17 | Dawidejt Igor | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
18 | Sula Adam | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | DYDZIO & PULTYNKI | opłacono on-line |
19 | Mazurowska-Rucinska Anna Maria | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | El-aktywni | limit osiągnięty |
20 | Urbanowski Jakub Jurand | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | TUPTUŚ | opłacono on-line |
21 | Kwiatkowski Ksawery | Nowy Dwór Gdański | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
22 | Giżka Mikołaj | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
23 | Kochanowski Paweł | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
24 | Matuszak Aniela | ELbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
25 | Wrona Nikodem | Sasiny | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
26 | Łuszkiewicz Sebastian | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
27 | Giedziun Antonina | Elbląg | Polska | 50 m (0-2 lata) | opłacono on-line | |
28 | SANGOWSKI Jakub | Tolkmicko | Polska | 400 m (12-13 lat) | Szkoła podstawowa w Tolkmicku | opłacono on-line |
29 | wójcik Zuzanna | gozdawa osada | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP1 nowy dwór gdański.im Janusza Korczaka | limit osiągnięty |
30 | Stóff Dominika | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | TOMITA | opłacono on-line |
31 | Cielesz Izabela | ELBLĄG | Polska | 400 m (12-13 lat) | MKS Truso | opłacono on-line |
32 | Zawisza Emilia | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
33 | Głuchowski Hubert | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
34 | Miaśkiewicz Hubert | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | Szkoła nr 21 w Elblągu | opłacono on-line |
35 | Frankowski Arkadiusz | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
36 | Kraszewski Filip | Malbork | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 5 Malbork | opłacono on-line |
37 | Talaśka Bartłomiej | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
38 | Tonga Maksymilian | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
39 | LASKOWSKA JAGODA | ELBLĄG | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
40 | KARPIUK Kornelia | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 16 | opłacono on-line |
41 | Wójcik Antoni | Olsztyn | Polska | 400 m (12-13 lat) | opłacono on-line | |
42 | Godlewska Anna | Janówek | Polska | 400 m (12-13 lat) | Ukstolkmicko | opłacono on-line |
43 | Dudzińska Magdalena | Gronowo-Górne | Polska | 400 m (12-13 lat) | opłacono on-line | |
44 | Kocięba Aleksandra | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
45 | Sar Mateusz | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | opłacono on-line | |
46 | ZĘBALA Marcel | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 6 Elbląg | limit osiągnięty |
47 | ODZIEMCZYK Alicja | ELBLĄG | Polska | 400 m (12-13 lat) | evoubezpieczenia.pl | opłacono on-line |
48 | Borkowska Kinga | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | szkoła podstawowa nr 11 | opłacono |
49 | Samul Wiktoria | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
50 | Bałdyga Kornelia | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
51 | Piaskowski Zofia Anna | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu | opłacono on-line |
52 | JASIULEWICZ SEBASTIAN | ELBLĄG | Polska | 400 m (12-13 lat) | SZKOŁA NR.8 | opłacono on-line |
53 | Gruchalski Oliwier | Elbląg | Polska | 400 m (12-13 lat) | opłacono on-line | |
54 | Gołębiewski Wiktor | Wikrowo | Polska | 400 m (12-13 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
55 | Kiraga Julia | Gronowo Górne | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła Podstawowa w Gronowie Górnym | opłacono on-line |
56 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
57 | Stankiewicz Konrad | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
58 | Wesołowska Łucja | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 21 | opłacono on-line |
59 | Zalewski Hubert | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
60 | Wesołowska Zuzanna | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 21 | opłacono on-line |
61 | Chowałko Mikołaj | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
62 | Szmuda Marcel | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
63 | Sadowska Zuzanna | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp15 Elbląg | opłacono on-line |
64 | Nita Kacper | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | limit osiągnięty |
65 | KUSZNER GABRIEL | ELBLĄG | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
66 | Sielicki Hubert | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
67 | Zarzycka Kornelia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 21 | limit osiągnięty |
68 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 21 | opłacono on-line |
69 | Olińska Urszula | Malbork | Polska | 300 m (9-11 lat) | Active Malbork | opłacono on-line |
70 | robak Amelia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 16 | opłacono on-line |
71 | Szrama Patryk | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
72 | Kania Róża | Gdynia | Polska | 300 m (9-11 lat) | OjcowskaStronaMocy.pl | opłacono on-line |
73 | Kania Berenika | Gdynia | Polska | 300 m (9-11 lat) | OjcowskaStronaMocy.pl | opłacono on-line |
74 | Brodziak Oliwia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 25 Elbląg | opłacono on-line |
75 | Raulin Paweł | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
76 | Wojdyna Kamil | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | MKS Truso | opłacono on-line |
77 | Wojdyna Maciej | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 6 Elblag | opłacono on-line |
78 | Janowski Aleksander | Elblag | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
79 | Wróblewski Mateusz | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP Pijarów | opłacono on-line |
80 | Bętlewska Nina | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
81 | Kowalska Agata | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
82 | Kłos Amelia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 12 Elbląg, Judo Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
83 | Muzalewski Dawid | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp18 Elbląg | opłacono on-line |
84 | Nowakowski Szymon | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
85 | Chmielewski Mikołaj | Gronowo Górne | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
86 | TROCKA ALEKSANDRA | ELBLĄG | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 12 Elbląg, Judo Olimpia Elbląg | opłacono on-line |
87 | Ingielewicz Igor | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 25 Elbląg | opłacono on-line |
88 | Dzik Ksawery | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
89 | Wiklińska Patrycja | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
90 | Szelska Aleksandara | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono on-line | |
91 | Komuda Mikołaj | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 18 Elbląg | opłacono on-line |
92 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | MKS Truso | opłacono on-line |
93 | Barański Karol | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | opłacono | |
94 | Pięta Jagoda | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 6 Elbląg | opłacono on-line |
95 | Grzybowski Szymon | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 1 Elbląg | opłacono on-line |
96 | Kacicka Marysia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sz/p 21 | opłacono on-line |
97 | Falkowski Jakub | ELBLĄG | Polska | 300 m (9-11 lat) | Sp. 8 Elbląg | opłacono on-line |
98 | Reszka Oliwia | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | Szkoła podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
99 | Demski Daniel | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
100 | Perucki Filip | Elbląg | Polska | 300 m (9-11 lat) | MKS TRUSO | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17593