Mini Bieg Piekarczyka - VI Enduro Kid
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wądołowska Alicja Braniewo 600 m (14-15 lat) opłacono on-line
2 Bobrownicka Julia Braniewo 200 m (5-8 lat) Przedszkole Miejskie Nr 2 w Braniewie opłacono on-line
3 Zieliński Igor Dzierzgoń 600 m (14-15 lat) szkoła podstwowa w Bągarcie opłacono on-line
4 Stepaniuk Michał Elblag 200 m (5-8 lat) Sp. 12 Elbląg opłacono on-line
5 Raniszewska Nina Elblag 300 m (9-11 lat)
6 Bogdański Nikodem Elblag 200 m (5-8 lat) Sp. 12 Elbląg opłacono on-line
7 Lompert Miłosz Elblag 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
8 Kazimierowicz Joanna Elblag 300 m (9-11 lat) Sp18 Elbląg opłacono on-line
9 Mikula Alicja Elblag 100 (3-4 lata) opłacono on-line
10 Kryszylowicz Jan Elblag 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
11 Wasiak Amelia Elblag 200 m (5-8 lat) SP 19 opłacono on-line
12 Mrozowicz Wojciech Elblag 200 m (5-8 lat) Uks Olimpia judo Elblag opłacono on-line
13 Radziul Mateusz Elblag 600 m (14-15 lat) SP 19 Elbląg opłacono on-line
14 Radziul Maciej Elblag 300 m (9-11 lat) SP 19 Elbląg opłacono on-line
15 Lipski Olek Elblag 200 m (5-8 lat) Sp 16 Elbląg opłacono on-line
16 Janowski Aleksander Elblag 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
17 Karaś Jagoda Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
18 Dawidejt Igor Elbląg 50 m (0-2 lata) opłacono on-line
19 Gruchalski Oliwier Elbląg 400 m (12-13 lat) opłacono on-line
20 Karaś Agata Elbląg 100 (3-4 lata) opłacono on-line
21 Perucki Łukasz Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
22 ZĘBALA Marcel Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 6 Elbląg
23 Brodziak Igor Elbląg 200 m (5-8 lat) Sp 25 Elbląg opłacono on-line
24 Zawisza Emilia Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
25 Brodziak Szymon Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole nr 8 opłacono on-line
26 Pawłoski Kacper Elbląg 300 m (9-11 lat) MKS Truso opłacono on-line
27 Szrama Piotr Elbląg 200 m (5-8 lat) Sp 25 Elbląg opłacono on-line
28 KARPIUK Kornelia Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 16 opłacono on-line
29 Zawisza Miłosz Elbląg 600 m (14-15 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
30 Szrama Patryk Elbląg 300 m (9-11 lat) Sp 25 Elbląg opłacono on-line
31 KARPIUK Antonina Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 8 opłacono on-line
32 Ośka Zuzanna Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
33 Bujnik Dominika Elbląg 300 m (9-11 lat) Sp 16 Elbląg opłacono on-line
34 LASKOWSKA JAGODA ELBLĄG 400 m (12-13 lat) SP 6 Elbląg opłacono on-line
35 Małczyński Maciej Elbląg 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
36 Bociańska Justyna Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 13 Elbląg opłacono on-line
37 Ośka Vincent Elbląg 100 (3-4 lata) opłacono on-line
38 Małczyński Mateusz Elbląg 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
39 ODZIEMCZYK Alicja ELBLĄG 400 m (12-13 lat) evoubezpieczenia.pl opłacono on-line
40 Zieliński Daniel Elbląg 300 m (9-11 lat) Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu opłacono on-line
41 Lisak Aleksander Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
42 Zieliński Hubert Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole Nr 24 w Elblągu opłacono on-line
43 Muzalewski Dawid Elbląg 300 m (9-11 lat) Sp18 Elbląg opłacono on-line
44 Reszka Oliwia Elbląg 300 m (9-11 lat) Szkoła podstawowa nr 21 opłacono on-line
45 Marchlewski Hubert Elbląg 200 m (5-8 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
46 Grablewski Fabian Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 15 Elbląg opłacono on-line
47 Magoń Dominik Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 11 Elbląg opłacono on-line
48 Kuźnicki Wiktor Elbląg 200 m (5-8 lat) Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg opłacono on-line
49 Grablewskska Kornelia Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole Niepubliczne Wiki w Elblągu opłacono on-line
50 Leśniewska Małgorzata Elbląg 600 m (14-15 lat) MKS Truso Elbląg
51 Sula Adam Elbląg 50 m (0-2 lata) DYDZIO & PULTYNKI opłacono on-line
52 Kowalska Agata Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 18 Elbląg opłacono on-line
53 Bałdyga Kornelia Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 18 Elbląg opłacono on-line
54 Iskra Karol Elbląg 300 m (9-11 lat) sp 12 opłacono on-line
55 Sadowska Zuzanna Elbląg 300 m (9-11 lat) Sp15 Elbląg opłacono on-line
56 Sadowska Adrianna Elbląg 200 m (5-8 lat) Sp15 Elbląg opłacono on-line
57 Tonga Maksymilian Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 18 Elbląg opłacono on-line
58 Kacicka Marysia Elbląg 300 m (9-11 lat) Sz/p 21 opłacono on-line
59 Czerniak Julia Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole nr 26 w Elblągu opłacono on-line
60 Magoń Natalia Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 11 Elbląg opłacono on-line
61 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG 400 m (12-13 lat) SZKOŁA NR.8 opłacono on-line
62 Chojecka Anita Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
63 KACZAN AMELIA ELBLĄG 200 m (5-8 lat) PRZEDSZKOLE 14 W ELBLĄGU opłacono on-line
64 Jaśniewska Patrycja Elbląg 100 (3-4 lata) opłacono on-line
65 Stankiewicz Konrad Elbląg 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
66 Zieliński Franciszek Elbląg 300 m (9-11 lat)
67 Kacicka Hania Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole Nr 14 Elbląg opłacono on-line
68 Stankiewicz Zofia Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
69 Jaśniewska Klaudia Elbląg 100 (3-4 lata) opłacono on-line
70 Łuszkiewicz Sebastian Elbląg 50 m (0-2 lata) opłacono on-line
71 Jaśniewska Lena Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
72 Masłowski Mikołaj Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
73 Kocięba Aleksandra Elbląg 400 m (12-13 lat) SP 18 Elbląg opłacono on-line
74 Samul Wiktoria Elbląg 400 m (12-13 lat) Sp 25 Elbląg opłacono on-line
75 Parczyk Antoni Elbląg 100 (3-4 lata) Przedszkole Nr 14 Elbląg opłacono on-line
76 Masłowski Kacper Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
77 Laszuk Karol Elbląg 200 m (5-8 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
78 Samul Oliwier Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
79 Strzelczyk Olivia Elbląg 200 m (5-8 lat) szkoła podstawowa nr 15 w Elblągu opłacono on-line
80 Małkowski Paweł Elbląg 200 m (5-8 lat) Szkoła podstawowa nr 6 w Elblągu opłacono on-line
81 Buda Kornelia Elbląg 200 m (5-8 lat) opłacono on-line
82 Trudnowska Sonia Elbląg 200 m (5-8 lat) GRUPA WODNA opłacono on-line
83 Korzeniewski Łukasz Elbląg 200 m (5-8 lat) przedszkole nr 21 w Elblągu opłacono on-line
84 Trudnowski Bruno Elbląg 100 (3-4 lata) GRUPA WODNA opłacono on-line
85 Szelska Aleksandara Elbląg 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
86 Janósz Miłosz Elbląg 200 m (5-8 lat) Przedszkole 17 Elbląg opłacono on-line
87 Nita Kacper Elbląg 300 m (9-11 lat) Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu
88 Demczuk Tadeusz Elbląg 100 (3-4 lata) Klub Biegowy Tadeusza. Przedszkole Akademia Krasnoludków opłacono on-line
89 MAZUR SZYMON ELBLĄG 300 m (9-11 lat) Sp 9 opłacono on-line
90 Janósz Adaś Elbląg 50 m (0-2 lata) opłacono on-line
91 Matuszak Aniela ELbląg 50 m (0-2 lata) opłacono on-line
92 MAZUR JULIA ELBLĄG 100 (3-4 lata) PRZEDSZKOLE 23 opłacono on-line
93 Ingielewicz Igor Elbląg 300 m (9-11 lat) SP 25 Elbląg opłacono on-line
94 Matuszak Sara ELbląg 100 (3-4 lata) opłacono on-line
95 Piaskowski Zofia Anna Elbląg 400 m (12-13 lat) Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu opłacono on-line
96 Wojtkowska Aleksandra Elbląg 200 m (5-8 lat) Niepubliczne Przedszkole Mały Geniusz opłacono on-line
97 KUSZNER GABRIEL ELBLĄG 300 m (9-11 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line
98 Klucznik Maciej Elbląg 200 m (5-8 lat) szkoła podstawowa nr 11 opłacono on-line
99 Kudlak Krzysztof Elbląg 300 m (9-11 lat) opłacono on-line
100 KUSZNER POLA ELBLĄG 200 m (5-8 lat) SP 12 Elbląg opłacono on-line


Wyświetleń: 7438

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ